A VW ID.3 with glowing headlights in a tunnel

Stiklai ir apšvietimas

Priekinis stiklas, priekiniai LED žibintai ir apšvietimas: sužinokite viską apie automobilio stiklus, apšvietimo įrangą ir susipažinkite su mūsų teikiamomis paslaugomis.

Stiklo remontas

Stiklo remontas

A VW service employee at the Glass Repair Service

Priekinio stiklo būklė turi didelę įtaką užtikrintam vairavimui. Net ir mažiausi pažeidimai gali sukelti pavojų jums ir kitiems eismo dalyviams. Būtent todėl itin svarbu greitai pašalinti bet kokius atsiradusius pažeidimus. Atraskite mūsų siūlomą „Glass Repair Service“ paslaugą, kurią jums suteiks geriausi šios srities profesionalai, naudodami aukščiausios kokybės Volkswagen detales.

 • A service employee in consultation with two customers at a blue VW Polo 6 – Glass Repair Service

  Priekinis stiklas

  Priekinis stiklas apsaugo vairuotoją nuo vėjo ir nepalankių oro sąlygų bei leidžia stebėti kelią – būtent todėl itin svarbu, kad jis visuomet būtų švarus ir tvarkingas. Sužinokite, ką jums gali pasiūlyti originaliomis Volkswagen detalėmis prekiaujantys mūsų atstovai.

  Originalaus stiklo privalumai

  • Užtikrinta apsauga:
   Į šukes nepažyrantis priekinis stiklas leidžia efektyviai išskleisti saugos oro pagalvę. Taip pat šis stiklas apsaugo vairuotoją nuo ultravioletinių saulės spindulių poveikio ir sumažina triukšmo lygį salone.
  • Didesnis patogumas:
   Apsaugo saloną nuo tiesioginių saulės spindulių ir užtikrina žemesnę salono temperatūrą vasaros dienomis.
  • Sukurtas būtent jūsų Volkswagen:
   Užtikrinama, kad tinkamai veiktų pagalbinės vairavimo sistemos, įskaitant kritulių jutiklį ir laikymosi važiuojamoje eismo juostoje sistemą.
 • A VW service employee checks the windscreen wipers of a blue VW – aero wipers

  Aptakūs valytuvai

  Geras matomumas praktiškai bet kokiu oru: aerodinamiškos formos valytuvai bet kokiomis sąlygomis užtikrina ryškų vaizdą į kelią – itin efektyvūs net važiuojant dideliu greičiu.

  Valytuvų privalumai

  • Patogus ir tikslus montavimas:
   Veikiant valytuvams negirdėsite jokio cypimo ar kito pašalinio triukšmo. Tai užtikrina automobilio stiklą idealiai atitinkanti valytuvų forma ir tikslus jų valdymas.
  • Matomumas ir saugumas:
   Idealiai apskaičiuota jėga prie priekinio stiklo prispaudžiami itin efektyvūs valytuvai užtikrina geriausią matomumą ir maksimalų saugumą praktiškai bet kokiu oru.
  • Ilgaamžiškumas:
   Naudojamos itin kokybiškos medžiagos, sklandų slydimą stiklo paviršiumi užtikrinantis padengimas ir nuolatinis tobulinimas taikant pažangiausias technologijas lemia minimalų dilimą.
 • A VW car with roof box on a country road – in the background a mountainous landscape

  Langų plovimo skystis

  Mūsų siūlomas langų plovimo skysčio koncentratas užtikrins sklandų visų nešvarumų pašalinimą. Naudojamas receptas maišant koncentratą santykiu 1:10 taip pat leis išvengti šerkšno ir nuosėdų susidarymo ant priekinio stiklo ir jo apiplovimo sistemoje. Taip pat langų plovimo skystis nepaliks dėmių ant kėbulo dažų dangos. Šaltuoju sezonu naudokite neužšąlantį langų plovimo skysčio koncentratą.

  Langų plovimo skysčio privalumai

  • Tinka žiemai ir vasarai:
   Drauge su kitais nešvarumais taip pat pašalina ir vabzdžių liekanas bei riebalus. Vasarą neleidžia kauptis nuosėdoms ant stiklo ir jo apiplovimo sistemoje. Žiemą užkerta kelią šerkšno susidarymui ir pašalina nuo kelio pakeltą druską.
  • Neteršia aplinkos:
   Sudėtyje nėra vandenyje netirpstančių plovimo medžiagų.
  • Nepažeidžia detalių:
   Suderinamas su visomis Volkswagen automobilio medžiagomis: nesukelia plastikinių detalių įtrūkimų ir nepalieka dėmių ant kėbulo.

Patvarūs ir itin ryškūs

Gerą matomumą neakinant kitų eismo dalyvių užtikrinantis vienodas šviesos srautas – su šia užduotimi itin gerai susidoroja priekiniai jūsų Volkswagen automobilio LED žibintai. Šios detalės išsiskiria ilgaamžiškumu, mažomis energijos sąnaudomis ir pastoviu šviesos srauto intensyvumu.

DUK apie priekinį stiklą ir žibintus

Mūsų serviso paslaugos – geresniam jūsų matomumui

Jeigu susidomėjote mūsų serviso paslaugomis, skirtomis apšvietimui ir priekiniam stiklui, esame pasiruošę jums padėti.