A woman on her smartphone with a cap from the Heritage Collection in front of her VW car with roof box

Pramogų ir elektroninės įrangos aksesuarai

Siūlome platų aksesuarų, skirtų pramogoms, ir elektroninių įrenginių pasirinkimą, kad vairuodami savo Volkswagen automobilį galėtumėte jaustis kuo geriau.

Paverskite keliones tikru malonumu

Naudodami universalią kelioninių ir komforto aksesuarų sistemą pasirūpinsite, kad keleiviams galinėse jūsų Volkswagen sėdynėse nestigtų pramogų. Pagrindinis laikiklis nesudėtingai pritvirtinamas tarp priekinių sėdynių galvos atramų kojelių, o prie jo galima tvirtinti, pavyzdžiui, pasukamą planšetinio kompiuterio ar „GoPro®“ kameros laikiklį arba kitus papildomus laikiklius ar aksesuarus.

Aksesuarai vasaros ir žiemos sezonams

Nesvarbu, jums reikia pagalbinio automobilio šildytuvo ar kelioninio šaldytuvo su vėsinimo ir šildymo funkcijomis: mūsų originalūs Volkswagen aksesuarai užtikrins, kad būtumėte tinkamai pasiruošę kiekvienam metų laikui. Apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje ir išsirinkite tinkamiausius aksesuarus.

 • A mother looks through the frozen window into the warm interior of the car at her daughter – auxiliary heater from VW

  Pagalbinis šildytuvas

  Pagalbinis šildytuvas padeda sukurti malonią atmosferą jūsų Volkswagen automobilyje ištisus metus. Sužinokite daugiau apie pagalbinio šildytuvo funkcijas, valdymą ir atraskite jo privalumus.

 • A man sits in the luggage compartment and makes himself a coffee with the espresso machine from VW

  Espreso kavos aparatas

  Horizonte nematyti jokios degalinės? Jokių problemų. Net ir keliaudami galite bet kur ir bet kada mėgautis prabangiais patogumais ir šviežia tobulo skonio kava, paruošta espreso kavos aparate.

 • A woman with a water bottle sits in the luggage compartment – behind her the VW cool and thermos box

  Kelioninis šaldytuvas

  Jūsų praktiškas kelionių partneris bet kuriuo metų laiku: vėsinimo ir šildymo funkcijos užtikrina, kad viduje laikomas maistas žiemą liktų šiltas, o gėrimai, oro temperatūrai pradėjus kilti, išliks gaivinančiai vėsūs.

Ryšį palaikantis automobilis

Paverskite savo automobilį ryšio ir pramoginių funkcijų sąsaja. Atraskite jūsų Volkswagen pritaikytus originalius aksesuarus ir sužinokite daugiau apie Volkswagen programėles.

Įkrovimo sprendimai

Siūlome elektrifikacijos sprendimus, nes elektros energijos reikia ne tik jūsų išmaniajam telefonui ar espreso kavos aparatui, bet ir jūsų hibridiniam ar elektriniam automobiliui. Sužinokite daugiau apie namų įkrovimo stoteles, aktualias paslaugas ir įkrovimui skirtus aksesuarus, pavyzdžiui, „ID. Charger“* ar skirtingus įkrovimo laidus.

* Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)“ teikiamas pasiūlymas.

Priedai pagal modelį

Mūsų asortimente rasite priedus, tinkamus kiekvienam Volkswagen modeliui – nuo ID.3 ir Golf iki Tiguan Allspace. Atraskite tinkamiausius krovinių transportavimo, interjero ir išorės priedus, įkrovimo sprendimus ar padangas ir sukurkite savo Volkswagen būtent tokį, kokio norite.