A VW service employee from the Roadside Assistance for car accident or breakdown helps a man with his Volkswagen

Pagalba nelaimingų atsitikimų ir gedimų atveju

Avarijų ar gedimų gali nepavykti išvengti: siūlydami tokias paslaugas, kaip mobilumo garantija, darome viską, kad išliktumėte mobilūs.

Volkswagen pagalbos kelyje kontaktai

A man next to his vehicle, calling the VW emergency service

Telefonas

Susisiekite su mumis – esame pasiruošę padėti visą parą.*

Esame čia dėl jūsų

Jei jums reikia pagalbos dėl gedimo*, avarijos ar kyla problemų įkraunant elektromobilį, tiesiog skambinkite Volkswagen pagalbos kelyje tarnybai. Suteiksime jums mobilią pagalbą gedimo atveju, pasirūpinsime pakaitiniu automobiliu ir dar daugiau – mobilumo garantijos paslaugos teikiamos be papildomų išlaidų.

Naudos jums

  • Visada jūsų paslaugoms:
    Visą parą, 365 dienas per metus.
  • Greita pagalba įvykio vietoje:
    Techninę pagalbą teikia daugiau kaip 1 400 transporto priemonių.
  • Be papildomų mokesčių:
    Paslaugos įtraukiamos į jūsų mobilumo garantiją.

Mobilumo garantija

Mobilumo garantija

A young woman calls the roadside assistance service – round-the-clock support

Nesvarbu, ar vairuojate visiškai elektrinį ID., benzininį ar dyzelinį automobilį – mes esame pasiruošę jums padėti, kai tik mūsų prireiks. Ir jei jūsų automobilis sugedo arba įvyko avarija, nepaisant visų atsargumo priemonių, mes esame pasiruošę padėti jums išlikti mobiliems. Sužinokite daugiau apie paslaugas, įtrauktas į mobilumo garantiją naujoms ir naudotoms transporto priemonėms.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Volkswagen avarinė tarnyba

Veikiant skubios pagalbos paslaugai, automatiškai surenkamas pagalbos numeris visais atvejais, kai suveikia saugos oro pagalvės. Skubios pagalbos skambutis gali būti aktyvuojamas ir rankiniu būdu, pavyzdžiui, ištikus sveikatos problemoms.

A VW service employee checks a VW car

Svarbi informacija nelaimės atveju

A VW emergency vehicle on a mountain road

Įvykus avarijai veikti reikia greitai ir tiksliai. Todėl tiems, kurie turi reaguoti pirmieji, pateikiame vadinamuosius gelbėjimo duomenų lapus. Juose pateikta informacija apie konkrečios transporto priemonės saugumo komponentų vietą automobilyje. Šiuos duomenis galima lengvai atsisiųsti modelio apžvalgoje. Prisidėdami prie skubios pagalbos ir gelbėjimo personalo tobulėjimo, siūlome susipažinti su mūsų parengtomis instrukcijomis gelbėtojams.