A VW service employee sits on stacked car tyres in a workshop

Kliento pasitenkinimas ir paslaugų kokybė – susitarkite dėl termino dabar

Važiuokite be rūpesčių dėl mūsų visapusiškų paslaugų. Dialoginio priėmimo metu mes kartu su jumis patikrinsime automobilį, o jūs nuspręsite, kas turi būti padaryta.

A VW service employee changes a brake disc of a yellow Volkswagen

Su Mobilumo garantija neliks jokių rūpesčių

Nesvarbu, ką vairuojate: elektrinį ID. šeimos modelį, benzininį ar dyzelinį automobilį, įvykus eismo įvykiui arba sugedus transporto priemonei mūsų komanda suteiks Jums pagalbą bet kuriuo paros metu ir pasirūpins transportavimo sprendimais. Sužinokite daugiau apie naujiems ir naudotiems automobiliams galiojančias Mobilumo garantijos paslaugas.

A green Volkswagen Passat Alltrack with a surfboard on the roof drives by the sea

Mobilumas

Gera paslauga šiek tiek supaprastina jūsų gyvenimą. Mes teikiame jums apsaugą ir pagalbą visą parą su mūsų „LongLife“ mobilumo garantija. O jei jūsų Volkswagen kartais jus nuviltų, mes maloniai padėsime, suteikdami mūsų pakaitinio automobilio paslaugą – su mumis jūs visuomet liksite mobilūs.

A VW service employee measures the tyre tread depth on a VW vehicle

Inspekcinė techninė priežiūra ir kita techninė priežiūra

Kad jūsų Volkswagen visuomet būtų parengtas važiuoti, mes tikriname jo eksploatacinį ir funkcionalų saugumą. Čia jūs rasite viską, ką jums reikia žinoti apie inspekcinę techninę priežiūrą ir kitą techninę priežiūrą.

A woman and a VW service employee in a workshop discuss the offer during the Dialogue Reception of her VW car

Greitai ir nemokamai

Gyvai ir skaidriai: dialoginio priėmimo metu mes kartu su jumis atliksime vizualią jūsų Volkswagen patikrą – nuo stabdžių iki variklio. Mes suteiksime jums konsultaciją ir informuosime jus apie numatomas išlaidas. Jūs sprendžiate, kas bus daroma.