Atraskite „VW Connect“ ir „We Connect“

Tiesiog palaikykite ryšį. Su „VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų Volkswagen“.

Atraskite „VW Connect“ ir „We Connect“ privalumus

Pageidaujant jūsų Volkswagen“ yra paruoštas naudotis gausiomis „VW Connect“ arba „We Connect“1 jungiamumo paslaugomis. Naudokitės gausiomis pagalbinėmis funkcijomis ir prijungtinėmis paslaugomis šiose srityse:

  • Navigacija
  • Komfortas
  • Pramogų sistema
  • Sauga
  • Automobilio būsena  

u Volkswagen“ taikomąja programa galite savo automobilį nesunkiai sujungti su savo išmaniuoju telefonu ir visada stebėti visas svarbiausias paslaugas ir funkcijas – net jeigu tuo metu nesate savo Volkswagen“.

Čia galite peržvelgti, kokios mobiliosios prijungtinės paslaugos veikia Jūsų Volkswagen“ automobilyje.

Vyras stovi prie atidarytų „Volkswagen“ vairuotojo durelių

Trumpa visų prijungtinių paslaugų apžvalga

Visi didvyriai turi savo padėjėją. Su „VW Connect“ arba „We Connect“ prijungtinėmis paslaugomis Jūs turėsite jų daugybę. Sužinokite, kokios paslaugos geriausiai tiktų Jūsų kasdienybėje ir kokios sąlygos turi būti įvykdytos. Čia iškart matote visas paslaugas ir pasirinkimus.

Moteris naudojasi „Volkswagen“ taikomąja programa savo mobiliajame telefone

Taip aktyvuosite ir naudosite „VW Connect“ arba “We Connect“

Čia sužinosite, kaip Volkswagen“ taikomojoje programoje aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas.

Vyras stovi atsirėmęs į „Volkswagen“ automobilį ir žiūri į savo mobilųjį telefoną

Registruokitės dabar ir pasinaudokite privalumais

Kad galėtumėte sujungti savo automobilį su „VW Connect“ arba „We Connect“ paslaugomos, turite užsiregistruoti su savo Volkswagen“ naudotojo paskyra. Pasinaudokite žemiau pateikta nuoroda ir spustelėkite „Prisijungti arba užsiregistruoti“.

Volkswagen“ taikomosios programos

Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų Volkswagen“ palydovas

Volkswagen“ taikomosios programos

Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų Volkswagen“ palydovas

Vyras sėdi „Volkswagen“ automobilyje ir žiūri į savo mobilųjį telefoną

Volkswagen“ taikomoji programa apjungia plačius „VW Connect“ ir„ We Connect“ jungiamumo pasiūlymus. Ji siūlo naudotis visomis svarbiausiomis funkcijomis ir paslaugomis ir užtikrina dar didesnį patogumą. Atsisiųsti dabar.

„In-Car“ parduotuvė ir „In-Car“ taikomosios programos – tai veikia

Įsigykite ir iš karto atsisiųskite praktines funkcijas iš savo informacijos ir pramogų sistemos „In-Car Shop“2 – taip, kaip esate įpratę su savo mobiliuoju telefonu. Lygiai taip pat ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect Plus“ paslaugų paketus savo automobiliui galite visiškai paprastai pratęsti „In-Car“ arba „Volkswagen Connect ShopAtidaryti nuorodą“ ir dar metus arba dvejus naudotis visomis siūlomomis „VW Connect“ ir„ We Connect“1 mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis. Tuo pačiu pratęskite internete arba vietoje pasitarkite su savo Volkswagen“ partneriu. Ten taip pat galite įsigyti kuponą, kurį galėsite panaudoti įsigydami pasiekiamas skaitmenines paslaugas internetinėje parduotuvėje.

--:--

„Upgrades“

Su „Upgrades“3 galite vėliau papildyti savo Volkswagen“ kitomis funkcijomis.

„VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų „ID.“

Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“, vaizdas iš priekio, moteris išlipa iš transporto priemonės
4,5,6
5.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,4–16,9; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Visiškai elektrinė, visapusiškai prijungta prie tinklo 

Naudodami „VW Connect“ ir „We Connect“ savo „ID.“4,supaprastinkite įkrovimo valdymą, valdykite pasirinktas transporto priemonės funkcijas išmaniuoju telefonu ir naudokitės būsenos bei eismo situaciją beveik realiu laiku, kad dieną galėtumėte praleisti labiau atsipalaidavę.

