Raudonas VW ID.5 GTX įstrižai priekyje šiuolaikiškoje stovėjimo vietoje, priešais variklio dangtį eina vyras
1,2
1.
ID.5 GTX: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,6–16,2; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

„Upgrades“ Jūsų „ID.“ 

Savo „ID“ suteikite naujų gebėjimų

Navigaciją, pagalbinę sistemą arba išmanųjį klimatizavimą – kaip „VW Connect“ arba kaip „We Connect“@DIS_VX62] klientas, galite atnaujinti savo „ID.“, įdiegdami naujų funkcijų ir po įsigijimo, jei gamykloje įdiegta „ID.“ programinės įrangos versija 3.1 arba aukštesnė.3

Užsisakykite naujas funkcijas patogiai pačiame automobilyje, nevažiuodami į dirbtuves, arba pasinaudokite Volkswagen Connect Shop“.

  • Išbandykite naujas funkcijas nemokamai
  • Užsisakykite automobilio funkcijas pagal poreikį, be automatinio sutarties pratęsimo.
  • Nebūtina vykti į dirbtuves, nes naujinius galite iš karto suaktyvinti savo „ID.“ modelyje
  • Gaukite tinkamus kvitusVolkswagen“ partnerio
  • Padidinkite automobilio vertę įdiegdami naujas funkcijas
--:--

Atsižvelgiami į įrangą, Jūsų „ID.“ galimi šie „Upgrades“:

Automobilyje nėra navigacijos? Ne problema!

Suaktyvinkite intuityvią navigacijos funkciją su aktualia eismo informacija ir specialiaisiais tikslais tiesiog atgaline data savo informacijos ir pramogų sistemoje „Ready 2 Discover“ arba „Ready 2 Discover Max“.

Naudodami navigacijos e-maršrutų planavimo priemonę įkrovimo sustojimai maršrute suplanuojami automatiškai. Kartu su „VW Connect Plus“ arba „We Connect Plus“7 internetinėmis paslaugomis gausite reguliarius žemėlapių atnaujinimus ir eismo informaciją visoje Europoje. 

Kaina: vienkartinė 915,00 € suma

Galiojimo laikotarpiai ir parinktys

Kaip paprasta papildyti Jūsų „ID.“, geriausia išsiaiškinkite patys. Kaip pagrindinis „VW Connect“ arba „We Connect“ naudotojas beveik kiekvienam naujiniui galite užsisakyti vienkartinį nemokamą bandomąjį mėnesį.** Tada beveik naujiniams galėsite rinktis tris galiojimo laikotarpius. 

1 mėnuo

Lankstus naujinių naudojimas

Neatsisakykite patogumo ir, atsižvelgdami į savo poreikius, kiekvieną mėnesį nuspręskite iš naujo, kokiais naujinimais važiuodami norėtume naudotis. Lanksčiai naudokitės viso mėnesio laikotarpiu (nėra automatinio pratęsimo).

1 metus

Naujinius naudokite vienerius metus 

Dar neketinate atsisakyti papildomo komforto, kurį suteikia nauja transporto priemonės funkcija jūsų ID? Tokiu atveju iš karto užsitikrinkite galimybę naudoti visus metus (be automatinio pratęsimo).

Neribotam laikotarpiui

Naujinius naudoti neribotu laikotarpiu 

Neribotas naujinių naudojimas leis nuolat atnaujinti savo ID., nes funkcijas gali naudoti visi vairuotojai, visu automobilio naudojimo laikotarpiu.

Kainos apžvalga

Užsisakykite transporto priemonės funkcijas lanksčiai ir atsižvelgdami į savo poreikius, be jokio automatinio mėnesio ar metinės sutarties pratęsimo

Per mėnesį**

Per metus

Neribotas laikotarpis

Navigacija

laikinai nepasiekiama

laikinai nepasiekiama

915,00 €*

Tolimųjų šviesų reguliavimas „Light Assist“

4,50 €*

47,00 €*

189,00 €*

Oro kondicionavimo sistema „Air Care Climatronic“

7,50 €*

73,00 €*

295,00 €*

Vidaus aplinkos apšvietimas (daugiaspalvis)

1,50 €*

15,00 €*

59,00 €*

Per mėnesį**

laikinai nepasiekiama

Per metus

laikinai nepasiekiama

Neribotas laikotarpis

915,00 €*

*Kaina Lietuvos rinkai su PVM. Pirkimo metu Volkswagen Connect Shop“arba „In-Car Shop“ nurodytos kainos yra teisiškai privalomos.Kainos gali skirtis priklausomai nuo transporto priemonės ir įrangos.

** priklausomai nuo pagrindinio naudotojo ir funkcijos 

Taip suaktyvinsite „Upgrades“, skirtus Jūsų „ID.“

Programinės įrangos būsena ir registracija

Norint įsigyti „Upgrades“3, Jūsų „ID.“ jau gamykloje turi būti įdiegta programinės įrangos versija 3.1 arba aukštesnė. Be to, turi būti įvykdytos techninės sąlygos atitinkamai funkcijai. Jeigu esate užsiregistravę „VW Connect“ arba „We Connect“7 ir savo transporto priemonėje esate patvirtintas kaip pagrindinis naudotojas, galima tęsti.

Jus taip pat gali sudominti