Visiškai elektrinis ID.5

Pasirinkite ID.5 iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina su valstybės parama fiziniams asmenims nuo: 49 100 € su PVM*

Elegantiška efektyvumo forma

Naujasis ID.5, pasižymintis galingu elektriniu varikliu ir išraiškingu siluetu, sėkmingai sukuria modernią visureigio ir kupė formų sąjungą. Su nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo galimybe, jis pasiruošęs iš naujo apibrėžti elektrinio mobilumo sąvoką.

ID.5 jubiliejinis modelis

ID.5 jubiliejinis modelis

Jubiliejinis 30-mečio modelis – speciali kaina nuo  49 100 €. Bendra papildomos įrangos vertė – 3 420 €. Iš viso sutaupysite iki 8 700 €

Papildoma įranga nemokamai:
- Metallic kėbulo spalva 
- Informacijos ir pramogų paketas
- „Florence brown“ spalvos „Interior Style“ paketas su juodos spalvos vairu arba „Platinum gray“ spalvos „Interior Style“ paketas su juodos spalvos vairu
- Tekstiliniai kilimėliai priekyje ir gale 
- Dizaino paketas
- „Easy Open“ paketas su sensoriniu galinio dangčio atidarymu ir galinio dangčio uždarymu elektra
* Specialus pasiūlymas galioja, kol galimi ID.5 jubiliejinio pasiūlymo modeliai arba iki 2024 m. gruodžio 31 d.
VW ID.5

Elegantiškas kupė eksterjero dizainas

Naujasis ID.5 stebina futuristinėmis kėbulo linijomis, kuriose išryškėja visureigio privalumai ir aerodinamiškas kupė siluetas – be jokių kompromisų.

Greitas įkrovimas ir 463-544 km nuvažiuojamas atstumas

ID.5 bateriją galima įkrauti 100 km nuvažiuojamam atstumui vos per 7 minutes (iki 135 kW galia, naudojant nuolatinę srovę).

Vaizdas nuo priekinės VW ID.5 sėdynės į galinę, ant kurio sėdi skaitanti moteris.

Erdvus interjero dizainas

Sumaniai suprojektuotas, itin erdvus interjeras suteikia daugiau laisvės ir vietos viskam, kas jums gali būti svarbu. 

Techninė priežiūra

Jūsų ID.5 priežiūra

Šiame puslapyje rasite naudingos informacijos apie ID.5 techninę priežiūrą ir automobilio patikrą. Sužinokite, kada reikia atlikti automobilio techninę priežiūrą, ir skaitykite daugiau apie techninės apžiūros apimtį.
Ar jau žinote apie mūsų „+tyres“ padangas? Jūsų ID.5  šios padangos yra sumontuotos jau standartinėje įrangoje. Daugiau informacijos raskite ir apie visus privalumus sužinokite čia.

Daugiau apie techninę priežiūrą

Imkitės pokyčių dabar: Volkswagen Financial Services“ pasiūlymai Volkswagen Lease&Care“ jums garantuoja ramybę

Ar norite naudotis visais elektrinio mobilumo privalumais ir tuo pat metu mėgautis visiška ramybe?

Tokiu atveju Volkswagen Financial Services“ siūlomi individualūs „Lease&Care“ paslaugų paketų pasiūlymai yra skirti būtent jums.

Šie pasiūlymai ypatingi tuo, kad įprastą transporto priemonės lizingą dabar papildo praktiškos paslaugos. Be to, automobiliai siūlomi su patraukliais išsimokėjimo planais.

Eksterjero dizainas

--:--

Pasirodykite ryškiausioje šviesoje

Naujasis ID.5 gali iš pirmo žvilgsnio suspindėti ryškiausiomis šviesomis su inovatyvia „IQ.Light“ technologija. Šioje žibintų sistemoje naudojama matricos technologija leidžia nepertraukiamai važiuoti įjungtomis tolimosiomis šviesomis neakinant kitų eismo dalyvių1. Elegantiška žibinto juosta tęsiasi tarp patrauklios formos LED matricos žibintų ir Volkswagen logotipo. O tai, kas daro įspūdį priekyje, savaime suprantama, turi atsispindėti ir galinėje dalyje: į paketą įeina papildomai užsakomi LED galiniai žibintai, pasižymintys 3D šviesų efektu, animuotomis stabdžių šviesomis ir integruotu dinaminiu posūkio signalu, kuris dinamišku šviesos srauto judesiu nurodo jūsų pasirinktą kryptį.

1. Neviršijant sistemos ribų

Nenorite laukti, kad įsigytumėte ID.5?

Pasirinkite ID.5 iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

Interjeras

Šviesa bet kokiai nuotaikai

Suteikite savo ID.5 dar daugiau individualumo. Pasirinkite vieną iš dešimties standartinių spalvų (pasirenkamai galimos 30 spalvų) ir švelniai apšvieskite automobilio saloną, įskaitant prietaisų skydelį, mobiliojo telefono laikiklį ir dureles. Šiltesnių ar šaltesnių tonų foninis apšvietimas – tai jūsų pasirinkimas.

Technologijos

Palaiko jus eismo juostoje. Ir atokiau nuo kitų.

Papildomai pasirenkama „Travel Assist“ sistema –  itin naudinga integruota vairavimo pagalbos sistema. 

„Travel Assist“ pagalbinė sistema gali palaikyti jūsų automobilį eismo juostoje, išlaikyti atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, taip pat užtikrinti, kad automobilis neviršytų jūsų nustatyto maksimalaus greičio. (2,3,4)

Be kita ko, tam ji naudoja adaptyviąją eismo juostos palaikymo sistemą. Ši sistema aktyviai palaiko transporto priemonę eismo juostos viduryje. „Travel Assist“ prisitaiko prie jūsų vairavimo stiliaus ir taip pat gali palaikyti transporto priemonę eismo juostoje kairiau arba dešiniau, o ne tiksliai juostos viduryje. (2,4) 

Prireikus, „Travel Assist“ sistema taip pat gali aktyviai padėti persirikiuoti į kitą eismo juostą greitkelyje. (2,4,5) Kad galėtų atlikti pirmiau minėtas funkcijas, būtina, kad „Travel Assist“ sistema galėtų aptikti kelio juostų ženklinimą abiejose juostos pusėse.

Jei prieinami masiniai buvimo vietos duomenys, kitaip tariant – keleto netoliese esančių transporto priemonių važiavimo duomenys, „Travel Assist“ reikia atpažinti tik vieną kelio juostos ženklinimą, kad galėtų palaikyti transporto priemonę eismo juostoje, pavyzdžiui, užmiesčio keliuose, kuriuose nėra priešingų krypčių eismo juostas skiriančio  ženklinimo. (2,6)

„Travel Assist“ taip pat turi nuspėjamąją pastovaus greičio palaikymo sistemą ir pagalbinę posūkių įveikimo funkciją – transporto priemonės greitis gali būti pritaikytas prie galiojančių greičio apribojimų ir kelio kreivių (posūkių, žiedinių sankryžų ir pan.) (2,5).

 

2. Neviršijant sistemos ribų
3. Iki didžiausio 180 km/val. greičio
4. Vairuotojas turi būti pasirengęs bet kada perimti automobilio valdymą iš pagalbinės sistemos. Šios sistemos neatleidžia vairuotojų nuo atsakomybės vairuoti atsargiai ir atidžiai.
5. Tik kartu su navigacijos sistema
6. Tik kartu su aktyvia „We Connect“ licencija

Programėlės ir priedai

Jūsų namų įkrovimo stotelė: „ID. Charger“

„ID. Charger“1,2 užtikrina patogią įkrovimo vietą jūsų namuose. Ryte galite sėsti į įkrautą ID.5 ir kupini energijos leistis į naujos dienos keliones. Įkraukite, kol miegate – tikrąja to žodžio prasme. „ID. Charger“ galima rinktis iš trijų versijų, kurios tampa vis junglesnės ir išmanesnės: jei reikia, įkrovimo stotelė taip pat gali turėti „Wi-Fi“ ir 4G ryšį bei integruotą elektros energijos skaitiklį. Išmaniąsias „ID. Charger“ funkcijas galima valdyti naudojantis „We Charge“ funkcija „We Connect ID.“ programėlėje.

Įkrovimo stotelės įrengimo paslauga1 taip pat užtikrina kuo didesnį patogumą jums – nuo nemokamos išankstinės patikros internetu iki paties įkroviklio įrengimo. Trumpai tariant, viskas vienoje vietoje ir mažiau rūpesčių. Žinoma, „ID. Charger“ gali įrengti ir jūsų pageidaujamas elektrikas. Norimą „ID. Charger“ įkroviklio versiją ir įrengimo paslaugą galite patogiai užsisakyti internetu arba tiesiogiai savo Volkswagen“ atstovybėje.

 

1. Volkswagen Group Charging GmbH (Elli)“ pasiūlymas.
2. „ID. Charger“ galima užsisakyti kaip papildomą Volkswagen“ ID. modelių įrangą ir jis nėra įtrauktas į standartinę pristatymo apimtį.

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Kitas žingsnis