--:--

Naujasis Tiguan. Nuo 349 € per mėnesį*
Užsisakykite dabar!

  • Mėnesinė įmoka nuo:349 € su PVM*
  • Kaina nuo:31 300 € su PVM
  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina nuo33 810 € su PVM

Susipažinkite su naujuoju Tiguan.

Pasaulis kupinas įspūdingų vietų. Naujasis Tiguan, kuriame įdiegta gausybė inovatyvių funkcijų užtikrins, kad kiekvieną iš jų pasieksite sklandžiai. Kad keliauti būtų galima dar toliau ir taupiau  – rinkitės švelnią hibridinę pavarą ir naujus iš tinklo įkraunamus hibridinio variklio modelius.

 

Jubiliejinis mHEV modelis nuo 349 € per mėnesį*

Jubiliejinis mHEV modelis nuo 349 € per mėnesį*

Švenčiame 30-metį Baltijos šalyse su ypatingomis kainomis ir dovanojame gausią papildomą įrangą. Atraskite dar mažiau degalų sunaudojantį Tiguan švelnųjį hibridą (mHEV), kuriame variklio efektyvumą padidina elektros pavara. Sutaupykite iki 7 190 €.

Jubiliejinis eHybrid (PHEV) modelis nuo 399 € per mėnesį*

Jubiliejinis eHybrid (PHEV) modelis nuo 399 € per mėnesį*

Švenčiame 30-metį Baltijos šalyse su ypatingomis kainomis ir dovanojame gausią papildomą įrangą. Tiguan eHybrid (PHEV) su „MQB evo“ platforma pristato technologijas, kurios ne tik mažina CO2 emisiją, bet ir taupo laiką bei pinigus. Sutaupykite iki 8 470 €.

- Įspūdingi 120 km, kuriuos įveiksite vien elektra
- Greitasis įkrovimas su „CSS“ sistema: nuo 10 % iki 80 % vos per 25 min.
- Adaptyvioji važiuoklės kontrolė su dviem režimais: komfortišku ir dinamišku.

Konfigūratorius

--:--

Jungiamumas: Daugiau nei bitai ir baitai

Volkswagen jungiamumo pasiūlymai suteikia daugiau patogumo ir pramogų. Tiguan prijungimas prie interneto ir išmaniojo telefono padeda lengviau pasiekti kelionės tikslą – vienintelis dalykas, kurį vis dar turite padaryti, tai vairuoti.

Volkswagen SUV – perkamiausias Europoje!

2023 m. Volkswagen tapo labiausiai parduodamų visureigių prekių ženklu Europoje. Tai rodo mūsų įsipareigojimą siekti tobulumo ir naujovių automobilių pramonėje.

* Šaltinis: https://europe.autonews.com/automakers/vw-suvs-dominate-europe-evs-top-2-million-sales

Gaukite pasiūlymą

Atsiųsime jums kainą elektroniniu paštu.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

 

 

 

*Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys.

Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 33 810 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 071.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 42.5% (14 369.25 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 28 738.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5.799 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 1.89 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 340 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 893.39 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6.42%, mėnesio įmoka – 349 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 35 631.89 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.