Ko reikia, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“?

Tai, ko reikia1

„Car-Net“ navigacijos sistemos „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Composition Media“.
2
2.
Nuotraukoje pavaizduota naujosios kartos informacijos ir pramogų sistema; paslaugos prieinamos ir senesnės kartos sistemose

Jeigu norite naudotis „Guide & Inform“ „Car-Net“ paslaugomis, Jūsų Volkswagen“ reikalinga navigacijos sistema. Reikalingos „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Touareg“ esantis „Innovision Cockpit“.

„Car-Net“ paslaugų paketui „Security & Service“ Jums pakanka turėti tik skambinimo skubios pagalbos numeriu paslaugą ir ją galite be apribojimų naudoti kaip „App-Connect“ su radiju „Composition Media“.

Kartu su navigacijos sistema „Discover Pro“ papildomai rekomenduojama telefono sąsają „Business“, kuri sudarys Jums galimybę savo Volkswagen“ automobilyje įsirengti WLAN prieigos tašką. Taip ir Jūs, ir Jūsų keleiviai iš įvairių „Car-Net“ pasiūlymų gausite daugiausiai naudos.

Daugelį paslaugų galite valdyti naudodami savo išmanųjį telefoną kartu su Volkswagen“ taikomąja programa. Be to, prijungę informacijos ir pramogų sistemą galite užsitikrinti interneto prieigą, reikalingą tam, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“. Kai kurioms funkcijoms transporto priemonėje reikalingi techniniai komponentai, pvz., signalizacija, įspėjanti apie vagystę „Signalizacija realiuoju laiku“ paslaugai.

Priklausomai nuo transporto priemonės, prieinami įvairūs paslaugų paketai, kuriuos (jei perkant Jūsų Volkswagen“ to dar nebuvo padaryta) galite įsigyti per Volkswagen“ taikomąją programą arba per savo asmeninę „myVolkswagen“ klientų sritįAtidaryti nuorodą. Jei išpildytos techninės sąlygos, Jums reikalinga Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, kurią galite susikurti, atlikę keletą žingsnių.

  • Navigacijos sistema „Discover Media“, „Discover Pro” arba „Discover Premium“
  • Radijo sistema „Composition Media“ (riboto naudojimo)
  • Su „Android“™ suderinamas išmanusis telefonas arba „iPhone®“ su interneto prieiga
  • „Car-Net“ paslaugų paketas
  • Volkswagen ID“ naudotojo paskyra
Prisijungti prie „myVolkswagen“ naudotojo srities

Kad galėtumėte patogiai naudoti mobiliąsias prijuntines paslaugas iš bet kurios vietos, naudodami savo Volkswagen ID“ prisijunkite prie „myVolkswagen“ naudotojų sritiesAtidaryti nuorodą arba Volkswagen“ taikomosios programos, o tada prisiregistruokite su savo transporto priemone. Jei dar nesukūrėte Volkswagen ID“, Jums pažingsniui padės atlikti registraciją.

Naudojimas Volkswagen“ taikomojoje programoje ir „myVolkswagen“

Vyras sėdi „Volkswagen“ automobilyje ir žiūri į savo mobilųjį telefoną

Užbaigę registraciją galite atverti ir valdyti pasirinktas „Car-Net“ paslaugų funkcijas „myVolkswagen“ klientų srityje arba Volkswagen“ taikomojoje programoje savo mobiliajame galiniame įrenginyje. Taikomąją programą galite atsisiųsti čia:

Atsisiuntimas iš taikomųjų programų parduotuvės „App Store“Atidaryti nuorodą

Atsisiuntimas iš „Google Play“Atidaryti nuorodą

Jus taip pat gali sudominti

Taip dieną praleisite labiau atsipalaidavę. Naudodamiesi prijungtinėmis „Car-Net” paslaugomis.

Čia sužinosite, kaip junglumas palengvina gyvenimą.

Turite klausimų? Čia rasite greitus atsakymus arba asmeninę konsultaciją apie mūsų skaitmenines paslaugas.

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Kad galėtumėte naudotis „Car-Net“ funkcijomis, jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Be to, turite internetu sudaryti atskirą sutartį su Volkswagen AG“. Kad galėtumėte naudotis paslaugomis visą laikotarpį, per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba per Volkswagen taikomąją programą (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėje). Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. „Car-Net“ mobiliosios internetinės paslaugos „Guide & Inform“ prieinamos tik kartu su papildoma įranga „Discover Media“ ir „Discover Pro“. Be to, Jums reikės mobiliojo ryšio priemonės su interneto prieiga (pvz., išmaniojo telefono), kuris gali būti naudojamas kaip WLAN viešosios interneto prieigos taškas. Arba galite naudoti mobilųjį telefoną su nuotoliniu SIM prieigos profiliu (rSAP) arba SIM kortelę su telefono ir duomenų parinktimi ir „Business“ telefono sąsają kartu su „Discover Pro“ navigacijos sistema. „Car-Net“ paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Naudojantis „Car-Net“ paslaugomis perduodamas didelis duomenų kiekis, todėl rekomenduojame sudaryti su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju abonentinę sutartį dėl neriboto duomenų perdavimo. Jei norite naudoti nemokamą Volkswagen taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. „Car-Net“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį, sutarties galiojimo laikotarpiu galimi turinio pakeitimai. Daugiau informacijos apie „Car-Net“ sužinosite adresu connect-shop.volkswagen.com ir iš savo Volkswagen“ partnerio; informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.