Vyras laiko įkrovimo kortelę prie įkrovimo kolonėlės.
2

Paprasčiausiai įkraukite elektra – su „We Charge“

„We Charge" yra išmanioji paslauga, leidžianti įkrauti Jūsų ID. modelį daugiau nei 340 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje.

1.
ID.5 GTX elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 17,1-15,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.
3.
Įkrovimo tarifai, įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli, Leidimo duomenys ir teisiniai nurodymai) pasiūlymas.

„We Charge" yra išmanioji paslauga, leidžianti įkrauti Jūsų ID. modelį daugiau nei 340 000 viešųjų įkrovimo stotelių visoje Europoje.

Tiesiog įkraukite pakeliui

E. mobilumas gali būti lengvas ir smagus – juk savo elektromobiliu turėtumėte visur atvykti atsipalaidavę. Tiesiog atsidarykite „We Connect ID.“ Taikomąją programą ir patikrinkite artimiausios įkrovimo stotelės vietą – transporto priemonę galėsite įkrauti elektra ir, priklausomai nuo „We Charge“ tarifo, gauti nuolaidą.

 • Raskite ir naudokitės tūkstančiais viešų įkrovimo vietų
 • Įkraukite elektra visoje Europoje naudodami tik vieną įkrovimo kortelę
 • Raskite beveik kiekvienam poreikiui tinkamą „We Charge“ tarifą
 • Išskirtiniai „IONITY“ greitojo įkrovimo tinklo kainų pranašumai

Beveik kiekvienam poreikiui tinkamas pasiūlymas: „We Charge“ tarifai4

raudona VW ID.5 GTX įkraunama iš šono įkrovimo kolonėlėje

Įsigiję Volkswagen ID.“, pagal „We Charge“ tarifus nuo pat pradžių galėsite naudotis vienu didžiausių ir sparčiausiai besiplečiančių įkrovimo tinklų Europoje. Su „We Charge Go“ ir „We Charge Plus“ taip pat galite rinktis iš dviejų papildomų įkrovimo tarifų 4,5,6, pritaikytų Jūsų individualiems įkrovimo poreikiams.

Mes taip pat palengvinsime naudojimosi pradžią, padėdami Jums susikurti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą, parodysime, kaip naudotis „We Connect ID.“ taikomąja programa ir įkrovimo kortele.

Tarifas

We Charge Free

Mokėkite tik už tai, kiek įkraunama

 • Kintamoji srovė: 0,10 €  7 / min
 • Nuolatinė srovė: 0,48 € / min
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Bazinis mokestis (mėn.): 0 €
 • sutarties galiojimo laikotarpis: 12 mėnesių

Mokestis už blokavimą:
Kintamoji srovė: 0,05 € / min nuo 180 min
(neveikia nuo 21.00–9.00)
Nuolatinė srovė: 0,15 € / min nuo 90 min

Tarifas

We Charge Go

Skirtas retam įkrovimui pakeliui

 • Kintamoji srovė: 0,07 €  7 / min
 • Nuolatinė srovė: 0,34 € / min
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Bazinis mokestis (mėn.): 2,99 € 6 / 5,99 €
 • sutarties galiojimo laikotarpis: 12 mėnesių

Mokestis už blokavimą:
Kintamoji srovė: 0,05 € / min nuo 180 min
(neveikia nuo 21.00–9.00)
Nuolatinė srovė: 0,15 € / min nuo 90 min

Tarifas

We Charge Plus

Skirtas dažnai įkraunantiems ir ilgus atstumus važiuojantiems žmonėms

 • Kintamoji srovė: 0,06 €  7 / min
 • Nuolatinė srovė: 0,31 € / min
 • IONITY: 0,35 € / kWh
 • Bazinis mokestis (mėn.): 9,99 € 6 / 12,99 €
 • sutarties galiojimo laikotarpis: 12 mėnesių

