„App-Connect“. Tokiu būdu į automobilį perkelsite savo taikomąsias programas.
1

„App-Connect“. Tokiu būdu į automobilį perkelsite savo taikomąsias programas.

„App-Connect“. Tokiu būdu į automobilį perkelsite savo taikomąsias programas.

Norite saugiai ir patogiai naudotis savo išmaniojo telefono taikomosiomis programomis transporto priemonėje? „App-Connect“1 leidžia naudotis pasirinktomis taikomosiomis programomis ir turiniais patogiai jūsų Volkswagen“ automobilyje.

Tai veikia taip

Jūsų išmaniojo telefono taikomosios programos bus perkeltos į informacijos ir pramogų sistemos ekraną, kur jomis bus galima patogiai ir lengvai naudotis. Taip galėsite lengvai pasiekti, pavyzdžiui, muziką, naujienas, žemėlapius arba garso knygas. Volkswagen“ siūlo dvi išmaniųjų telefonų prijungimo sąsajas su daugybe galimybių: „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ iš „Google“. Labai patogu belaidžiu ryšiu naudoti navigacijos sistemas „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Ready 2 Discover“. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas.

Volkswagen AG“ leidžia naudotis „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, už abiejų technologijų pasiekiamumą konkrečioje šalyje atsako „Apple“ ir „Google“.

--:--

Jūsų „App-Connect“ jungimo galimybės

Apple CarPlay

Apple CarPlay™

Naudodami „Apple“ sistemą „CarPlay“, važiavimo metu valdykite pasirinktas savo „iPhone“ taikomąsias programas. Naudoti „VW Connect“ ir„ We Connect“ paruošti automobiliai taip pat ir belaidžiu būdu. Taikomąsias programas valdyti taip paprasta, kaip ir esate įpratę tai daryti savo „iPhone“. Telefonas, naujienos, muzika – visa tai vienu mygtuko paspaudimu. Jei norėsite, galėsite valdyti sistemą balso įvestimi. Daugiau informacijos gausite tiesiogiai iš „Apple“.

Android Auto

Android Auto

Naudodami „Google“ sistemą „Android Auto“, važiavimo metu galėsite saugiai valdyti savo išmaniojo telefono taikomąsias programas. Naudoti „VW Connect“ ir„ We Connect“ paruošti automobiliai taip pat ir belaidžiu būdu. Su „Google Voice“ galite valdyti viską balso komandomis. Daugiau informacijos gausite tiesiogiai iš „Google“.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.

Pasiekiami tik naudojant radijo įrenginius „Composition“, „Composition Colour“ ir „Composition Media“ bei „Ready 2 Discover“ arba navigacijos sistemomis „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Discover Pro Max”. „App-Connect“ leidžia naudotis „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ technologijomis. Už abi šias technologijas atsakingos „Apple“ ir „Google“, o tai reiškia, kad Volkswagen AG“ neturi jokios įtakos „Apple CarPlay„ ir „Android Auto“ pasiekiamumui konkrečioje šalyje, todėl atitinkamų technologijų pasiekiamumas atskirose šalyse gali skirtis. „Apple CarPlay“ galima rasti https://www.apple.com/lt/ios/feature-availability/#apple-carplay, o „Android Auto“ – https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/. Sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamas funkcijų turinys arba jų vykdymas gali būti sustabdytas. Siekiant išvengti nukrypimų, kelionės metu galima naudoti tik sertifikuotas taikomąsias programas. Šiame kontekste taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kurios taikomosios programos nesiūlomos kiekvienai iš minėtų dvejus technologijų.

Informacijos apie išmaniųjų telefonų suderinamumą su „Apple CarPlay“ rasite interneto svetainėje https://apple.com/lt/ios/carplay/ su „Android Auto“ – interneto svetainėje https://www.android.com/intl/lt_lt/auto/. „Apple CarPlay“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklas, „Android Auto“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.

2.
Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“paslaugomis, skirtomis „ID. šeima“, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internete turite su Volkswagen AG“ sudaryti atskirą „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus “ paslaugomis. Užsiregistravus vėliau, sutrumpėja pradinio galiojimo laikotarpio trukmė. Tikslų naudojimo laikotarpį galite peržiūrėti aktyvavimo proceso metu arba suaktyvinus „myvolkswagen.net“. Pasibaigus pradiniam „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus“ naudojimo laikotarpiui, jį galima pratęsti už papildomą mokestį.    Kai kurias „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliąsias prijungtines paslaugas galima naudoti tik Volkswagen“ taikomojoje programoje. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).   Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.  
4.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2