An ID.5 is connected to a wallbox

Naujų automobilių pristatymo trukmė

Net jei šiuo metu tai užtruks ilgiau – mes pristatysime.

Net jei šiuo metu tai užtruks ilgiau – mes pristatysime.

Ilgesnius automobilių pristatymo terminus lemia daugybė priežasčių. Ilgą elektromobilių pristatymo trukmę šiuo metu lemia...

  • padidėjusi paklausa,
  • ribota puslaidininkių pasiūla ir
  • įtempta pasaulinė tiekimo padėtis.

Apsipirkdami internete pripratome prie itin greito prekių pristatymo. Kita vertus, automobilių pristatymo terminas, trunkantis nuo trijų iki šešių mėnesių, yra visiškai normalus dalykas. Ypač paklausūs šiuo metu yra elektriniai ir hibridiniai automobiliai.  Be to, automobilių pramonę paveikia vėlavimas tiekimo grandinėse visame pasaulyje. Tai iššūkis, su kuriuo šiuo metu susiduria beveik visi gamintojai ir dėl kurio trumpalaikėje perspektyvoje taip pat ilgėja naujų automobilių su kitų tipų varikliais pristatymo trukmė.

An ID.5 in an open garage

Didelės paklausos padariniai

Nuo 2021 m. Volkswagen elektromobilių pardavimai, palyginti su ankstesniais metais, išaugo daugiau nei dvigubai. Tai iš dalies lėmė mūsų visiškai elektrinių ID. modelių gamos sėkmė, taip pat valstybės subsidijos, dėl kurių šiuo metu elektromobilio įsigijimas yra ypač patrauklus. Todėl darome viską, ką galime, kad užsakytus elektromobilius pristatytume kuo greičiau. Visgi, paklausa kartais gali viršyti mūsų pajėgumus.

An ID.4 in the production

Pasaulinė tiekimo padėtis

Dabartinė padėtis Ukrainoje dar labiau apsunkina įtemptą pasaulinę tiekimo padėtį. Nepaisant pasaulinio komponentų tiekimo trūkumo ir vėlavimų tiekimo grandinėse, darome viską, ką galime, kad kuo geriau atlieptume didelę paklausą. Taip yra todėl, kad elektrinio mobilumo kaip alternatyvaus būdo judėti tema šiuo metu įgauna dar didesnę svarbą.

VW ID.5 Interior

Puslaidininkių krizės poveikis

Puslaidininkių krizė taip pat paveikia kai kurias automobilių pramonės sritis, kadangi šiuolaikiniuose automobiliuose naudojamos specialios mikroschemos, pasižyminčios aukštesniu saugos lygiu, ir jų negalima tiesiog pakeisti kitomis. Dėl jų riboto prieinamumo gali vėluoti tam tikrų modelių gamyba, o tai lemia ilgesnius pristatymo terminus. 2023 metais tikimės žymaus padėties pagerėjimo.

Klausimai ir atsakymai

Pavargote nuo ilgo laukimo? 
Rinkitės automobilį iš siūlomų salone

Šiuo metu Volkswagen modelių su visų tipų varikliais pristatymas gali vėluoti. Taigi, rekomenduojame rinktis iš plataus naujų automobilių, kuriuos galima įsigyti iš karto arba su greitu pristatymu, pasirinkimo.