A man is carrying his daughter piggyback on his back and is laughing, in the background is a VW car

Apie jūsų automobilį

Ar vairuojate Volkswagen automobilį? Čia galite rasti naudingų faktų ir svarbios klientams skirtos informacijos apie jūsų automobilį.

„myVolkswagen“ – jums skirta erdvė

Asmeninė erdvė jums ir jūsų Volkswagen. Čia rasite visą aktualią informaciją apie savo automobilį, taip pat įdomius pasiūlymus, naudingas paslaugas, kampanijas ir dar daugiau.

Mūsų teikiamos garantijos

Sužinokite apie mūsų siūlomų garantijų naujoms ir naudotoms transporto priemonėms apimtį ir privalumus. Visada pasiūlysime jums tinkamiausią garantiją arba jos pratęsimą.

ID. programinės įrangos atnaujinimai

ID. programinės įrangos atnaujinimai

A VW service employee hands over the key of the VW ID.3 to his customer

Viskas, ką turite žinoti apie naujausius ID. programinės įrangos atnaujinimus

Čia galite rasti viską, ką jums reikia žinoti apie Volkswagen ID. šeimos modelių programinės įrangos atnaujinimus, ir instrukcijas, kaip juos įdiegti. Kai kuriuos atnaujinimus galima atlikti nuotoliniu būdu, kiti atnaujinimai įdiegiami apsilankius techninės priežiūros centre. Naudokitės naujomis ir patobulintomis funkcijomis ir visada džiaukitės naujausia programine įranga savo automobilyje.

A snowy mountain landscape – declarations of conformity and ingredients

Atitikties deklaracijos ir sudėtinės dalys

Čia galite rasti įvairių automobilio komponentų atitikties deklaracijas, naudojimo instrukcijas ir priežiūros priemonių sudėtinių dalių sąrašus.

A VW emergency vehicle on a mountain road

Svarbi informacija nelaimės atveju

Čia pateikiame mūsų automobilių konstrukcijos ir duomenų lapus, skirtus skubiosios pagalbos tarnybų pareigūnams.

Peržiūrėti automobilio duomenų lapus gelbėjimo tarnybomsAtidaryti nuorodą

 • A VW service employee checks the tyres of a Volkswagen – wheel knowledge

  Atmintinė apie ratus

  Koks yra mažiausias leistinas padangų protektoriaus gylis? Kaip montuojamos sniego grandinės ir ką reiškia skaičiai 205/55 R16? Dėl padangų ir ratlankių neretai gali kilti klausimų, o šiame puslapyje rasite reikiamus atsakymus ir svarbiausią informaciją.

 • A VW service employee checks the oil level of a Volkswagen – oil knowledge

  Atmintinė apie variklio alyvą

  Jei norite sužinoti daugiau apie jūsų automobilio variklinę alyvą, radote tai, ko jums reikia. Mes paaiškiname, ką reiškia ant alyvos pakuotės nurodytas užrašas „5W-30“, kaip taisyklingai patikrinti variklio alyvos lygį ir dar daugiau, taip pat čia galite sužinoti apie mūsų teikiamas variklio alyvos keitimo paslaugas.

 • Detailed shot of a VW brake disc – brake knowledge

  Atmintinė apie stabdžius

  Šiame puslapyje pateikiame informaciją apie jūsų automobilio stabdžių sistemos komponentus, paaiškiname, kada reikia keisti stabdžių sistemos dalis ir ką privalote daryti pastebėję pirmuosius nusidėvėjimo požymius.