Volkswagen AG“
Teisinis pranešimas ir teisiniai tekstai

Čia rasite informacijos apie Volkswagen AG“ – atsakingą toliau nurodyto šios interneto svetainės turinio ir pasiūlymų teikėją.

Teisinis pranešimas

Customer Interaction Center (CIC)

„Customer Interaction Center (CIC)” ir atbildīgs par jomu „Palīdzība saistībā ar lietotnēm un digitālajiem pakalpojumiem“. Vēršoties pie „CIC”, varat saņemt palīdzību savos jautājumos par mūsu digitālajiem pakalpojumiem vai lietotnēm.

Car2X

Jeigu Jūsų transporto priemonė palaiko „Car2X“ funkciją, ją aktyvavus Jūsų transporto priemonė galės dalytis svarbia informacija apie eismą, pvz., apie avarijas ar spūstis, su kitais kelių eismo dalyviais arba transporto infrastruktūra tiek, kiek „Car2X“ funkcionalumas palaiko šias paslaugas.

Duomenų rinkimas automatinio vairavimo srities plėtrai

Automatinėms važiavimo funkcijoms, vystymui ir apsaugai yra reikalinga reikšmingo dydžio duomenų bazė, sudaryta iš kuo daugiau eismo scenarijų, pagrįstų tikromis kelionėmis. Duomenų įkėlimas, jeigu Jūsų transporto priemonė palaiko šią funkciją, gali būti suaktyvintas arba išjungtas tiesiogiai privatumo nustatymuose, naudojant slankiklį „Automatinio važiavimo vystymas“.