Father and son washing the windscreen of their VW with VW care products

Apsauga ir priežiūra

Nuo vaikiškų kėdučių iki salono priežiūros priemonių ar grindų kilimėlių: mes siūlome platų produktų, skirtų keleivių saugumui ar jūsų Volkswagen automobilio priežiūrai, asortimentą.

Viskas, ko reikia, kad palaikytumėte švarą automobilio salone

Šie praktiški aksesuarai padės lengvai išlaikyti jūsų automobilio saloną švarų ir tvarkingą.

A robust floor mat in the interior of a Polo – VW Accessories

Grindų kilimėliai

Mūsų siūlomi grindų kilimėliai neleidžia purvui ir drėgmei palikti praktiškai jokių pėdsakų jūsų automobilio salone. Aukštos kokybės grindų kilimėliai yra tiksliai pritaikyti jūsų automobiliui ir puikiai apsaugo nuo nešvarumų.

The waste container is integrated into the interior

Dėtuvė šiukšlėms ir šiukšlių maišeliai

Salone lengvai integruojama šiukšlių dėtuvė ir maišeliai padeda kelionėse palaikyti tvarką automobilio viduje.

Priežiūros priemonės

Priežiūra namų sąlygomis: palepinkite savo Volkswagen automobilį SPA procedūromis. Automobilio salonui ir išorei siūlome įvairių priežiūros priemonių, skirtų naudoti vasarą ir žiemą.

Aksesuarai kėbulo apsaugai

Praktiški automobilio aksesuarai

Mūsų asortimente galite atrasti aksesuarus kėbulo apsaugai, kurie padės išvengti smulkių jūsų automobilio pažeidimų ir apsaugos jus nuo dėmesį trikdančių aplinkos poveikių, pavyzdžiui, kylančių dulkių – kad galėtumėte visiškai susitelkti į vairavimą.

A VW model in nature photographed from above
A man touches up a scratch with a VW touch-up pencil

Įbrėžimų šalinimo pieštukai ir purškiami dažai

Standartinių Volkswagen kėbulo spalvų priemonės padeda greitai ir lengvai pašalinti smulkius dažų dangos įbrėžimus ir paversti juos nepastebimais.

A VW in the workshop at VW Body and Paintwork Service

Kėbulas ir dažų danga

Atraskite viską, ką norite žinoti apie mūsų kėbulo dalis ir priežiūros paslaugas, padedančias išlaikyti jūsų automobilio kėbulą nepriekaištingą.

A VW at the VW Glass Repair Service

Stiklas ir žibintai

Nuo stiklo taisymo paslaugų iki tinkamiausio langų skysčio – visą reikiamą informaciją apie automobilio stiklų priežiūrą rasite čia.

Pirmosios pagalbos ir avarinės saugos rinkinys

Turėdami šį rinkinį savo automobilyje, visada būsite pilnai pasirengę nemaloniems netikėtumams.

  • Pirmosios pagalbos rinkiniai:
    Savo transporto priemonėje visada privalote turėti būtiniausias pirmosios pagalbos priemones. Mūsų pirmosios pagalbos rinkiniai ir krepšeliai yra sudaryti laikantis naujojo DIN 13164 standarto ir gali būti patogiai laikomi automobilyje.
  • Įspėjamoji liemenė:
    Mūsų įspėjamosios šviesą atspindinčios liemenės užtikrins, kad būsite puikiai matomi net ir itin nepalankiomis oro sąlygomis.
  • Avarinio sustojimo ženklas:
    Sulankstomas trikampis avarinio sustojimo ženklas neužima daug vietos automobilyje, o avarinio sustojimo atveju jį galima itin greitai išskleisti.

Be avarinės saugos rinkinio, nelaimingo atsitikimo kelyje atveju jums gali padėti ir mūsų Techninės pagalbos avarijos ir gedimo atveju tarnyba.

A child sits in a VW Accessories child seat

Vaikiškos kėdutės

Kelyje su mažaisiais keleiviais

Kad galėtų ramiai panirti į sapnų karalystę ir turėtų pakankamai vietos žaidimams: mes pasiūlysime tinkamiausią vaikišką kėdutę bet kokio amžiaus mažiesiems keleiviams – ir kiekvienam Volkswagen modeliui.

Priedai pagal modelį

Mūsų asortimente rasite priedus, tinkamus kiekvienam Volkswagen modeliui – nuo ID.3 ir Golf iki Tiguan Allspace. Atraskite tinkamiausius krovinių transportavimo, interjero ir išorės priedus, įkrovimo sprendimus ar padangas ir sukurkite savo Volkswagen būtent tokį, kokio norite.