Mokestis už blokavimą:
Kintamoji srovė: 0,05 € / min nuo 180 min
(neveikia nuo 21.00–9.00)
Nuolatinė srovė: 0,15 € / min nuo 90 min

Išmanieji kasdienio gyvenimo pagalbininkai:
„We Charge“ taikomosios programos kelionėms

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code

„We Charge“ „We Connect ID.“ taikomojoje programoje

„We Charge“ funkcijos integruotos į „We Connect ID. taikomąją programą. Viešąsias įkrovimo stoteles nesunkiai galite susirasti taikomojoje programoje ir patikrinti jų prieinamumą realiuoju laiku. Užtikrinamas visiškas kainų skaidrumas, todėl galite peržiūrėti visus savo įkrovimus. Net ir savo tarifus bei įkrovimo kortelę galėsite tvarkyti vienu spustelėjimu. Skamba gerai? Taikomąją programą galite atsisiųsti čia. Arba galite nuskaityti QR kodą ir atsisiųsti taikomąją programą tiesiai į savo išmanųjį telefoną.

„We Charge“ „In-Car“ taikomojoje programoje

Norite važiuoti ir leisti, kad Jus nuvestų tiesiai prie kitos įkrovimo stotelės? Jokių bėdų. Nes „We Charge“ taikomąją programą galima lengvai prijungti prie Jūsų navigacijos sistemos per „Over-the-air Update“. Tai leidžia filtruoti įkrovimo kolonėles „We Charge“ rodinyje pagal našumą bei prieinamumą, o tada tiesiogiai, neišeinant iš navigacijos taikomosios programos, pradėti kelionę į tikslą. Taip visada turėsite įkrovimo stotelių ieškiklį salone. 

--:--
Raskite įkrovimo stoteles ir planuokite maršrutus

Raskite įkrovimo stoteles ir planuokite maršrutus

Mūsų paieškos sistemoje rasite daugybę įkrovimo stotelių ir, jeigu norėsite, galėsite jas įtraukti į savo maršruto planą kaip kelionės tikslą arba sustojimo vietą. Naudodami mūsų maršruto planavimo sistemą, galite planuoti keliones pagal viešąjį įkrovimo tinklą ir kartu atsižvelgti į individualius nustatymus, pvz., akumuliatoriaus įkrovos lygį maršruto metu. Šalia teikiamos informacijos, pvz., įkrovimo stotelių adresai, darbo laikas ir operatoriai, taip pat rodomi galimi kištukų tipai ir autentifikavimo galimybės. 

Pirmiausia atsisiųskite taikomąją programą, o tada įkraukite transporto priemonę elektra

1
1. Atsisiųsti „We Connect ID.“ taikomąją programą

Parsisiųskite „We Connect ID.“ taikomąją programą, skirtą iOS arba Android, į savo išmanųjį telefoną.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“Atidaryti nuorodą

 

2
2. Sukurti naudotojo paskyrą

Prisijunkite su savo Volkswagen ID“ ir sukurkite naudotojo paskyrą.

Nemokamai sukurti naudotojo paskyrąAtidaryti nuorodą  

3
3. Pasirinkti įkrovimo tarifą

Pasirinkite „We Charge“ įkrovimo tarifą, tinkantį Jūsų kasdieniam mobiliam gyvenimui.

Dažnai užduodami klausimai

Mūsų „ID.“ Modeliai - Atraskite dabar

Elegantiškas visureigis kupė

Pirmą kartą sukūrėme elektrinį krosoverį - naująjį „ID.5“, kuriame „ID.“ šeimos savybės derinamos su sportišku ir elegantišku kupė dizainu.

Pasikalbėkime

Pasikalbėkime

Kontakt

Turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Paskambinkite mums.

