--:--

Visiškas atnaujinimas
Volkswagen“ WAY TO ZERO

„Volkswagen zero“ logotipas

Susiduriame su didžiausiu iššūkiu mūsų bendrovės istorijoje. 

Tai, ko gero, didžiausias iššūkis judumo istorijoje: prisiimame savo atsakomybės dalį už pasaulinį išmetamą anglies dioksido kiekį. 

Todėl įsipareigojame laikytis Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos ir siekiame iki 2050 m. tapti neutralaus anglies dioksido poveikio* bendrove. Kad to pasiektume, imsimės tam tikrų pokyčių.

Pradėsime eiti nauju keliu.

Norime, kad šioje iniciatyvoje dalyvautų visi ir kad kiekvienas turėtų galimybę pasirinkti novatoriškas pavarų sistemas. Tokiu būdu galėsite atrasti savo asmeninį kelią siekiant sumažinti išmetamų teršalų kiekį. Tik tokiu būdu pasieksime bendro tikslo.  

Tai mūsų kelias link nulinio išmetamų teršalų kiekio. Ir šis kelias prasideda čia.

Šie automobiliai mums padės siekti pokyčių

Ateities mobilumas turėtų būti neutralus CO₂ emisijos atžvilgiu. Judėti tvariai privalome visi, ne tik kai kurie. Kadangi turime plačią elektrinių ir hibridinių modelių gamą, galime pasiūlyti skirtingų elektrifikuotų pavaros sistemų, pasižyminčių didesne galia ir mažesnėmis energijos sąnaudomis. Suteikiame galimybę naudotis kiekvieno poreikius atitinkančiomis technologijomis.

Visiškai elektrinis ID.3
#DabarTuGali

Pasitikite naują ir energingą elektrinio mobilumo erą su ID.3. Įelektrinančios dinaminės savybės dera su novatorišku dizainu ir kasdieniam naudojimui subalansuotomis nuvažiuojamo atstumo galimybėmis.

Visiškai elektrinių ID. modelių elektrinės pavaros technologija

Dvi universalių automobilių klasės, viena unikali pavaros sistemos koncepcija, visiškai naujas vairavimo pojūtis.

 • Neutralus poveikis aplinkai transporto priemonės gamybos ir pristatymo metu.
 • Akimirksniu pasiekiamas didžiausias sukimo momentas, suteikiantis bekompromisį vairavimo malonumą nuo pat pirmųjų sekundžių.
 • Didžiulė salono erdvė dėl modulinės elektrinės pavaros platformos (MEB).

Įkraunamasis hibridas: elektrinio ir benzininio variklių sąjunga

E-drive ar TSI? Mūsų naujoviškuose įkraunamuosiuose hibriduose dera abu. Tai reiškia, kad kasdienėse kelionėse galite džiaugtis efektyvaus elektrinio mobilumo privalumais, neatsisakydami galimybės mėgautis benzininio TSI variklio galia, kai jos prireikia.

Sportiškumas ir efektyvumas viename

Elektros variklio ir TSI benzininio variklio sąjunga užtikrina, kad kelyje pirmyn leidžiatės su 150 kW (204 AG) galia (degalų sąnaudos, l/100 km: 1,4–1,2 (vidutinės), energijos sąnaudos, kWh/100 km: 11,6–11,0 (vidutinės); CO₂ emisija, g/km: 31–28 (vidutinės), efektyvumo klasė: A+). 

Įkraunamoji hibridinė pavara

Darniai veikiančių dviejų pavaros sistemų galia lemia didesnį našumą, universalumą ir ilgesnį nuvažiuojamą atstumą.

 • Galimybė vairuoti elektros režimu neišmetant CO₂, naudojant praktišką elektros variklį.
 • Našumą ilgose kelionėse užtikrina dinamiškai važiuoti skirtas benzininis variklis.
 • Sportinio vairavimo mėgėjams pritaikytas GTE važiavimo režimas leidžia mėgautis didžiausiu pavaros sistemos pajėgumu, nes jį papildo elektros variklio galia.

CO₂ atžvilgiu neutralūs Volkswagen: visiškai elektriniai ID. modeliai

Vīrieties stāv pie mājas, fonā pie sienas uzlādes ierīce ID. Charger.

Mūsų visiškai elektriniai ID. šeimos modeliai yra pirmieji Volkswagen automobiliai, kuriuos ne tik gaminame, bet ir Jums pristatome, išlaikydami neutralų CO₂ emisijos balansą. Gamybos metu tai įgyvendinti mums padeda taupiai naudojami energijos ištekliai ir elektros energija iš atsinaujinančių šaltinių. Išmetamųjų teršalų vengiame visose įmanomose veiklos srityse. Dabartiniame gamybos procese išmetamųjų teršalų dalis, kurios išvengti neįmanoma taikant trumpalaikius sprendimus, bus nuosekliai mažinama ir kompensuojama įgyvendinant sertifikuotus klimato projektus.

Kol įgyvendiname savo projektus, remiame įvairius partnerių projektus, siekdami, kad Jūsų ID. automobilio pristatymas būtų neutralus CO₂ atžvilgiu.

O pristačius? Mes padedame Jums vairuoti ID.3 automobilį, užtikrindami mažą bendrą anglies dioksido emisiją ilguoju laikotarpiu. Teikiame pasiūlymus, kur automobilį įkrauti elektra iš atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, Vokietijoje galite naudotis sparčiojo įkrovimo tinklais „Elli“ arba „Ionity“. Be to, Volkswagen remia atsinaujinančių energijos šaltinių plėtrą Europoje ir taip dar labiau mažina ID. automobilių poveikį klimatui. Jums tai reiškia visiškai elektrinę dinamiką be sąžinės graužaties – vairuoti automobilį dar niekada nebuvo taip gera.

