A service employee stands by a VW in front of the workshop

Inspekcinė techninė priežiūra

Sužinokite daugiau apie automobilių su vidaus degimo varikliais ir hibridų/elektromobilių inspekcinę techninę priežiūrą, jos intervalus ir darbų apimtis.

A service employee shows a customer something on a VW during an inspection

Inspekcinė techninė priežiūra

Čia rasite visą informaciją apie inspekcinę techninę priežiūrą.

A customer stands in front of her blue VW in a workshop

Intervalai ir apimtys

Kaip atliekama inspekcinė techninė priežiūra ir kada reikia planuoti kitą apsilankymą servise?

A service employee checks something in the cockpit of a VW

Elektromobilių inspekcinė techninė priežiūra

Sužinokite daugiau apie tai, kodėl elektromobilių inspekcinė techninė priežiūra yra paprastesnė ir kaip nustatomi jos intervalai.

Ar metas atlikti jūsų automobilių techninę apžiūrą?

Taupykite laiką ir pinigus

Išankstinės patikros metu mes nemokamai* įvertinsime svarbiausių jūsų Volkswagen automobilio mazgų būklę. Užfiksavę gedimus informuosime jus apie tai ir pasitarę su jumis atliksime visus būtinus remonto darbus. Registruojantis inspekcinei techninei priežiūrai rekomenduojame pasirinkti išankstinę patikrą.

* patikra atliekama nemokamai, į tai neįeina vėliau atliekami remonto darbai ir naudojamos medžiagos.

A service employee sits in a VW during a car inspection

Inspekcinės techninės priežiūros intervalai ir apimtys

Priklausomai nuo jūsų automobilyje sumontuotos įrangos ir eksploatacijos sąlygų, inspekcinė techninė priežiūra gali būti atliekama griežtai pagal nustatytą tvarką arba numatant lanksčias sąlygas. Nepaisant to, ar vairuojate ID.3, Golf, Tiguan ar kitą Volkswagen modelį, serviso meistrai patikrins visas su automobilio saugumu susijusias sritis ir pašalins galimus trūkumus.

 • A customer stands in front of her blue VW in a workshop

  Intervalai

  Kada ateis laikas kitam apsilankymui servise, atsižvelgiant į tai, ar jūsų automobiliui yra keičiama alyva, galima sužinoti pagal automobilio ridą, kuri įrašyta ant durų statramsčio užklijuotame lipduke arba šalia spidometro skalės esančioje techninės priežiūros intervalų eilutėje.

  Kada suplanuota kita mano automobilio techninė priežiūra?*

  Teikiame dviejų tipų paslaugą:

  • Registracija į servisą, kuomet keičiama alyva (pvz., periodinė techninė priežiūra): šiuo atveju kito apsilankymo servise ridą matysite šalia spidometro skalės esančioje eilutėje arba multimedijos sistemos ekrane.
  • Registracija į servisą be alyvos keitimo (pvz., inspekcinė techninė priežiūra): šiuo atveju kito apsilankymo servise rida bus nurodyta lipduke, užklijuotame ant durų statramsčio.

  Laikydamiesi nurodytų intervalų, užtikrinsite saugią automobilio eksploataciją ir išlaikysite maksimalią savo turimo Volkswagen modelio vertę. Taip pat galite pasinaudoti Mobilumo garantija, kuri leidžia laiku techninę priežiūrą atliekantiems klientams eismo įvykio ar gedimo atveju nemokamai išsikviesti Volkswagen techninę pagalbą kelyje.

 • A service employee stands in front of a VW with the bonnet open

  Apimtys

  Inspekcinės techninės priežiūros metu atliekame iš anksto suplanuotą patikrą ir su ja susijusius darbus, kurie užtikrina, kad jūsų automobilis būtų saugus.

  Automobilio patikros darbų sąrašą sudaro 42 punktai*. Atliekama šių komponentų inspekcinė techninė apžiūra:

  • Važiuoklė.
  • Elektronika.
  • Variklis ir transmisija.
  • Kėbulas.

  Laiku atliekama techninė priežiūra ir su ja susiję darbai ne tik leidžia išsaugoti maksimalią automobilio vertę, tačiau taip pat užtikrina saugią jo eksploataciją bendrojo naudojimo keliuose.

Inspekcinė hibridų ir elektromobilių techninė priežiūra

Inspekcinė hibridų ir elektromobilių techninė priežiūra

A service employee checks something in the cockpit of a VW

Elektrifikuotas transportas yra kur kas daugiau nei tik jaudinanti ir progresyvi nauja koncepcija, tai – sprendimas, palengvinantis kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Elektromobilio techninė priežiūra yra daug patogesnė. Pavyzdžiui, dėl mažesnio besidėvinčių detalių skaičiaus – mažesnės ir remonto apimtys, todėl rečiau tenka lankytis servisuose, o automobilio eksploatacija atpinga. Mes sugrupavome e-Golf, ID. serijos modelių ir tokių hibridinių automobilių, kaip Golf GTE arba Passat GTE, techninės priežiūros intervalus.

Paslaugos jūsų Volkswagen automobiliui

Nepriklausomai nuo to, ar tai naujas, ar naudotas automobilis, ar jį varo hibridinė sistema, elektros motoras ar vidaus degimo variklis – kiekvienu modeliu reikia tinkamai pasirūpinti. Būtent todėl mes siūlome įvairias paslaugas. Nesvarbu, ką pasirinksite – visuomet galėsite būti tikri, kad mūsų sukauptos žinios, darbų kokybė ir naudojamos Volkswagen detalės atneš jums maksimalią naudą.