A VW service employee at an opened bonnet – VW Vehicle Check

Remontas ir patikros

Pasitikėjimas yra svarbiausias, kai kalbama apie transporto priemonės priežiūrą. Nesvarbu, ar tai alyvos keitimas, stiklų remontas ar ratų ir padangų servisas – su mumis jūsų transporto priemonė yra pačiose saugiausiose rankose.

Transporto priemonės patikra

Naudodamiesi transporto priemonės patikra galite mėgautis patikimu vairavimu ir prisidėti prie savo Volkswagen vertės išlaikymo. Greitai ir paprastai atliekame visų esminių jūsų automobilio dalių – nuo stabdžių iki variklio – patikrą. Galite pasinaudoti gamintojo išmintimi: žinome jūsų Volkswagen iš vidaus – juk mes jį sukūrėme.

Kiekvienos dalies priežiūra

Ar jums reikia atsarginės dalies ir norėtumėte gauti informacijos apie šią paslaugą? Dėl plataus mūsų teikiamų paslaugų spektro ir tinkamo dalių parinkimo galite mėgautis patikimu mobilumu.

 • Detailed view of a VW starter battery

  Akumuliatorius

  Tam, kad jūsų Volkswagen veiktų, reikia akumuliatoriaus energijos. Štai kodėl būtina kokybiška ir reguliari patikra. Sužinokite daugiau apie akumuliatoriaus priežiūrą, paslaugos naudas ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

 • A man with a school bag and a bouquet of flowers in his hands and a little girl standing in front of a VW Golf

  Stabdžiai

  Jūsų automobilio stabdžiai turi atlaikyti ekstremalias sąlygas: nuo trumpų atstumų iki sudėtingų kalnų maršrutų, aukštų temperatūrų ir stabdymo dideliu greičiu. Žinoma, tai sukelia tam tikrą nusidėvėjimą. Svarbu stabdžius tikrinti reguliariai.

 • A man and a service employee stand by the open bonnet of a VW in a workshop

  Oro kondicionierius ir filtras

  Šios atsarginės dalys, be kitų funkcijų, rūpinasi švariu oru jūsų Volkswagen viduje, todėl galite mėgautis ramesniu vairavimu. Skaityti daugiau apie privalumus.

 • A VW ID.3 with glowing headlights in a tunnel

  Stiklas ir apšvietimas

  Tai yra jūsų langas į kelią ir užtikrintą matomumą. Nepažeistas priekinis stiklas taip pat prisideda prie automobilio kėbulo stabilumo. Pateiksime informacijos apie šį ir kitus svarbius komponentus.

 • A Volkswagen with a clean vehicle body and red paintwork

  Kėbulas ir dažai

  Transporto priemonės kėbulo dalys yra jūsų ir kitų keleivių apsauga ne tik nuo aplinkos poveikio, bet ir avarijų atveju. Tam, kad jūsų Volkswagen atrodytų kaip naujas net ir po įbrėžimo, mūsų originalūs dažai ir originalios dalys suteiks jam visiškai naujo spindesio.

 • A man next to his VW car with open bonnet

  Variklis ir važiuoklė

  Variklis yra tai, kas varo jūsų automobilį, todėl labai svarbu, kad uždegimo žvakės ir paskirstymo diržai veiktų tinkamai. Tokios važiuoklės dalys, kaip amortizatoriai ir slopintuvai taip pat yra nepaprastai svarbios ir, tinkamai veikiančios, labai prisideda prie jūsų mobilumo.

Variklio alyva ir skysčiai

Variklio alyva ir skysčiai

A woman holds an engine oil bottle in her hands in front of a Volkswagen

Naudojant mūsų variklio alyvas ir eksploatacinius skysčius, jūsų Volkswagen pasieks aukščiausią našumą ir pasižymės ilgu tarnavimo laiku. Raskite naudingų patarimų Apie alyvą.

Ratai ir padangos

Jie yra vienintelis jūsų sąlyčio su keliu taškas. Vasarinės, žieminės arba universalios padangos su pasirenkama naujoviška AirStop® technologija – mielai jus informuosime apie mūsų gaminius. Mūsų Informacijos apie ratus puslapyje surinkome praktinės informacijos apie jūsų automobilio padangas ir naudingus patarimus dėl protektoriaus gylio, ratlankių ir kt.

Mūsų teikiamos garantijos

Sužinokite apie mūsų siūlomų garantijų naujoms ir naudotoms transporto priemonėms apimtį ir privalumus. Visada pasiūlysime jums tinkamiausią garantiją arba jos pratęsimą.

Volkswagen Service Cam

Daugiau laiko kitiems dienos darbams. Kol jūsų Volkswagen“ bus dirbtuvėse, gausite informaciją skaitmeniniu formatu naudojant „Service Cam“. El. paštu ar trumpąja žinute gausite vaizdo įrašą, kuriame tiksliai matysite, kokių remonto darbų reikia. Nebereikės skambinti į dirbtuves – vos keliais spustelėjimas galėsite patogiai patvirtinti remonto darbus arba jų atsisakyti.