Skats no augšas uz četriem ziliem un trim baltiem VW hibrīdauto modeļiem saulainā krastmalā.

Atraskite savo hibridinį automobilį

Jums pažįstami ir mėgstami Volkswagen modeliai  – dabar ir įkraunamieji hibridai

Mūsų automobilių pavaros sistemų elektrifikavimas yra svarbus žingsnis į klimatui neutralų mobilumą. Naudodamas elektros ir benzininio variklių derinį, įkraunamasis hibridinis automobilis tam tikrą atstumą gali važiuoti vien elektros režimu, o Jums tai suteikia:

- geresnę dinamiką, daugiau vairavimo komforto ir spartų pajudėjimą iš vietos padedant elektros varikliui;
- praktišką vien elektra nuvažiuojamą kasdienių kelionių atstumą;
- stabdymo energijos rekuperacijos dėka didesnį elektra įveikiamą atstumą tarp įkrovimų.

Atraskite sau tinkamiausią pavaros sistemą

Skats no augšas uz četriem ziliem un trim baltiem VW hibrīdauto modeļiem saulainā krastmalā.

Našumo įvairovė: mūsų įkraunamieji hibridai

Atraskite mūsų plačios hibridinių modelių gamos įvairovę ir kasdien mėgaukitės našaus elektrifikuoto vairavimo privalumais neatsisakydami dinaminių benzininio variklio savybių.

VW Tiguan eHybrid uzlādējas no Wallbox pie modernas fasādes.

Keliaukite ekonomiškai: Tiguan eHybrid

Degalų sąnaudos l/100 km: 1,7–1,5 (mišriu režimu); elektros energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,1–13,5 (mišriu režimu); išmetamo CO₂ kiekis, g/km: 38–33 (mišriu režimu); efektyvumo klasė: A+. Galingas įkraunamasis hibridinis automobilis, kuriame optimaliai suderintas dviejų variklių veikimas, užtikrina išskirtinį kiekvienos kelionės našumą važiuojant hibridiniu režimu.

Įkraukite paprastai. Namuose ir kelyje. 

ID.Charger ir We Charge

ID.Charger ir We Charge

A man leans against a wall next to an ID. Charger.

Vienas iš įkraunamojo hibridinio automobilio privalumų – įkrauti galite naudodami bet kurį buitinį kištukinį lizdą. Mes siūlome naudingas paslaugas, suteiksiančias dar daugiau patogumo ir padėsiančias visiškai kontroliuoti savo išlaidas: nuo modernios ID. Charger namų įkrovimo stotelės, skirtos sparčiai įkrauti automobilį namuose, iki galimybės įkrauti savo Volkswagen daugybėje stotelių visoje Europoje We Charge programėle.

Išbandykite dabar 

Ar norėtumėte išbandyti mūsų hibridinius modelius? Tiesiog pasirinkite pageidaujamą bandomojo važiavimo laiką, o netoliese esančios atstovybės darbuotojas padės Jums ir Jūsų Volkswagen automobiliui susitikti.

Svarios priežastys rinktis hibridą

--:--

Daugiau galios malonesniam vairavimui

Hibridinis automobilis sujungia geriausias abiejų pasaulių savybes. Touareg R eHybrid suteikia išskirtinių dinaminių galimybių (degalų sąnaudos l/100 km: 3,0–2,8 (mišriu režimu); energijos sąnaudos kWh/100 km: 19,9–19,5 (mišriu režimu); išmetamo CO₂ kiekis, g/km: 69–63 (mišriu režimu); efektyvumo klasė: A+), suderindamas abiejų variklių našumą ir pasiekdamas didžiausią 340 kW (462 AG) bendrą pavaros sistemos galią. Vien tai leidžia mėgautis kvapą gniaužiančiu galios pojūčiu vos pradėjus važiuoti – patirkite dvigubai daugiau vairavimo malonumo dėl elektrinės galios proveržio.

--:--

Su hibridu keliaukite toliau

Su iš tinklo įkraunamu hibridiniu automobiliu galite nuvažiuoti didesnį atstumą. Kasdien įkraudami automobilį įprastais maršrutais galite važinėti naudodami tik elektros energiją. Ilgose kelionėse automatiškai prisitaikančios pavaros sistemos optimizuoja įveikiamą atstumą ir našumą.

A young couple plays with their little daughter around the VW Passat GTE Estate parked in the driveway.

Kartu dėl tvarumo

Elektrinis mobilumas yra didelis šuolis į priekį, mažinant anglies dioksido pėdsaką, pavyzdžiui, efektyviai naudojant energiją iš atsinaujinančių šaltinių ir mažinant automobilių išmetamą CO₂ kiekį. Būtent todėl mes siūlome naujoviškus įkraunamuosius hibridinius automobilius, padedančius pereiti prie elektrinio mobilumo. Mūsų hibridai suteikia galimybę tam tikrą atstumą nuvažiuoti elektros režimu be CO₂ išlakų – jo pakanka kasdieniams vairuotojo poreikiams patenkinti. Tai gyvas įrodymas, kad kiekvienas gali savaip prisidėti prie tvarumo.

