A VW SUV with transport products from VW Accessories

Transportavimo aksesuarai

Jokių kompromisų: naudodami mūsų transportavimo sprendimus sukursite daugiau vietos sau ir savo bagažui.

Stogo skersiniai ir papildomos konstrukcijos

Stogo skersiniai ir papildomos konstrukcijos

A man is sitting in his VW car with a kayak and surfboard holder on the roof

Nesvarbu, ar tai banglenčių sportas, snieglenčių sportas ar važiavimas dviračiu - mūsų stogo skersiniai yra tvirtas pagrindas visiems jūsų įrangos transportavimo sprendimams. Iš Volkswagen aksesuarų siūlome jums rinktis papildomas konstrukcijas, kurios gali įgyvendinti jūsų individualius transportavimo norus.

Pasiimkite dviratį su savimi

Tiesiog vežkite dviratį ant savo Volkswagen, pavyzdžiui, ant vilkimo jungties ar stogo. Sužinokite daugiau apie mūsų dviračių laikiklius.

  • A woman takes a selfie in front of her green VW car with a bike on top of the roof

    Ant stogo tvirtinamas dviračių laikiklis

    Patogus būdas pasiimti dviračius su savimi, kad ir kur vyktumėte. Laikiklis lengvai ir patogiai tvirtinamas be įrankių ant jūsų automobilio stogo ar stogo skersinių. Aerodinamiškai suprojektuoti bėgeliai užtikrina, kad dviračiai tvirtinimo metu išliktų vertikalioje padėtyje, todėl juos lengviau pritvirtinti.

  • A woman and a man on a trip in the nature, thanks to the VW bicycle carrier

    Prie bagažinės tvirtinamas dviračių laikiklis

    Dviračių laikiklį lengva pritvirtinti ant galinės vilkimo jungties. Jis patikimai įtvirtinamas ir yra efektyviai apsaugotas nuo vagystės. Taigi, be didelių pastangų galite pasiimti vieną ar du dviračius. Naudodami laikiklio išplėtimo komplektą galite gabenti trečią dviratį.

Dar daugiau vietos jūsų Volkswagen automobilyje

Vieta ant stogo

Kelionėms susikurkite dar daugiau vietos bagažui. Aerodinamiškos stogo bagažinės formos ženkliai sumažina blaškantį vėjo triukšmą. Stogo bagažinė „Comfort“ turi 3 taškų centrinio užrakto sistemą, o sistema „DuoLift“ užtikrina, kad bagažinę būtų galima atidaryti ir pakrauti iš abiejų pusių. Susipažinkite su kitais variantais ir raskite sau tinkamą stogo bagažinę.

Detailed shot of a VW ball coupling

Vilkimo jungtis

Jos gali būti standžios, skirtos prisukti ar nulenkiamos – įvairioms reikmėms skirtos mūsų vilkimo jungtys yra patogios ir patikimos.

Two friends enjoy the view of a mountain landscape next to their VW Touareg R-Line with a luggage compartment solution inside

Bagažo skyriaus sprendimai

Nuo neslidžių kilimėlių iki pertvarų grotelių: atraskite mūsų praktinius sprendimus savo bagažo skyriui. Jie padeda protingai susidėti daiktus ir apsaugoti bagažo skyrių.

Priedai pagal modelį

Mūsų asortimente rasite priedus, tinkamus kiekvienam Volkswagen modeliui – nuo ID.3 ir Golf iki Tiguan Allspace. Atraskite tinkamiausius krovinių transportavimo, interjero ir išorės priedus, įkrovimo sprendimus ar padangas ir sukurkite savo Volkswagen būtent tokį, kokio norite.