Su mumis susisieksite telefonu 0800-43347328Skambinti telefonu (nemokama linija iš visų Lietuvos tinklų). Galite skambinti mums visą parą. Jei telefoninio ryšio tiekėjas nepalaiko šio numerio, skambinkite +49 5361-379377-5Skambinti telefonu. Išlaidos priklauso nuo konkretaus Jūsų tiekėjo tarifo. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

Galite rašyti mums el. paštu:
wecharge-support@volkswagen.deRašyti el. laišką

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

2.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. tam tikrų naujų automobilių tipai patvirtinami taikant visame pasaulyje darniai galiojančią lengvųjų automobilių ir mažo svorio krovininių automobilių patikros procedūrą (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), pagal kurią realistiškiau pamatuojamos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos vertės. Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. WLTP palaipsniui pakeis naująjį Europos važiavimo ciklą (NEDC). Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Šiuo metu vis dar galioja prievolė skelbti NEDC vertes. Naujų transporto priemonių, kurių tipas patvirtintas pagal WLTP, NEDC vertė išvedama iš WLTP vertės. WLTP vertės gali būti nurodomos papildomai iki jų privalomo taikymo datos. Ten, kur NEDC vertės pateikiamos kaip diapazonai, jos nėra susijusios su konkrečia transporto priemone ir nėra pasiūlymo dalis. Jos skirtos tik skirtingų tipų transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Transporto priemonės efektyvumo klasė vertinama pagal CO2 emisijas, atsižvelgiant į transporto priemonės masę. Transporto priemonės, kurios atitinka vidurkį, priskiriamos D klasei. Transporto priemonės, kurios yra geresnės negu šiandieninis vidurkis, priskiriamos A+++, A++, A+, A, B arba C klasėms. Transporto priemonės, kurios yra blogesnės negu vidurkis, priskiriamos E, F arba G klasėms. Čia pateikti duomenys susijusios su atitinkamu pasirinkto modelio ir jo standartinės įrangos EG tipo patvirtinimu pagal Direktyvą 2007/46/EB. Konfigūravimo metu jūsų pasirinkta specialioji įranga gali turėti tokį poveikį, kad jūsų konfigūruotas modelis dėl pasirinktos įrangos atitiks kitą patvirtintą tipą, negu atitiktų be pasirinktos specialiosios įrangos. Dėl to galimi jūsų konfigūruoto modelio duomenų nuokrypiai. Pateiktos CO2 vertės nurodo vertes, kurios buvo nustatytos transporto priemonės tipo patvirtinimo metu.

4.
Rodomi įkrovimo tarifai bei įkrovimo kortelė yra Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli) pasiūlymas. Norint užsakyti šiuos tarifus Jums reikės Volkswagen ID“ (VW-ID) ir Volkswagen“ „We Connect ID“ taikomosios programos. Jeigu nenorite perduoti savo VW ID duomenų Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“), galite per www.elli.eco pasinaudoti alternatyviu pasiūlymu be siūlomų specialių sąlygų. Įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli) pasiūlymas.
5.
„We Charge Go“ ir „We Charge Plus“ tarifai galimi tik Volkswagen ID“ modeliams.
6.
Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“) šiuo metu siūlo Volkswagen ID.“ modelių savininkams „We Charge“ įkrovimo tarifus 12 mėnesių laikotarpiui už sumažintą bazinį mėnesinį mokestį (tarifas „Go“ – 2,99 € per mėnesį vietoj 5,99 €, tarifas „Plus“ – 9,99 € per mėnesį vietoj 12,99 €). Šios įkrovimo tarifų nuolaidos yra susijusios su transporto priemone, t. y. įkrovimo tarifų nuolaida vienam ID. modeliui gali būti taikoma tik vieną kartą. Gali būti nebeįmanoma sudaryti tokios naudoto automobilio pirkimo sutarties, jei pirmasis pirkėjas jau yra pasinaudojęs Volkswagen ID.“ modelio nuolaida. Transporto priemonės identifikavimas ir lengvatinio įkrovimo tarifo suteikimas atliekamas patikrinus atitinkamos transporto priemonės identifikacinį numerį (VIN).
7.
Visos čia vaizduojamos kainos pateiktos su PVM.