Visiškai elektrinis ID.4

Pasirinkite ID.4 iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina su valstybės parama fiziniams asmenims nuo: 40 100 € su PVM*
  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina be PVM įmonėms nuo:33 273 € su PVM
  • Į klientą orientuota ridos atsargaPRO: 550 | PRO 4Motion: 530 km
  • Įkrovimo laikas namuose (visas)7 h 30 min.
  • Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100| PRO: 6,7 | PRO 4Motion: 6,6 s

ID.4 paskelbtas „Pasaulio metų automobiliu 2021“

„Pasaulio metų automobiliu 2021“ tapo Volkswagen“: pasaulio automobilių apdovanojimuose elektrinis ID.4 įveikė gausybę stiprių konkurentų ir pelnė prestižinį titulą. Apdovanojimus kasmet teikia daugiau 90 šios srities žurnalistų iš 24 šalių.

Komisija išskyrė draugiškumą aplinkai be tiesioginių emisijų ir inovatyvias ID.4 funkcijas, pavyzdžiui, papildytos realybės projekcinį ekraną.

(Šaltinis: www.worldcarawards.com)

ID.4 jubiliejinis modelis

ID.4 jubiliejinis modelis

Jubiliejinis 30-mečio modelis – speciali kaina nuo  40 100 €. Bendra papildomos įrangos vertė – 7 930 €. Iš viso sutaupysite iki 9 600 €

Papildoma įranga nemokamai:
PURE modeliui:
- Metallic kėbulo spalva 
- Informacijos ir pramogų paketas
- „Florence brown“ spalvos „Interior Style“ paketas su juodos spalvos vairu arba „Platinum gray“ spalvos „Interior Style“ paketas su juodos spalvos vairu
- Komforto paketas
- Tekstiliniai kilimėliai priekyje ir gale
- Užtamsinti šoniniai stiklai gale ir galinis stiklas 

PRO / PRO 4MOTIONmodeliui:
- Metallic kėbulo spalva
- Informacijos ir pramogų paketas
- „Florence brown“ spalvos „Interior Style“ paketas su juodos spalvos vairu arba „Platinum gray“ spalvos „Interior Style“ paketas su juodos spalvos vairu
- Komforto paketas
- Tekstiliniai kilimėliai priekyje ir gale
- „Easy Open“ paketas su sensoriniu galinio dangčio atidarymu ir galinio dangčio uždarymu elektra
- Lengvojo lydinio juodos spalvosratlankiai „Hamar“ R19
* Specialus pasiūlymas galioja, kol galimi ID.4 jubiliejinio pasiūlymo modeliai arba iki 2024 m. gruodžio 31 d.

Konfigūratorius

Sukurta didingiems žygiams

Nauja revoliucinė erdvės koncepcija, suteikianti jums laisvę. Elektroninės sistemos, kurios įkvepia. Ir lengvas intuityvus naudojimasis, dėl kurio viskas taip paprasta. Naujasis ID.4: galingas kaip visureigis, tvarus kaip ID.

Palaiko, sujungia ir atveria naujas galimybes

id.4 charge

Inovatyvios elektroninės sistemos

Patogiai nuvažiuokite į biurą ryte, pakeliui užvežkite vaikus į mokyklą ir vakare grįžkite namo – jokių nepatogumų įkrovus akumuliatorių tik kartą1. Galite rinktis iš 52 kWh grynosios akumuliatoriaus talpos „Pure“2 modelyje ir 77 kWh grynosios akumuliatoriaus talpos „Pro“ įrangos modelyje kartu su iki 125 kW („Pure“2) ir iki 150 kW („Pro“) galia.

 

1 Į klientą orientuota ID.4 „Pro Performance“ ridos atsarga: 360–520 km. Važiuojant realiomis sąlygomis, faktinė galima ridos atsarga skiriasi priklausomai nuo važiavimo stiliaus, greičio, komforto ar papildomos įrangos naudojimo, aplinkos temperatūros, keleivių skaičiaus ir krovinio svorio, taip pat nuo vietovės reljefo. Faktinė galima ridos atsarga yra tik orientacinis vidurkis konkrečiam automobiliui ir atspindi 80 % mūsų klientų pasiektą metinį vidurkį. Apatinė intervalo riba taip pat apima važiavimą greitkeliu vidutiniu greičiu ir vairavimą esant žemai temperatūrai žiemą.
2 Bus įtraukta vėliau.

Įrengta jūsų įrangai

Ar jūsų pomėgiui reikalinga išplėstinė įranga? Ar daug transportuojate dėl darbo specifikos? ID.4 tai ne bėda – pasirenkama vilkties sija skirta kroviniams iki 750 kg (be stabdymo sistemos) arba 1 000 kg (su stabdymo sistema)1. Jei šiuo metu vilkties sijos jums nereikia, galite lengvai sulankstyti ją po buferiu atlikę kelis paprastus veiksmus.

1 12 % paaukštėjimas.

Dangiški vaizdai

Didžiulė stiklo plokštė per visą stogo plotą, pasirenkamas pakeliamasis panoraminis stoglangis – savaime žvilgsnį prikaustantis akcentas. Dar įspūdingiau – neaprėpiamas dangus yra tiesiai virš galvos. Tamsintas stiklas užtikrina malonią temperatūrą automobilyje. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Apsaugas nuo saulės galite valdyti itin patogia balsu valdoma sistema. Tik ištarkite „Labas, ID., parodyk man žvaigždes“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

Dizainas

Funkcionalumas pačioje gražiausioje formoje

Į fantastiško dizaino koncepciją susijungia miesto visureigis ir kompaktiškas automobilis – naujasis ID.4 puikiai atspindi, koks patrauklus gali būti elektromobilis. Su tobulos formos 18 colių1 arba pasirenkamais nuo 19 iki 21 colių lengvojo lydinio ratlankiais, stogo bėgeliais papildomam bagažui, rekonstruotomis durų rankenėlėmis geresnei aerodinamikai, pasirenkamomis 3D LED galinių žibintų grupėmis su dinaminiais posūkio signalais ir dar vienu labai ypatingu akcentu – pasirenkama apšvietimo linija, kuri driekiasi priekyje ir gale prie naujai sukurto Volkswagen“ logotipo.

1 Bus pristatyta vėliau.

Nenorite laukti, kad įsigytumėte ID.4?

Pasirinkite ID.4 iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

Komfortas

Dangiški vaizdai

Didžiulė stiklo plokštė per visą stogo plotą, pasirenkamas pakeliamasis panoraminis stoglangis – savaime žvilgsnį prikaustantis akcentas. Dar įspūdingiau – neaprėpiamas dangus yra tiesiai virš galvos. Tamsintas stiklas užtikrina malonią temperatūrą automobilyje. Apsaugos nuo saulės saugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Apsaugas nuo saulės galite valdyti itin patogia balsu valdoma sistema. Tik ištarkite „Hello ID., show me the stars“ ir apsaugos nuo saulės atsivers.

Dar daugiau apie ID.4

ID.4 žavi savo intelektualia ir galinga išvaizda. Vairuotoją, keleivius ar tiesiog praeivius.

All features
--:--

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.

 

 

 

 

 

* Kaina eurais, įskaitant PVM, su kompensacine 5 000 eurų išmoka. Specialus pasiūlymas galioja iki 2026-12-31. Daugiau informacijos ir sąlygų valstybės paramai gauti: https://apvis.apva.lt/paskelbti_kvietimai/grynuju-elektromobiliu-isigijimo-fiziniams-asmenims-skatinimas-2022-06Atidaryti nuorodą