A couple is sitting comfortably in the living room, in the background an electric car is charging at the wall charging station

Įkrovimo sprendimai

Nuo Passat GTE iki e-Golf ar ID. gamos modelių: naudodamiesi mūsų įkrovimo įranga ir sprendimais, galite patogiai įkrauti savo hibridinį arba elektrinį automobilį tiek namuose, tiek kelyje.

„ID. Charger“

„ID. Charger“ jau laukia jūsų

„ID. Charger“* verta rinktis dėl daugybės priežasčių – pavyzdžiui, greito ir paprasto automobilio įkrovimo. Ši įkrovimo stotelė suderinama su visais hibridiniais ir elektriniais automobiliais, turinčiais „Type 2“ jungtį. Atsižvelgiant į įkrovimo stotelės modelį, galite „ID. Charger“ valdyti, stebėti energijos sąnaudas ar priskirti prieigos teises** naudodamiesi išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Taigi, savo hibridinį ar elektrinį automobilį galėsite įkrauti išties išmaniai.

* Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)“ teikiamas pasiūlymas.
** Būtina įdiegti Volkswagen AG“ siūlomą „We Connect ID.“ programėlę išmaniajame įrenginyje.

A man connects the charging cable from the ID. Charger to his VW electric car

Įkrovimo laidai kiekvienai situacijai

Naudodami mūsų siūlomus įkrovimo laidus, galite savo elektrinį automobilį įkrauti namuose, prijungdami jį prie įkrovimo stotelės arba buitinio elektros lizdo. Išvykę į kelionę, tiesiog įkraukite jį viešojoje įkrovimo stotelėje. Papildykite savo automobilio įkrovimo įrangą jau dabar, pasirinkę „Mode 2“ įkrovimo laidą, skirtą įkrovimui iš buitinio elektros lizdo, arba įkroviklį „Mode 3“.

Įkrovimo stotelės „ID. Charger“* įrengimo paslaugos

Įkrovimo stotelės „ID. Charger“* įrengimo paslaugos

Parents with a child are delighted with the new ID. Charger for their VW electric car

Pasirinkę papildomas įkrovimo stotelės įrengimo paslaugas*, galėsite tiesiog mėgautis ramybe – viskuo kitu pasirūpins sertifikuoti technikai. Be to, naudodamiesi išankstinės patikros internetu paslauga „Online Pre Check“, galite sužinoti, ar jūsų namų elektros sistema atitinka įrengimo reikalavimus.

* Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)“ teikiamas pasiūlymas.

A man in a yellow cap charges his ID.4 with a charging cable from VW Accessories

DUK: viskas apie įkrovimą

Elektrinių automobilių techninė priežiūra

Mes pasirūpiname ne tik įkrovimo sprendimais, bet ir visa kita priežiūra. Atraskite mūsų siūlomas visapusiškas remonto ir techninės priežiūros paslaugas, pritaikytas jūsų hibridiniam ar elektriniam automobiliui.

Mūsų elektriniai ir hibridiniai modeliai

Ieškote jums tinkamiausio elektrinio arba įkraunamo hibridinio automobilio? Susipažinkite su mūsų modelių gama ir sukurkite savąjį Volkswagen automobilį, idealiai atitinkantį visus jūsų poreikius.

„We Connect ID.“ programėlė

Jei vairuojate elektrinį ID. gamos automobilį, rekomenduojame naudotis mūsų „We Connect ID.“ mobiliąja programėle. Ji suteikia galimybę nuotoliniu būdu patikrinti likusį automobilio nuvažiuojamą atstumą, pradėti ar sustabdyti įkrovimą bei pasiekti daugybę kitų jūsų ID. automobilio paslaugų ir funkcijų.

Priedai pagal modelį

Mūsų asortimente rasite priedus, tinkamus kiekvienam Volkswagen modeliui – nuo ID.3 ir Golf iki Tiguan Allspace. Atraskite tinkamiausius krovinių transportavimo, interjero ir išorės priedus, įkrovimo sprendimus ar padangas ir sukurkite savo Volkswagen būtent tokį, kokio norite.