Naujasis visiškai elektrinis ID.3

Ne paprasčiausiai elektrinis, bet VW elektrinis.

  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina be PVM įmonėms nuo:26 083 € su PVM
  • „30 metų Baltijos šalyse“ modelio kaina su valstybės parama fiziniams asmenims nuo: 34 600 € su PVM**
  • Įkrovimo laikas namuose (visas) 7 h 30 min
  • Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h Pro S: 7,9s / Pro Performance: 7,3 s
  • Į klientą orientuota ridos atsarga Pro Performance: 392-428 km / Pro S 520-558 km

Elektrinio mobilumo evoliucija

Volkswagen su naujuoju ID.3 toliau tobulina elektrinio mobilumo sprendimus: sklandžios kėbulo linijos suteikia ID.3 dar solidesnę išvaizdą, o salone suderinamos aukštos kokybės medžiagos ir daugybė integruotų pagalbinių sistemų, diegiamų jau standartinėje įrangoje. Tai yra pažangiausias visiškai elektrinio mobilumo pavyzdys.

Naujovės, palengvinančios gyvenimą

Sukurtas modulinės elektrinės pavaros sistemos platformos (MEB) pagrindu, antrosios kartos ID.3 yra daugybe atžvilgių neabejotinai pažangesnis dėl naujausios ID. programinės įrangos, taip pat dėl patogių įkrovimo funkcijų, tokių kaip „Plug & Charge“, ir patogumą užtikrinančių programėlių, kurias taip pat galima įdiegti kaip papildomus priedus jau įsigijus automobilį.

ID.3 jubiliejinis modelis

ID.3 jubiliejinis modelis

Jubiliejinis 30-mečio modelis – speciali kaina nuo 34 600 €. Bendra papildomos įrangos vertė – 5 680 €. Iš viso sutaupysite iki 6 500 €

Papildoma įranga nemokamai:
- Metallic kėbulo spalva
- Lengvojo lydinio ratlankiai „East Derry“ R18 (Pro Performance)
- Lengvojo lydinio ratlankiai „Sanya“ R20  (Pro S)
- Asistavimo vairuotojui sistemų paketas
- Dizaino paketas
- Komforto paketas 
* Specialus pasiūlymas galioja, kol galimi ID.3 jubiliejinio pasiūlymo modeliai arba iki 2024 m. gruodžio 31 d.

Konfigūratorius

--:--

Nenorite laukti, kad įsigytumėte ID.3?

Pasirinkite iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

Naujojo ID.3 ankstyvasis užsakymų priėmimas jau prasidėjo!

Sužinokite, ką kiti mano apie „ID.3“ 

„Saugus, gerai apgalvotas ir paprastas naudoti. Taigi, kaip ir „Golf“, tik elektrinis.“
- „Top Gear“ 
„Automobilis Volkswagen ID.3“ yra pažangus vien elektra varomas šeimyninis hečbekas, kurį malonu turėti ir vairuoti.“
- „Auto Express“ 
„Nepaprastai gerai pritaikytas mažas elektrinis automobilis. Jis ne tik vienas iš nedaugelio elektromobilių, kurį vairuoti tikrai smagu dėl gerai sureguliuoto vairo mechanizmo ir fantastiško kėbulo valdymo, bet ir dėl to, kad jis išties greitas.“
- „What Car“

Ryšys: skaitmeninė sąsaja su jūsų ID.

Volkswagen siūlomos ryšio galimybės suteikia daugiau patogumų ir pramogų. Jūsų ID. automobilyje prieinamas interneto ryšys ir išmaniojo telefono sąsaja padeda jums pasiekti kelionės tikslą ramiau – jums tereikia mėgautis kelione.

Įkrovimas namuose ir kelyje

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

CO2 požiūriu neutrali pradžia

Pareiškėme, kad ID.3 jums pristatysime su CO2 atžvilgiu neutraliu balansu. Pasitelkę įvairias priemones, aprašytas straipsnyje „Kartu už geresnę klimato apsaugą“, gamybos procesuose mažiname ir išvengiame CO2 siekdami, kad jūsų kelionė prasidėtų neutraliu CO2 balansu. Tokios priemonės yra, pvz., atsinaujinančios energijos naudojimas bei akumuliatorių elementų gamyba Cvikau gamykloje, kurioje gaminamas ir ID.3. Neišvengiamą, nuo gamybos iki perdavimo klientui susidarančią CO2 emisiją, kuri nustatoma pasitelkus specifinį ekologinį balansą, kompensuojame sertifikuotais klimato apsaugos projektais. Pirmiesiems ID.3 modeliams buvo panaudoti „Kantingan Mentaya“ miškų apsaugos projekto sertifikatai (https://www.katinganproject.com). Jie sertifikuoti pagal „Verified Carbon Standard“ (VCS) standartą ir „Climate“, „Community & Biodiversity Standard“ (CCB) standartą. Elektrinis mobilumas papildomai siūlo galimybę naudojimo fazėje CO2 emisiją sumažinti beveik iki nulio – įkrauti naudojant atsinaujinančią energiją. Klimato apsauga priklauso ir nuo jūsų!
 

Kitas žingsnis