--:--

Lankstesnė išmanioji įkrovimo koncepcija

Pradėkite savo dieną elektros režimu: nuvykite į sporto klubą prieš darbą ir grįžkite namo vakarienės nė nesustodami įsipilti degalų. Jokių rūpesčių su iš tinklo įkraunamu hibridiniu automobiliu. Ličio jonų akumuliatorių galite įkrauti mėgaudamiesi savo namų komfortu, naudodami ID.Charger sieninę įkrovimo stotelę ar net įprastą buitinį elektros lizdą – tai suteikia Jums daugiau kasdienio lankstumo.

Mūsų hibridinės pavaros sistemos

Volkswagen hibridinių modelių palyginimas

Volkswagen hibridinių modelių palyginimas

Sportiškas visureigis, praktiškas universalas ar ekonomiškas automobilis ilgų nuotolių kelionėms – hibridinių Volkswagen automobilių lyginimas padės atrasti idealiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį. Palyginkite mūsų hibridinių pavaros sistemų degalų ir energijos sąnaudas, dinamines savybes, įkrovimo trukmę ar nuvažiuojamą atstumą. Lyginamojoje lentelėje akimirksniu rasite svarbiausius duomenis.

Sportiškumas ir našumas viename

Elektrinio ir TSI benzininio variklių derinys leidžia į priekį leistis su 150 kW (204 AG) galia (degalų sąnaudos, l/100 km: 1,4–1,2 (mišriu režimu), energijos sąnaudos, kWh/100 km: 11,6–11,0 (mišriu režimu); išmetamo CO₂ kiekis, g/km: 31–28 (mišriu režimu), efektyvumo klasė: A+). 

Miestas, užmiestis, darbas: kasdienis vairavimas su hibridine pavara

Mūsų hibridinės technologijos pagaliau suteikia galimybę visiems vairuoti tvariau – išskirtinis lankstumas leis atrasti automobilį, idealiai tinkantį Jums. Arba Jūsų šeimai. Arba Jūsų darbui.

--:--

Naujoviškos hibridinės pavaros sistemos – įvairios lyg pats gyvenimas

A woman stands with her dog in front of a loading VW Touareg eHybrid.

Praktinė patirtis pranoksta konfigūraciją

Helena kasdien kursuoja tarp Frankfurto ir Mainco. Ji nori, kad ši kelionė būtų ramesnė, o svarbiausia – ekonomiškesnė. Dėl šios priežasties ji renkasi iš tinklo įkraunamą hibridinį automobilį. Jai svarbu, kad elektra nuvažiuojamo atstumo pakaktų pasiekti darbą, kuriame ji įkrautų akumuliatorių, tačiau ne mažiau svarbu ir užtektinai vietos šuniui Polui. Dabar ji nekantriai laukia, kada galės palyginti modelius ne tik įsitaisiusi ant sofos, bet ir gyvai išmėgindama per bandomąjį važiavimą.

A smiling woman sits in the driver's seat of a VW Tiguan eHybrid and holds her left hand on the steering wheel.

Šeimos draugas

Simona su šeima gyvena Diuseldorfo priemiestyje. Šeima pasirinko Tiguan eHybrid ir naudoja ekologišką Volkswagen elektros energiją, kad kelionės vežant vaikus pas senelius, gyvenančius šalia Kelno, būtų ekonomiškesnės. Jie gali nuvažiuoti iki 50 km¹ naudodami vien elektros energiją ir be CO₂ išlakų. Be to, Tiguan viduje daug vietos tiek žaislams, tiek ant galinės sėdynės įsitaisiusiems keleiviams. Jiems džiaugsmo suteikia GTE režimas. O per ilgas keliones Simona visada gali pasikliauti TSI benzininiu varikliu.

A loading VW Golf GTE behind the gash of a man who is just moving away from the vehicle.

Švarios kelionės Berlyne

Mikas gyvena Berlyne. Jis mėgsta naujoviškas technologijas, taip pat vertina aktyvų ir tvarų gyvenimo būdą. Jam labai svarbūs patikimumas ir našumas, todėl pasirinko Golf GTE. Dėl galingos hibridinės pavaros sistemos kelionė į darbą ne tik ekonomiškesnė, bet ir teikia daugiau džiaugsmo –  kone be garso veikiantis ir CO₂ neišmetantis elektros variklis bei 1,4 litro darbinio tūrio TSI benzininis variklis su tiesioginio įpurškimo sistema išvysto dvigubai daugiau galios ir mažina degalų sąnaudas.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.