Tinkamos dalys ir profesionalios paslaugos padės užtikrinti, kad jūsų Volkswagen išliktų mobilus. Sužinokite daugiau apie mūsų pasiūlymus jums.

Volkswagen Service“ privalumai

Jūsų pasitenkinimas mums nepaprastai svarbus. Rinkdamiesi Volkswagen Service“ paslaugas ir dalis, jūs renkatės aukštus kokybės standartus ir mūsų kaip gamintojo ekspertines žinias.

Volkswagen Service“ – paslaugos, pritaikytos būtent jūsų automobiliui

„Economy Service“ – atrinkti remonto ir aptarnavimo darbai už mažesnę kainą

Hibridinių ir elektrinių automobilių servisas – elektrinis mobilumas šiandienai, rytojui ir ateičiai

Automobilio patikra

Kad jūsų Volkswagen visada būtų pasiruošęs kelionėms, mes atliksime techninės būklės patikrą ir užtikrinsime nepriekaištingą veikimą bei saugumą. Sužinokite daugiau apie automobilio patikrą, aptarnavimų intervalus, techninę priežiūrą ir paslaugas.

Remontas ir patikros

Čia pateiksime svarbiausias mūsų siūlomas remonto paslaugas ir patikras. Įskilimo priekiniame stikle taisymas, variklio alyvos keitimas ar ratų priežiūros paslaugos: pasinaudokite mūsų ekspertinėmis žiniomis ir raskite tinkamiausią serviso centrą netoli jūsų.

Variklis ir važiuoklė

Variklis yra jūsų automobilio varomoji jėga, todėl nepaprastai svarbu užtikrinti, kad paskirstymo diržas ir uždegimo žvakės, taip pat amortizatoriai ir duslintuvas veiktų nepriekaištingai.

Variklio alyva ir eksploataciniai skysčiai

Variklio alyva ir eksploataciniai skysčiai

A woman holds an engine oil bottle in her hands in front of a Volkswagen

Naudodami mūsų variklines alyvas ir eksploatacinius skysčius, užtikrinsite maksimalų jūsų Volkswagen efektyvumą ir išsaugosite jo ilgaamžiškumą. Peržiūrėkite naudingus patarimus puslapyje Informacija apie alyvą.

Mūsų dalys – jūsų tinkamiausias pasirinkimas

All parts
Illustration of a VW Golf 7 and common wear parts – warning against fake parts

Klaidinančiai tikros

Padirbtų dalių ir eksploatacinių skysčių įvairovė yra milžiniška, o klastotes gana sunku atpažinti. Visų svarbiausia – naudoti tokius komponentus yra pavojinga. Nerizikuokite – pasikliaukite mūsų ekspertinėmis žiniomis ir naudokite Volkswagen originalias „Genuine Parts“ dalis, užtikrinančias 100 % gamintojo kokybę.

Ratai ir padangos

Tai vienintelis jūsų sąlyčio su keliu taškas: vasarinės, žieminės arba universalios visiems metų laikams tinkančios padangos, galimos ir su papildomai pasirenkama naujoviška „AirStop®“ technologija. Čia pateikiame naudingą informaciją apie padangas ir praktinius patarimus, susijusius su padangų protektoriaus gyliu, ratlankiais, ratų ir padangų komplektais bei dar daugiau.

 • A woman stands next to her red VW Cabriolet – summer tyres

  Vasarinės padangos

  Pasirinkę tinkamas vasarines padangas ir ratlankius, šiltuoju metų laiku atrodysite šauniai ir būsite saugūs kelyje.

 • A man enjoys the view of a snow-covered mountain landscape, next to him two VW cars – winter tyres

  Žieminės padangos

  Temperatūrai nukritus žemiau 7 °C ar esant žiemiškoms važiavimo sąlygoms būkite tikri, kad pasirinkote tinkamas žiemines padangas.

 • A Touareg on a country road, mountains in the background – all-season tyres

  Universalios padangos

  Pasižymi efektyviai subalansuotomis savybėmis, tinkamomis važiuoti tiek vasarą, tiek esant žiemiškoms oro sąlygoms.

Mūsų teikiamos garantijos

Sužinokite apie mūsų siūlomų garantijų naujoms ir naudotoms transporto priemonėms apimtį ir privalumus. Visada pasiūlysime jums tinkamiausią garantiją arba jos pratęsimą.

Techninė pagalba kelyje avarijos ir gedimo atveju

Jei, nepaisant visų atsargumo ir kokybės užtikrinimo priemonių, jūsų automobilis sugenda, mes esame pasirengę padėti. Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas, įskaitant pagalbą eismo įvykio atveju, padedančias jums išlikti mobiliems.

NORA – originalios dalys profesionalams. 

Mūsų tikslas – tapti geriausiu jūsų serviso dirbtuvių partneriu. „NORA Performance“ centrai užsiima didmenine atsarginių dalių prekyba specialiomis kainomis, užtikrindami daugybę privalumų. Niekas geriau už mus nenusimano apie Volkswagen“ dalis.