The Volkswagen logo at a Volkswagen dealership

Informacija apie EA189 dyzelinius variklius

Patikrinkite, ar tai aktualu jūsų automobiliui

Patikrinkite, ar tai aktualu jūsų automobiliui

Įvedę savo automobilio VIN kodą sužinosite, ar jam aktuali patikra dėl galimų dyzelinio variklio veikimo nesklandumų. Jei turite papildomų klausimų, čia taip pat rasite reikiamo specialisto kontaktinius duomenis.

Įveskite savo automobilio identifikavimo numerį (VIN)

Atkreipiame dėmesį: patikrinimas leis nustatyti tik tai, ar jūsų lengvajam asmeniniam ar komerciniam Volkswagen automobiliui aktualūs galimi NOx matavimų techninėmis priemonėmis netikslumai. Į paiešką neįtraukiami JAV ir Kanadoje parduoti automobiliai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

Kas yra VIN?

VIN yra transporto priemonės identifikavimo numeris. 17 ženklų numerį galite rasti automobilio registracijos dokumente ir apatinėje priekinio stiklo srityje.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Ant priekinio stiklo
Visualization of the Volkswagen VIN number in part I of the registration certificate
Pirmojoje registracijos dokumento dalyje

Mums svarbus kiekvienas klientas

Vykdant atšaukimo kampaniją mums rūpi ne tik varikliai. Mus svarbus kiekvienas klientas. Būtent todėl šimtams tūkstančių Volkswagen automobilių mes sėkmingai radome problemų sprendimo būdus. Po atliktų griežtai kontroliuojamų testų Vokietijos Federalinė automobilių transporto žinyba (KBA) mums leido taikyti visus parengtus techninius sprendimus.

Mes nuoširdžiai dėkojame jums už kantrybę ir ištikimybę. Ateityje ir toliau nenuilsdami dirbsime siekdami visomis priemonėmis atkurti pasitikėjimą Volkswagen prekių ženklu. 100 proc. patenkinti būsime tik tuomet, kai visi mūsų klientai bus 100 proc. patenkinti savo turimais Volkswagen automobiliais ir įmonės vykdoma veikla.

Nes mums svarbus kiekvienas klientas.

Susisiekite su mumis

Ar turite klausimų apie esamą Volkswagen bendrovės situaciją arba savo automobilio būklę? Mūsų klientų aptarnavimo skyrius su malonumu jums padės.

Nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu:
customercare@volkswagen.lvRašyti el. laišką

Rasti patogiausią maršrutą iki artimiausios Volkswagen partnerių atstovybės:
Rasti artimiausią Volkswagen atstovybęAtidaryti nuorodą