--:--

Naujasis Tiguan. Nuo 314 € per mėnesį*
Užsisakykite dabar!

--:--
Švenčiame savo 30 metų Baltijos šalyse!

Specialūs pasiūlymai jubiliejiniams modeliams.

Visada jaunas ir patikimas

Specialus pasiūlymas Volkswagen automobiliui, kuriam daugiau nei 4 metai. Alyvos keitimas ir patikra už ypatingą kainą – 150 €. Pilna techninė priežiūra ir patikra vos už 350 €. Dabar Volkswagen techninė priežiūra prieinama ir įgaliotajame centre.

Įsigyti Volkswagen dar niekad nebuvo taip paprasta

Nuo automobilių sandėlyje iki individualių užsakymų, padėsime jums išsirinkti tinkamiausią.

Jau turite Volkswagen automobilį?

Savininkams ir vairuotojams

Viskas, ko reikia, kad turėtumėte, prižiūrėtumėte ir mėgautumėtės savo Volkswagen, nuo apsilankymų servise bei garantijų iki aksesuarų bei svarbiausios informacijos.

Visada jaunas ir patikimas

Specialus pasiūlymas Volkswagen automobiliui, kuriam daugiau nei 4 metai. Alyvos keitimas ir patikra už ypatingą kainą – 150 €. Pilna techninė priežiūra ir patikra vos už 350 €.

Pavasario nuolaidos – sutaupykite iki 35 %

Šaltasis sezonas baigėsi. Paruoškite savo Volkswagen saulėtajam laikotarpiui - su tinkamomis originaliomis dalimis bei apgalvotais aksesuarais, kad pagerintumėte savo automobilį ir stilių.

Gaukite daugiau su Volkswagen

Pradedant klasėje pirmaujančia technologija, baigiant plačiomis personalizavimo galimybėmis ir 5-erių metų garantija. Tie, kurie renkasi Volkswagen“, visuomet tikisi gauti daugiau.

--:--
Naujausia informacija apie automobilių pristatymą

Elektrinė revoliucija jau prasidėjo

--:--

Niekada nesakyk niekada


Tu keitiesi. Automobiliai taip pat. Išbandyk elektrinį automobilį, kuriam iki šiol sakei „niekada“.

 

ID. šeima

Mūsų įelektrinantys modeliai

ID. šeima

Mūsų įelektrinantys modeliai

Pradėkite savo elektrinio mobilumo etapą su ID. šeimos modeliais: ID.3, naujuoju ID.4, naujuoju ID.4 GTX, naujuoju ID.5, naujuoju ID.5 GTX arba naujuoju ID.Buzz. Mėgaukitės savo kelionėmis nesijaudindami dėl degalų ar emisijų su pirmaujančiais savo klasėje elektriniais modeliais.

T-Roc

Valstybės parama elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams įsigyti

Mūsų vyriausybė ragina ir jus prisijungti vairuotojų bendruomenės ir siūlo finansinę paramą, kad elektromobilių ir hibridinių automobilių įsigijimas būtų pigesnis ir prieinamesnis visiems. Sužinokite, kokios lengvatos jūsų laukia.

Way to Zero

Tai yra mūsų strategija siekiant užtikrinti pasaulį be emisijų iki 2050 m. bei pažadas aplinkos apsaugą laikyti prioretu visose mūsų veiklose.

T-Roc

Skaitmeninės paslaugos

T-Roc

Sklandžiau valdykite savo Volkswagen su mūsų skaitmeninėmis paslaugomis.

Programinės įrangos atnaujinimai ID. modeliams

Kad jūsų ID. visada būtų pirmas. Su šiais atnaujinimais užtikriname, kad jūsų ID. visada turės visas naujausias funkcijas, netgi po pirkimo.

T-Roc

Laikas išsirinkti naują Volkswagen?

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

* Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys.
Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 33 810 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5071.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 49% (16 566.90 EUR), ridos apribojimas – 15 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 28 738.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5.601 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 1.89 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2024-06-30 d. buvo 3.711%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 340 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 7034.15 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6.182%, mėnesio įmoka – 314 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 35 772.65 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.