„App-Connect“. Tokiu būdu į automobilį perkelsite savo taikomąsias programas.
1

„App-Connect“. Tokiu būdu į automobilį perkelsite savo taikomąsias programas.

Norite saugiai ir patogiai naudotis savo išmaniojo telefono taikomosiomis programomis transporto priemonėje? „App-Connect“1 leidžia naudotis pasirinktomis taikomosiomis programomis ir turiniais patogiai jūsų Volkswagen“ automobilyje.

Tai veikia taip

Jūsų išmaniojo telefono taikomosios programos bus perkeltos į informacijos ir pramogų sistemos ekraną, kur jomis bus galima patogiai ir lengvai naudotis. Taip galėsite lengvai pasiekti, pavyzdžiui, muziką, naujienas, žemėlapius arba garso knygas. Volkswagen“ siūlo dvi išmaniųjų telefonų prijungimo sąsajas su daugybe galimybių: „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ iš „Google“. Labai patogu belaidžiu ryšiu naudoti navigacijos sistemas „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Ready 2 Discover“. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas.

Volkswagen AG“ leidžia naudotis „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, už abiejų technologijų pasiekiamumą konkrečioje šalyje atsako „Apple“ ir „Google“.

--:--

Jūsų „App-Connect“ jungimo galimybės

Apple CarPlay

Apple CarPlay™

Naudodami „Apple“ sistemą „CarPlay“, važiavimo metu valdykite pasirinktas savo „iPhone“ taikomąsias programas. Naudoti „VW Connect“ ir„ We Connect“ paruošti automobiliai taip pat ir belaidžiu būdu. Taikomąsias programas valdyti taip paprasta, kaip ir esate įpratę tai daryti savo „iPhone“. Telefonas, naujienos, muzika – visa tai vienu mygtuko paspaudimu. Jei norėsite, galėsite valdyti sistemą balso įvestimi. Daugiau informacijos gausite tiesiogiai iš „Apple“.

Android Auto

Android Auto

Naudodami „Google“ sistemą „Android Auto“, važiavimo metu galėsite saugiai valdyti savo išmaniojo telefono taikomąsias programas. Naudoti „VW Connect“ ir„ We Connect“ paruošti automobiliai taip pat ir belaidžiu būdu. Su „Google Voice“ galite valdyti viską balso komandomis. Daugiau informacijos gausite tiesiogiai iš „Google“.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.

Pasiekiami tik naudojant radijo įrenginius „Composition“, „Composition Colour“ ir „Composition Media“ bei „Ready 2 Discover“ arba navigacijos sistemomis „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Discover Pro Max”. „App-Connect“ leidžia naudotis „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ technologijomis. Už abi šias technologijas atsakingos „Apple“ ir „Google“, o tai reiškia, kad Volkswagen AG“ neturi jokios įtakos „Apple CarPlay„ ir „Android Auto“ pasiekiamumui konkrečioje šalyje, todėl atitinkamų technologijų pasiekiamumas atskirose šalyse gali skirtis. „Apple CarPlay“ galima rasti https://www.apple.com/lt/ios/feature-availability/#apple-carplay, o „Android Auto“ – https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/. Sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamas funkcijų turinys arba jų vykdymas gali būti sustabdytas. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. Šiame kontekste taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kurios taikomosios programos nesiūlomos kiekvienai iš minėtų dvejus technologijų.

Informacijos apie išmaniųjų telefonų suderinamumą su „Apple CarPlay“ rasite interneto svetainėje https://apple.com/lt/ios/carplay/ su „Android Auto“ – interneto svetainėje https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/. „Apple CarPlay“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas, „Android Auto“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.

2.
Įsigiję naują automobilį turite galimybę nemokamai naudotis skaitmeninėmis „VW Connect“ arba „VW Connect Plus“ ir „We Connect“ arba „We Connect Plus“ paslaugomis siūlomą pradinį sutarties laikotarpį. Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis ID. šeimai, jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Sėkmingai pridėję Volkswagen“ paskyros naudotojo ID ir susieję su savo automobiliu, galėsite nemokamai naudotis nuo transporto priemonės, šalių, programinės įrangos ir automobilio įrangos priklausančiomis paslaugomis pradinį sutarties laikotarpį. Tam reikia sudaryti atskirą „VW Connect“ ar „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ar „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“ internete adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“). Faktinė nemokamo sutarties laikotarpio trukmė priklauso nuo to, kada aktyvinate skaitmenines paslaugas. Nemokamai siūlomas pradinis sutarties galiojimo laikotarpis pradeda automatiškai trumpėti vėliausiai nuo devyniasdešimtosios dienos po pristatymo. Tikslų atitinkamo automobilio sutarties laikotarpį galite matyti „myVolkswagen“ adresu www.myvolkswagen.net.
4.
Nurodytos emisijos ir sąnaudų vertės taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingo tipo transporto priemonėms palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildančioji išorinė dalis, kitoks padangų formatas ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO₂ emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius.