Naudingi faktai ir svarbi informacija klientams: sužinokite daugiau apie savo Volkswagen automobilį ir mūsų siūlomas serviso paslaugas, atsargines dalis ir aksesuarus.

A VW service employee next to two Volkswagen

Servisas ir dalys

Nuo akumuliatoriaus patikros iki stabdžių keitimo: atraskite visas mūsų serviso paslaugas ir produktus, skirtus jūsų Volkswagen automobiliui.

A service employee stands by a VW in front of the workshop

Automobilio patikra

Mes viskuo pasirūpinsime: atliksime jūsų automobilio – varomo vidaus degimo varikliu, hibridinio ar elektrinio – patikrą ir techninę priežiūrą.

A VW service employee from the Roadside Assistance for car accident or breakdown helps a man with his Volkswagen

Techninė pagalba kelyje nelaimingo atsitikimo ar gedimo atveju

Jūsų automobilis neužsiveda, o gal prireikė pagalbos kelyje? Mes padėsime užtikrinti jūsų mobilumą.

Mes pasirūpinsime jūsų Volkswagen automobiliu

Leiskite mums pasirūpinti jūsų Volkswagen, pavyzdžiui, atlikti jūsų automobilio akumuliatoriaus ar stabdžių sistemos patikrą, o daugiau informacijos apie tai, kokius priežiūros darbus atliekame pagrindiniams jūsų automobilio komponentams, rasite skiltyje Variklis ir važiuoklė. Mūsų teikiamos stiklo ir žibintų, taip pat oro kondicionavimo sistemos ir filtrų priežiūros paslaugos leidžia garantuoti, kad vairuodami galėsite džiaugtis puikiu matomumu ir kvėpuoti švariu oru. Produktai ir paslaugos, skirtos kėbulo ir dažų dangos priežiūrai, padeda užtikrinti transporto priemonės stabilumą ir nepriekaištingą išvaizdą.

Originalūs Volkswagen priedai

Nuo automobilio priežiūros priemonių ir apdailos detalių iki krovinių transportavimo, pramogų ir įkrovimo sprendimų: mūsų originalių priedų asortimente rasite tai, ko reikia jums.

Laisvalaikio aksesuarai tikriems Volkswagen gerbėjams

Automobilių modeliukai ir vaikiški aksesuarai, taip pat „GTI“, „New Volkswagen“, „ID.“ ir „R-Collection“ linijų produktai – mūsų laisvalaikio kolekcija aistringiausių Volkswagen gerbėjų širdis privers plakti greičiau. Atraskite universalius, šiuolaikiškus ir inovatyvius mūsų produktus.

Priedai pagal modelį

Mūsų asortimente rasite priedus, tinkamus kiekvienam Volkswagen modeliui – nuo ID.3 ir Golf iki Tiguan Allspace. Atraskite tinkamiausius krovinių transportavimo, interjero ir išorės priedus, įkrovimo sprendimus ar padangas ir sukurkite savo Volkswagen būtent tokį, kokio norite.

A man is carrying his daughter piggyback on his back and is laughing, in the background is a VW car
Duomenys ir informacija apie jūsų Volkswagen

Apie jūsų automobilį

Jei norite sužinoti daugiau apie savo Volkswagen automobilį, kviečiame susipažinti su informacija klientams ir pasidomėti ankstesniais modeliais.

  • A couple next to the open driver’s door of the Volkswagen

    „myVolkswagen“ – jums ir jūsų Volkswagen skirta erdvė

    Asmeninė erdvė jums ir jūsų Volkswagen. Čia rasite aktualią informaciją apie savo automobilį, įdomius pasiūlymus, naudingas paslaugas, kampanijas ir daug daugiau.

  • Two Volkswagen on the road in a snowy landscape

    Informacija klientams

    Nuo naujausios informacijos apie dyzelinių variklių atšaukimą ir CNG dujomis varomų automobilių atšaukimo kampanijas iki jūsų automobilio komponentų perdirbimo: pateikiame aktualias naujienas teisinėmis temomis, susijusiomis su jūsų Volkswagen.

ID. programinės įrangos atnaujinimai

ID. programinės įrangos atnaujinimai

A VW service employee hands over the key of the VW ID.3 to his customer

Čia rasite viską, ką jums reikia žinoti apie Volkswagen ID. modelių programinės įrangos atnaujinimus, ir instrukcijas, kaip juos įdiegti. Naudokitės naujomis ir patobulintomis funkcijomis ir visada džiaukitės naujausia programine įranga savo automobilyje.