Ko reikia, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“?

Tai, ko reikia1

„Car-Net“ navigacijos sistemos „Discover Media“, „Discover Pro“ ir „Composition Media“.
2
2.
Nuotraukoje pavaizduota naujosios kartos informacijos ir pramogų sistema; paslaugos prieinamos ir senesnės kartos sistemose

Jeigu norite naudotis „Guide & Inform“ „Car-Net“ paslaugomis, Jūsų Volkswagen“ reikalinga navigacijos sistema. Reikalingos „Discover Media“ ir „Discover Pro“ bei „Touareg“ esantis „Innovision Cockpit“.

„Car-Net“ paslaugų paketui „Security & Service“ Jums pakanka turėti tik skambinimo skubios pagalbos numeriu paslaugą ir ją galite be apribojimų naudoti kaip „App-Connect“ su radiju „Composition Media“.

Kartu su navigacijos sistema „Discover Pro“ papildomai rekomenduojama telefono sąsają „Business“, kuri sudarys Jums galimybę savo Volkswagen“ automobilyje įsirengti WLAN prieigos tašką. Taip ir Jūs, ir Jūsų keleiviai iš įvairių „Car-Net“ pasiūlymų gausite daugiausiai naudos.

Daugelį paslaugų galite valdyti naudodami savo išmanųjį telefoną kartu su „We Connect“ taikomąja programa. Be to, prijungę informacijos ir pramogų sistemą galite užsitikrinti interneto prieigą, reikalingą tam, kad galėtumėte naudotis „Car-Net“. Kai kurioms funkcijoms transporto priemonėje reikalingi techniniai komponentai, pvz., signalizacija, įspėjanti apie vagystę „Signalizacija realiuoju laiku“ paslaugai.

Priklausomai nuo transporto priemonės, prieinami įvairūs paslaugų paketai, kuriuos (jei perkant Jūsų Volkswagen“ to dar nebuvo padaryta) galite įsigyti per „We Connect“ taikomąją programą arba per savo asmeninę „myVolkswagen“ klientų sritįAtidaryti nuorodą. Jei išpildytos techninės sąlygos, Jums reikalinga Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, kurią galite susikurti, atlikę keletą žingsnių.

  • Navigacijos sistema „Discover Media“, „Discover Pro” arba „Discover Premium“
  • Radijo sistema „Composition Media“ (riboto naudojimo)
  • Su „Android“™ suderinamas išmanusis telefonas arba „iPhone®“ su interneto prieiga
  • „Car-Net“ paslaugų paketas
  • Volkswagen ID“ naudotojo paskyra