Baltos spalvos Volkswagen ID.3 su Andoya ratlankiais. Matosi priekiniai žibintai ir į elektromobilį atsirėmusi moteris.

Elektromobiliai

Jau daugelį metų Volkswagen skatina elektrinį mobilumą ir nuolat ieško naujų ateities transporto sprendimų. Čia galite sužinoti daugiau apie šiuo metu siūlomus Volkswagen elektromobilius.

Jau daugelį metų Volkswagen skatina elektrinį mobilumą ir nuolat ieško naujų ateities transporto sprendimų. Čia galite sužinoti daugiau apie šiuo metu siūlomus Volkswagen elektromobilius.

ID. modeliai

ID. inicialai simbolizuoja gerokai daugiau nei vien tik elektrinę pavarą – jie žymi Jūsų asmeninę erdvę ant ratų. Tai universalūs automobiliai, suteikiantys daugiau laisvės. Jie tokie išmanūs, kad puikiai Jus supras. Elektromobiliai, kuriuose įdiegta gausybė naujausių technologijų, kiekvienam vartotojui suteikia galimybę mėgautis įspūdingu dinamiškumu ir dideliu nuvažiuojamu atstumu.

Visur namuose: ID. Buzz

ID. Buzz mes grąžiname į gatvę legendinį „Bulli“. Pažangiausia technologija ir lanksti erdvės koncepcija maksimaliai laisvei žavės žmones taip pat ir ateityje. Ikona su individualybe žmonėms su individualybe.

Elegantiška efektyvumo forma

Naujasis ID.5, pasižymintis galingu elektriniu varikliu ir išraiškingu siluetu, sėkmingai sukuria modernią visureigio ir kupė formų sąjungą. Su nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo galimybe, jis pasiruošęs iš naujo apibrėžti elektrinio mobilumo sąvoką.

Elektrinis ID.4: naujos kartos SUV

Naujajame ID.4 dera dviejų skirtingų pasaulių privalumai – šiuolaikiško SUV modelio universalumas ir tvari elektromobilio eksploatacija. Šis automobilis žmonėms, nelinkusiems į kompromisus.

Elektrinis ID.3: #justaigalite

Elektrinis ID.3 jau čia. Sveiki atvykę į visiems prieinamų elektromobilių amžių. Nuo šiol automobiliu naudositės kitaip.

Rasti atstovybę

Norite patys patirti Volkswagen elektromobilio vairavimo malonumą? Užsukite į artimiausią Volkswagen atstovybę.

Naujasis ID.7

Su naujuoju visiškai elektriniu ID.7, Volkswagen perrašo elektrinio mobilumo taisykles. Visiškai elektriniame sedane suderinamas didelis nuvažiuojamas atstumas ir spartus įkrovimas bei erdvus salonas ir intuityvus valdymas, demonstruojantis naujus aukščiausios klasės Volkswagen standartus.

vw minu

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Jus taip pat gali sudominti: