The VW ID. Buzz Cargo parked in the mountains.

Užsisakykite naująjį
ID. Buzz Cargo dabar

Visiškai elektrinis, išmanus ir kupinas naujų idėjų.

Visiškai elektrinis, išmanus ir kupinas naujų idėjų.

  • Kaina nuo60 349 € su PVM
  • Įkrovimo trukmė nuo 5 iki 80 %:apytiksliai 30 minučių
  • Nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP392 - 425 km

  ID. Buzz Cargo: naujo amžiaus komercinis automobilis

  Ko jūs tikitės iš šiuolaikiško komercinio automobilio? Galbūt elektros pavaros, pakankamai erdvaus krovinių skyriaus ir galimybės įveikti didesnį atstumą? Naujasis ID. Buzz Cargo atitinka visus šiuos reikalavimus. Be to, modernios jungiamumo technologijos, skaitmeninės sistemos ir įvairiapusiškas išmanumas suteikia dar daugiau galimybių.  

  Novatoriškas ID. Buzz Cargo yra technologijų amžiaus komercinis automobilis. Naujojo ID. Buzz Cargo išvaizda yra įkvėpta originalaus Bulli. Tai pirmasis vien elektra varomas Volkswagen furgonas. Sukūrėme galingą ir tvarų komercinį automobilį, kuriuo galite įveikti daugumą savo kasdienės veiklos iššūkių.

  Manevringas, universalus ir erdvus: naujasis ID. Buzz Cargo

  Naujasis ID. Buzz Cargo pasižymi ne tik dideliu nuvažiuojamu atstumu, bet ir manevringumu: tik 11,09 metro siekiantis šio modelio apsisukimo skersmuo itin pravers manevruojant siaurose miestų gatvėse. Šiuolaikiškos konfigūracijos naujojo ID. Buzz Cargo krovinių skyriuje, kurio tūris siekia iki 3,9 kubinio metro1, telpa du europadėklai. Sumanus dėtuvių išdėstymas leidžia saugiai ir patogiai kabinoje sudėti viską, ko gali reikėti atliekant įprastas užduotis – pradedant darbinėmis pirštinėmis ir baigiant įrankiais. Galingas elektros motoras leidžia tempti iki 1 000 kg sveriančias priekabas, naudojant papildomai siūlomą prikabinimo mechanizmą. Visa tai reiškia, kad naujasis ID. Buzz Cargo gali įveikti daugumą iššūkių įvairiose veiklos srityse.

  1 Išmatuota pagal SAE V6 standartą

  The ID. Buzz Cargo drives on a road.

  Dar tvaresnis šiuolaikiškas komercinis transportas

  Naujasis 100 proc. elektrinis ID. Buzz Cargo yra technologiškai pažangus komercinis automobilis, kuriuo galima įveikti ir didesnius atstumus. Nulinį anglies junginių taršos pėdsaką paliekantis ID. Buzz Cargo leidžia viena įkrova nuvažiuoti iki 425 kilometrų atstumą. Kai eksploatuojant automobilį prireiks papildyti energijos atsargas, itin pravers „Plug & Charge“ technologija. Ši sistema aktyvuoja įkrovimą vos prisijungus prie stotelės. Su elektra varomu ID. Buzz Cargo taip pat galėsite patekti į mažos emisijos zonas, į kurias įprastai neįleidžiami automobiliai su vidaus degimo varikliais. Visa tai ir lemia išskirtinį naujojo ID. Buzz Cargo universalumą.

  A woman at the wheel of the ID. Buzz Cargo.

  ID. Buzz Cargo leidžia jau dabar išbandyti ateities technologijas.

  Įvairios skaitmeninės naujojo ID. Buzz Cargo funkcijos ir pažangiausios technologijos palengvina jūsų kasdienes užduotis. Galimybė  įdiegti daugiau nei 30 pagalbinių sistemų ir geras matomumas naudojant papildomai siūlomas LED matricas užtikrina aukščiausią komforto lygį ir leidžia visiškai pasitikėti naujuoju ID. Cargo Buzz.

  Integruota SIM kortelė taip pat palaiko nepertraukiamą interneto ryšį. Pavyzdžiui, naujojo ID. Buzz Cargo skaitmenines funkcijas galima atnaujinti vienu mygtuko paspaudimu. Tai atliekama nuotoliniu būdu1 per „We Connect“.

  Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

  ID App screen

  Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

  ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

  Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

  Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

   

   

  Kitas žingsnis

  Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

  Naujovė! 5 metų garantija

  Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

  Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

  1
   Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
  2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

  Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

  Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

  Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

  Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

  Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.