Visiškai elektriniai ID. modeliai – išbandykite jau dabar

Volkswagen ID.5 pelēkā krāsā un ID.5 GTX sarkanā krāsā stāv uz apskates platformas. Fonā redzamas sienas un zilas debesis ar mākoņiem.

Ar norėtumėte išbandyti mūsų ID. modelius?

Pasirinkite norimą ID. automobilį ir pageidaujamą bandomojo važiavimo laiką, o artimiausias atstovas padės Jums ir Volkswagen susitikti.

Didelė įvairovė: mūsų transmisijų technologijos

Judumo ateitis turi būti siejama su nuliniu išmetamų teršalų kiekiu. Ir tai turi būti taikoma ne kai kuriems, o visiems. Siekiant šio tikslo, mums reikia įvairių transmisijų technologijų, kurios užtikrintų didesnį našumą ir mažesnes sąnaudas. Tai geriausias galimas įrodymas, kad kiekvienas gali savaip prisidėti siekiant šio tikslo.

Vyras paplūdimyje, fone matosi VW ID.3.

Visiškai elektrinio ID.3 elektrinės transmisijos technologija

Novatoriška vairavimo koncepcija, užtikrinanti įspūdingą našumą ir suteikianti visiškai naujų vairavimo pojūčių.

 • Anglies dioksido poveikio neutralizavimas* gamybos ir pristatymo procese
 • Atsižvelgiant į akumuliatoriaus versiją, elektra nuvažiuojamas atstumas (WLTP**) siekia iki 420 km vos vienu įkrovimu
 • Daug erdvės, kurios suteikia modulinės elektrinės pavaros matrica (MEB)
Moteris sėdi priešais „VW Tiguan“, kraunamą sieninėje įkrovimo stotelėje.

Įkraunama hibridinė pavara

Mūsų „eHybrid“ dviguba pavara suteikia efektyvaus vairavimo malonumą

 • Didesnė galia ir mažesnės sąnaudos dėl elektrinės pavaros variklio ir TSI variklio
 • Efektyvios kelionės dėl E-MODE, su kuriuo kasdien elektra galima nuvažiuoti reikiamą atstumą
 • Dvigubas vairavimo malonumas, kurį suteikia į našumą orientuotas GTE režimas su galingumo padidinimo funkcija
Side or rear view VW Golf eTSI

Iš dalies hibridinė pavara

Naujas efektyvumo lygis, kurio pasiekti padeda elektrifikuotas TSI benzininis variklis: „eTSI“.

 • Ekonomiškesnės kelionės dėl saugomos kinetinės energijos ir inercinio riedėjimo funkcijos
 • Komfortiškesnio ir judresnio vairavimo pojūtis beveik kiekvienoje vairavimo situacijoje
 • Malonesnis pajudėjimas dėl galingos pagalbinės elektrinės pavaros

Bendros pastangos siekiant geresnės klimato apsaugos

Siekiant nuliniu išmetamų teršalų kiekiu pasižyminčio judumo svarbus kiekvienas žingsnis. Todėl stengiamės sumažinti išmetamų teršalų kiekį visoje vertės grandinėje ir nustatyti naujus standartus tiek žmonėms, tiek aplinkai.

„Elli Naturstrom“ logotipas

„Elli“: ekologiška energija namuose ir keliaujant

Tvarus judumas prasideda nuo elektros lizdo. Per savo patronuojamąją įmonę „Elli“ ne tik siūlome ekologišką įkrovimo stotelę ID. savininkams, bet ir tvarią energiją visiems. Volkswagen Naturstrom®“ ypatinga tuo, kad ji generuojama iš 100 % atsinaujinančiosios energijos sertifikuotose hidroelektrinėse ir kiekvieniems namams tiekia ekologišką elektrą, pasižyminčią neutraliu anglies dioksido* poveikiu.

Cars and trucks drive over a bridge

Mūsų tiekimo grandinės optimizavimas

Mes norime skatinti ekologiškos elektros ir perdirbtų medžiagų naudojimą žaliavų tiekimo grandinėje – atsižvelgiant į didelį komponentų, tiekėjų ir subtiekėjų skaičių, tai labai sudėtinga užduotis, kuriai mes skiriame visą savo energiją. Pavyzdžiui, iškėlėme sąlygą, kad mūsų tiekėjai, gamindami akumuliatorių elementus, naudotų ekologišką elektrą.
Išmetamo anglies dioksido kiekio kompensavimą per sertifikuotus klimato apsaugos projektus matome kaip neatidėliotiną priemonę neišvengiamam išmetamų teršalų kiekiui kompensuoti ir kaip žingsnį link nulinės taršos ateities.

Elli Naturstrom from hydropower

Ekologiška elektra mūsų gamykloms

Automobiliams gaminti taip pat naudojama energija. Stengiamės dar labiau sumažinti mūsų gamyklų išmetamo anglies dioksido kiekį visame pasaulyje. Mūsų tikslas – iki 2025 m. dvigubai sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį (palyginti su 2010 m.). Šio tikslo pasieksime, pavyzdžiui, dar didesniu mastu naudodami ekologišką elektrą energijos naudojimo efektyvumą didinančiose gamyklose. Taip galėsime dar labiau priartėti prie savo tikslo tapti neutralaus anglies dioksido* poveikio bendrove.