Raudonas VW ID.5 GTX įstrižai priekyje šiuolaikiškoje stovėjimo vietoje, priešais variklio dangtį eina vyras
2
1.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,2–16,9; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

Savo „ID“ suteikite naujų gebėjimų

Navigacija, pagalbos sistema arba išmanusis klimatizavimas – kaip „We Connect“3 klientas galite į savo „ID.“ įdiegti naujų funkcijų ir po įsigijimo, jei gamykloje įdiegta „ID.“ programinės įrangos 3.1 arba aukštesnė versija.4

Patogiai iš paties automobilio, nevažiuodami į dirbtuves, užsisakykite naujas funkcijas pačiame automobilyje arba „We Connect“ internetinėje parduotuvėje.

  • Užsisakykite automobilio funkcijas pagal poreikį
  • „Upgrades“ tiesiogiai Jūsų „ID.“ neapsilankius dirbtuvėse Suaktyvinkite modelį
  • Gaukite tinkamus kvitusVolkswagen“ partnerio
  • Padidinkite automobilio vertę įdiegdami naujas funkcijas
--:--

Atsižvelgiami į įrangą, Jūsų „ID.“ galimi šie „Upgrades“:

Automobilyje nėra navigacijos? Ne problema!

Suaktyvinkite intuityvią navigacijos funkciją su aktualia eismo informacija ir specialiaisiais tikslais tiesiog atgaline data savo informacijos ir pramogų sistemoje „Ready 2 Discover“ arba „Ready 2 Discover Max“.

Naudodami navigacijos e-maršrutų planavimo priemonę įkrovimo sustojimai maršrute suplanuojami automatiškai. Kartu su internetinėmis paslaugomis „We Connect Plus“3 gausite reguliarius žemėlapių atnaujinimus ir eismo informaciją visoje Europoje. 

Galiojimo laikotarpis

Kaip paprasta papildyti Jūsų „ID.“, geriausia išsiaiškinkite patys. Jūs kaip „We Connect“ pagrindinis naudotojas galite įsigyti tinkamą „Upgrade“. Galiausiai ši funkcija Jums ir visiems keleiviams bus prieinama visą transporto priemonės naudojimo laiką.

Taip suaktyvinsite „Upgrades“, skirtus Jūsų „ID.“

Programinės įrangos būsena ir registracija

Norint įsigyti „Upgrades“4, Jūsų „ID.“ jau gamykloje turi būti įdiegta 3.1 arba aukštesnė programinės įrangos versija. Be to, turi būti įvykdytos techninės sąlygos atitinkamai funkcijai. Kai esate prisiregistravę „We Connect“3 ir savo transporto priemonėje esate patvirtintas kaip pagrindinis naudotojas, galima tęsti.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

2.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

3.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.
4.
Norint įsigyti „Upgrades“, Jums reikalinga Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, galiojanti „We Connect“ sutartis ir Jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad Jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, būtina, kad transporto priemonė turėtų atitinkamam atnaujinimui reikalingas technines funkcijas, aparatinę ir programinę įrangą. Galimybė įsigyti „Upgrades“ taip pat gali priklausyti nuo modelio metų ir pagaminimo datos. Transporto priemonei skirtas „Upgrades“ funkcijas pagrindinis naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba „We Connect“ internetinėje parduotuvėje adresu shop.volkswagen-we.com. Mokamas prekes galima įsigyti „In-Car“ parduotuvėje ir „We Connect“ internetinėje parduotuvėje naudojant ten nurodytus mokėjimo būdus. Jūsų Volkswagen“ partneris mielai atsakys į visus klausimus apie „Upgrades“ funkcijas bei jų prieinamumą. Įsigytos ir aktyvintos „Upgrades“ funkcijos lieka transporto priemonėje visą aktyvavimo laikotarpį, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę.