VW ID.5 skaitmeninė kabina, vairo ir jutiklinio ekrano vaizdas, o ekrane rodoma „In-Car Shop“
2
1.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,4–16,1; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.
3.
Priklausomai nuo programinės įrangos versijos, iliustracija gali skirtis nuo pristatymo būsenos.

„Upgrades“ – naujų funkcijų įjungimas

Savo Volkswagen“ suteikite naujų gebėjimų. Su „Upgrades“ ir Jūsų „In-Car“ parduotuvės arba „We Connect“ internetinės parduotuvėsAtidaryti nuorodą.

Savo Volkswagen“ suteikite naujų gebėjimų. Su „Upgrades“ ir Jūsų „In-Car“ parduotuvės arba „We Connect“ internetinės parduotuvėsAtidaryti nuorodą.

Jūsų Volkswagen“ gali daugiau

Kaip „We Connect“ klientas net ir po to, kai įsigijote savo automobilį, galite įsigyti pasirinktas funkcijas savo Volkswagen“ – visai paprastai ir lanksčiai kaip „Upgrade“. 

„Upgrades“, skirti „ID.“ Modeliai

Papildomas funkcijas įkelkite į savo „ID.“ Argi nebūtų puiku, pvz., per kitas atostogas naudotis navigacijos teikiamais pranašumais arba papildomomis klimatizavimo funkcijomis? Visai paprastu su tinkamais „Upgrades“5, skirtais „ID.“. Modeliai.

Pastaba: galimi „ID.“ automobiliui Modeliai su gamykloje įdiegtu „ID.“Programinės įrangos 3.1 arba aukštesnėms versijomis.

„Upgrades“, skirti Jūsų Volkswagen

Išplėskite savo Volkswagen“ pagal poreikius. Suaktyvinkite tinkamą „Upgrade“6, skirtą Jūsų modeliui, tiesiogiai informacijos ir pramogų sistemoje.

Jus taip pat gali sudominti