--:--

Elektromobiliai ir hibridiniai modeliai 

Mobilumo ateitis – elektra

Jūs patys sprendžiate, kokio tipo automobilis Jums tinka labiausiai. Siūlome platų spektrą technologijų, užtikrinančių smagų ir patogų vairavimą bei mažesnes išlaidas.

Elektromobiliai

Jau daugelį metų Volkswagen skatina elektrinį mobilumą ir nuolat ieško naujų ateities transporto sprendimų. Čia galite sužinoti daugiau apie šiuo metu siūlomus Volkswagen elektromobilius.

Našūs ir praktiški hibridiniai modeliai

Vairuodami hibridinį automobilį, turintį elektros pavarą, kasdien galite justi pasitenkinimą dėl nulinės vietinės CO₂ taršos, o prireikus – bet kada aktyvuoti galingą benzininį variklį. Toks derinys užtikrina universalumą, dinamiškumą ir vairavimo malonumą. Svarbiausia, kad tai yra puikus būdas visuomet judėti į priekį.

Elektrinio mobilumo ateitis

Geriausias būdas numatyti ateitį – sukurti ją patiems. Būtent todėl mes jau šiandien kuriame rytdienos inovacijas ir galime parodyti, kaip atrodys autonominis ateities transportas.

Koncepciniai elektromobiliai

Nesvarbu, ar tai miesto automobilis, SUV ar septynių sėdimųjų vietų vienatūris, modulinis elektros pavaros komplektas, dar žinomas pavadinimu MEB, suteiks viską, ko Jūs tikitės iš ateities elektrinio mobilumo. Galėsite mėgautis dar didesne erdve, universalumu, komfortu ir dinamiškumu. Trumpai tariant – tai mobilumas su naujomis galimybėmis.

Viskas, ką reikia žinoti apie elektrinį mobilumą

Ar vis dar turite klausimų apie elektrinį mobilumą? Raskite atsakymus į visus rūpimus klausimus apie elektromobilių privalumus, įsigijimo sąlygas, įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą. Taip pat susipažinkite su mūsų ID. modelių technologijomis ir tvarumą lemiančiais sprendimais.

Viskas, ką Tu turi žinoti apie elektrinį mobilumą

Turi klausimų ridos atsargos, įkrovimo arba ekonomiškumo temomis? Čia Tu rasi viską elektrinio mobilumo tema – taip pat ir faktus, kad jie atlaisvintų Tavo mintis nuo pasenusių prietarų.

Išbandykite elektrinį mobilumą

Į vieną vietą surinkome aktualiausius ir įdomiausius straipsnius apie elektrinį mobilumą. Tikimės, kad smagiai praleisite laiką naršydami bei skaitydami ir sužinosite kai ką naujo!