A man with a saxophone and a man with a hat in front of a VW car

Individualumo suteikiantys sprendimai

Būtent taip, kaip jums patinka: išryškinkite savo Volkswagen naudodami mūsų išskirtinio dizaino gaminius ir praktiškus aksesuarus.

The exterior mirror cap on the driver's side of a VW car  –  VW Accessories

Dizaino produktai

Atraskite mūsų aksesuarų asortimentą ir suteikite savo automobiliui išskirtinumo, pavyzdžiui, su LED galinių žibintų komplektu arba dinaminiais posūkio signalo indikatoriais.

A VW Golf 8 stands in front of a grey wall

Aerodinamika

Skirkite daugiau dėmesio automobilio išvaizdai ir išnaudokite visas savo Volkswagen galimybes. Atskleisime, kaip paryškinti sportiškąją savo Volkswagen pusę ir kokie aksesuarai padės palikti ilgai neišblėstantį įspūdį kelyje.

Aksesuarai ratams ir padangoms

Atraskite praktiškus plieninius ratlankius arba mūsų išpuoselėto dizaino lengvojo lydinio ratlankius ir ratlankių dinaminius dangtelius. Taip pat galite sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas ratlankių ir padangų priežiūros paslaugas.

An alloy rim and a steel rim from VW

Ratlankiai

Naudodami mūsų lengvojo lydinio ratlankius paverskite savo automobilio ratus dėmesio traukos centru ir atraskite mūsų tvirtų plieninių ratlankių asortimentą.

A set of four dynamic hub caps – VW Accessories

Ratlankių dinaminiai dangteliai

Volkswagen logotipas nesisuka kartu su ratu, o išlieka vertikalioje padėtyje.

A VW wheel cover against a yellow background

Ratlankių gaubtai

Atraskite mūsų įvairių dydžių ir dizaino ratlankių gaubtus.

Pedalų dangtelių komplektas

Funkcionalus kojų erdvės dizainas: aukštos kokybės pedalų dangteliai iš Volkswagen aksesuarų sužavės jus puikiu sukibimu ir sportišku stiliumi.

Footwell with pedal caps set from Volkswagen Accessories

Priedai pagal modelį

Mūsų asortimente rasite priedus, tinkamus kiekvienam Volkswagen modeliui – nuo ID.3 ir Golf iki Tiguan Allspace. Atraskite tinkamiausius krovinių transportavimo, interjero ir išorės priedus, įkrovimo sprendimus ar padangas ir sukurkite savo Volkswagen būtent tokį, kokio norite.