Red VW Tiguan viewed from the side, standing in front of a building, a young woman walks by on the driver side.

Naujasis „Tiguan“
Išankstinis užsakymas prasidėjo

  • Kaina nuo:31 300 € su PVM
  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina nuo33 810 € su PVM

Susipažinkite su naujuoju Tiguan!

Visapusiškai patrauklus SUV sukuria neišdildomas emocijas ir stebina savo dinamiškumu. Jau priimami išankstiniai užsakymai.

Jungiamumas: Daugiau nei bitai ir baitai

Volkswagen“ jungiamumo pasiūlymai suteikia daugiau patogumo ir pramogų. „Tiguan“ prijungimas prie interneto ir išmaniojo telefono padeda lengviau pasiekti kelionės tikslą – vienintelis dalykas, kurį vis dar turite padaryti, tai vairuoti.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.