Raudonos spalvos „VW ID.4 GTX“ transporto priemonės vaizdas iš galo, priešais automobilį per kelią einą du asmenys
2

Visos paslaugos, skirtos „ID.“ modeliams

1.
ID.4 GTX elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 17,2-15,8; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

Visos paslaugos, skirtos „ID.“ modeliams

Su „We Connect“ ir „We Connect Plus“ savo „ID.“ automobilyje galite naudoti daugybę naudingų prijungtinių paslaugų, kurios padės ir suteiks pramogų. Čia galite iš karto susipažinti su mūsų skaitmeniniais pasiūlymais ir atitinkamomis naudojimo sąlygomis.

„We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketuose aprašytų paslaugų prieinamumas įvairiose šalyse gali skirtis ir priklauso nuo transporto priemonės modelio, modelio metų ir įrangos. Daugiau informacijos apie Jums prieinamas paslaugas galite rasti savo klientų portale „myVolkswagen“Atidaryti nuorodą arba „We Connect ID.“ taikomojoje programoje.

Pagrindinės funkcijos Jūsų „ID.“ 

Pagrindinės funkcijos, tokios kaip skambinimo skubios pagalbos numeriu paslauga arba skaitmeninė transporto priemonės literatūra, yra prieinamos Jūsų „ID.“ nuo pat pradžių be registracijos. Dėl atnaujinimų turi būti sudaryta atskira „We Connect“ sutartis.

„We Connect“ – Jūsų vartai į prijungtines paslaugas

„We Connect“ yra tiesioginis ryšys su Jūsų „ID.“ ir padeda Jums kasdieniame gyvenime, teikdamas daugybę skaitmeninių paslaugų, kuriomis galite naudotis nemokamai po vienkartinio aktyvavimo.

Norint naudotis šiomis nemokamomis paslaugomis, reikia sudaryti atskirą „We Connect“ sutartį su Volkswagen AG“.

Paslauga

Aktyvinimas

techninės sąlygos

Techninės pagalbos iškvietimo skambutis (įsk. duomenis)

„We Connect“

Pristatymas iš gamyklos su žemiausia „ID.“ programinės įrangos 3.0 versija

Transporto priemonės būklė (įsk. duris ir apšvietimą)

„We Connect“

-

Parkavimo vieta

„We Connect“

-

Suasmeninimas

„We Connect“

Pristatymas iš gamyklos su žemiausia „ID.“ programinės įrangos 3.0 versija, funkcijų apimtis priklauso nuo įvairios specialios įrangos

Nurodymai dėl temperatūros

„We Connect“

Priklausomai nuo akumuliatoriaus dydžio1)

„Over-the-Air Updates“

„We Connect“

-

WLAN interneto prieigos taškas

„We Connect“

reikia papildomo duomenų kiekio (per išmaniojo telefono sąsają arba „Cubic Telecom“)

Aktyvinimas

„We Connect“

techninės sąlygos

Pristatymas iš gamyklos su žemiausia „ID.“ programinės įrangos 3.0 versija

1) Galimybė jomis naudotis priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo Volkswagen“ partneriu arba Volkswagen“ klientų aptarnavimo tarnyba

Pavaizduota esama pardavimo programa.

„We Connect Plus“ – visas prijungtinių paslaugų pasaulis

Aktyvavus „We Connect Plus“, Jūsų „ID.“ skaitmeninė pasiūla papildoma daugiau naudingų paslaugų – nuo išmaniosios navigacijos iki nuotolinių funkcijų, kurias galima pasiekti nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną.

Norint naudotis šiomis paslaugomis, reikia internetu sudaryti atskirą „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“. Jei naudojatės „We Connect Plus“ paslauga, per 90 dienų nuo transporto priemonės perdavimo turite užsiregistruoti www.myvolkswagen.netAtidaryti nuorodą arba per „We Connect ID.“ taikomąją programą, kad transporto priemonėje galėtumėte naudotis paslaugomis visą nemokamą pradinį laikotarpį.

Paslauga

Kategorija

Aktyvinimas

techninės sąlygos

Išvažiavimo laikai

Transporto priemonės funkcijos

„We Connect Plus“

-

Klimatizavimas

Transporto priemonės funkcijos

„We Connect Plus“

-

Įkrovimas

Transporto priemonės funkcijos

„We Connect Plus“

-

Valdymas balsu realiuoju laiku1)

Informacija ir pramogos

„We Connect Plus“

-

Internetinis radijas2)

Informacija ir pramogos

„We Connect Plus“

-

Eismo informacija realiuoju laiku

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Maršruto apskaičiavimas realiuoju laiku

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Žemėlapio naujinimas realiuoju laiku

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Automobilių stovėjimo aikštelės

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Tikslų importavimas realiuoju laiku

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Specialiųjų tikslų paieška realiuoju laiku

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Įkrovimo stotelės 

Navigacija

„We Connect Plus“

Navigacijos funkcija

Kategorija

Transporto priemonės funkcijos

Aktyvinimas

„We Connect Plus“

techninės sąlygos

-

1) Valdymo balsu (realiuoju laiku) funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: Vokiečių, danų, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, norvegų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų.

2) Naudotis mobiliosiomis prijungtinėmis „We Connect“ / „We Connect Plus“ paslaugomis leidžia integruotas internetinis ryšys. Norint naudotis WLAN viešosios interneto prieigos tašku, pagrindinis naudotojas gali iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom” įsigyti mokamus duomenų paketus. Šių paketų duomenų apimtimi gali naudotis visi tinklo aprėpties zonoje esantys naudotojai ir transporto priemonės keleiviai daugelyje Europos šalių. Informacija apie kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. WLAN viešuoju interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešosios interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugų funkcijomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).


Pavaizduota esama pardavimo programa.

„We Connect ID.“ taikomosios programos atsisiuntimas
3,4
3.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis
4.
ID.3 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,5-12,9; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.3 Pro / Pro S (4 ir 5 durų): Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,7-13,1; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

„We Connect ID.“ taikomosios programos atsisiuntimas – išmanus ryšys

Užmegzkite ryšį su savo „ID.“ išmaniajame telefone. Norėdami atsisiųsti „We Connect ID.“, taikomąją programą, eikite šiuo adresu.

Jus taip pat gali sudominti

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

2.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Transporto priemonės efektyvumo klasė vertinama pagal CO2 emisijas, atsižvelgiant į transporto priemonės masę. Transporto priemonės, kurios atitinka vidurkį, priskiriamos D klasei. Transporto priemonės, kurios yra geresnės negu šiandieninis vidurkis, priskiriamos A+++, A++, A+, A, B arba C klasėms. Transporto priemonės, kurios yra blogesnės negu vidurkis, priskiriamos E, F arba G klasėms. Čia pateikti duomenys susijusios su atitinkamu pasirinkto modelio ir jo standartinės įrangos EG tipo patvirtinimu pagal Direktyvą 2007/46/EB. Konfigūravimo metu jūsų pasirinkta specialioji įranga gali turėti tokį poveikį, kad jūsų konfigūruotas modelis dėl pasirinktos įrangos atitiks kitą patvirtintą tipą, negu atitiktų be pasirinktos specialiosios įrangos. Dėl to galimi jūsų konfigūruoto modelio duomenų nuokrypiai. Pateiktos CO2 vertės nurodo vertes, kurios buvo nustatytos transporto priemonės tipo patvirtinimo metu.