Jus taip pat gali sudominti

Taip dieną praleisite labiau atsipalaidavę. Naudodamiesi prijungtinėmis „Car-Net” paslaugomis.

Suderinamumo patikra. Čia galite peržvelgti, kokios mobiliosios prijungtinės
paslaugos veikia Jūsų Volkswagen“ automobilyje.  

Turite klausimų? Čia rasite greitus atsakymus arba asmeninę konsultaciją apie mūsų skaitmenines paslaugas.

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.

Norint naudotis „VW Connect“ / „We Connect“ funkcijomis, Jums reikia turėti Volkswagen“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu bei slaptažodžiu prie „VW Connect“ / „We Connect“. Be to, reikia sudaryti atskirą „VW Connect“ arba „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ arba „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“ internete adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“). „VW Connect Plus / We Connect Plus“ atveju, per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba per Volkswagen“ taikomąją programą ir naudotis paslaugomis visu sutartu nemokamu laikotarpiu.

„VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ klientams: naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis leidžia integruotas interneto ryšys. Norėdami naudotis internetiniu radiju, WLAN viešuoju interneto prieigos tašku ir „Alexa“ (jeigu yra), galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom“ įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi naudotojai ir transporto priemonės keleiviai. Informacija apie sąlygas, kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu vw.cubictelecom.com. Internetiniu radiju, WLAN viešuoju interneto prieigos tašku ir „Alexa“ (jeigu yra) galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugų funkcijomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).

„We Connect“ ir „We Connect Plus“ klientams: naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis leidžia integruotas interneto ryšys. „Streaming“ paslaugų ir kai kurių „In-Car“ taikomųjų programų bei WLAN prieigos taškų naudojimui galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom“ įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais tinklo aprėpties ribose daugelyje Europos šalių. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi naudotojai ir transporto priemonės keleiviai. Informacija apie sąlygas, kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu vw.cubictelecom.com. Šiomis paslaugomis galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).

Jei norite naudoti nemokamą Volkswagen“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.     Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis priklauso ir nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Paslaugomis galima naudotis suderintą sutarties galiojimo laikotarpį. Per šį laiką gali būti atliekami turinio pakeitimai arba nutraukiamas paslaugų naudojimas. Daugiau informacijos rasite adresu connect-shop.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifus teiraukitės savo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.

2.
Netaikoma „Touareg“.
3.
Norint įsigyti naujinius, jums reikalinga Volkswagen naudotojo paskyra, galiojanti „VW Connect“ / „We Connect“ sutartis ir jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, būtina, kad transporto priemonė turėtų atitinkamam atnaujinimui reikalingas technines funkcijas, aparatinę ir programinę įrangą. Galimybė įsigyti „Upgrades“ taip pat gali priklausyti nuo modelio metų ir pagaminimo datos. Atitinkamai transporto priemonei skirtus naujinimus naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba Volkswagen“ Connect“ internetinėje parduotuvė adresu „connect-shop.volkswagen.com“. Mokamus produktus galima įsigyti „In-Car Shop“ ir / arba Volkswagen Connect Shop“ internetinėje parduotuvėje naudojant visus nurodytus mokėjimo būdus. Naujinimo funkcijų pasiekiamumas „Webshop“ ir „In-Car Shop“ gali skirtis. Jūsų Volkswagen“ partneris mielai atsakys į visus klausimus apie naujinimus bei jų pasiekiamumą. Įsigytos ir aktyvintos „Upgrades“ funkcijos lieka transporto priemonėje visą aktyvavimo laikotarpį, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę.
4.
Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“paslaugomis, skirtomis „ID. šeima“, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internete turite su Volkswagen AG“ sudaryti atskirą „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus “ paslaugomis. Užsiregistravus vėliau, sutrumpėja pradinio galiojimo laikotarpio trukmė. Tikslų naudojimo laikotarpį galite peržiūrėti aktyvavimo proceso metu arba suaktyvinus „myvolkswagen.net“. Pasibaigus pradiniam „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus“ naudojimo laikotarpiui, jį galima pratęsti už papildomą mokestį.    Kai kurias „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliąsias prijungtines paslaugas galima naudoti tik Volkswagen“ taikomojoje programoje. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).   Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.  
6.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2