Užsisakykite naująjį ID. Buzz
jau dabar

Visiškai elektrinis, pasižymintis plačiomis ryšio galimybėmis ir visiškai nauja dizaino koncepcija.

  • Kaina nuo68 266 € su PVM
  • Nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP402 – 423 km
  • Įkrovimo trukmė nuo 5 iki 80 %:apytiksliai 30 minučių

ID. Buzz yra pasiruošęs iš naujo apibrėžti mobilumo ateitį

Pasitikite naują elektrinio mobilumo kartą ir pažangųjį ID. Buzz. Tai – pirmasis visiškai elektrinis Volkswagen mikroautobusas: daugiafunkcis, pasižymintis plačiomis ryšio galimybėmis ir visiškai nauja koncepcija. Jis pritaikytas keliauti su šeima ar draugais ir kasdienio gyvenimo iššūkiams įveikti. Atraskite novatorišką ID. Buzz dizainą: čia kompaktiškos apimtys dera su didele salono erdve, pažangiomis technologijomis ir tvarumu. Leiskite daugybei jungiamumo ir  skaitmeninių funkcijų, tokių kaip pažangūs ID. Light žibintai, jus įkvėpti – tegu naujasis ID. Buzz parodo, ką reiškia šiuolaikinis elektrinis mobilumas.  

Naujos eros dizainas

Atiduodantis duoklę pirmosios kartos Volkswagen Transporter stiliui ir kartu demonstruojantis ypač savitą charakterį. Užsakant galima rinktis iš keturių dvispalvio kėbulo dažymo derinių. Išraiškingo dizaino ID. Buzz sujungia modernias proporcijas ir pažangiąsias technologijas. Pavyzdžiui, dėl novatoriškos koncepcijos automobilio salone daugiau erdvės, lengvai reguliuojamos sėdynės užtikrina didesnį funkcionalumą, o keičiamas foninis salono apšvietimas su papildomai pasirenkama iki 30 skirtingų spalvų palete sukuria nuotaikingus akcentus. Dėl nepaprastai erdvaus salono ir sumaniai suprojektuotos vidaus apšvietimo sistemos naujasis ID. Buzz yra įspūdingas iš kiekvienos pusės.

ID. Buzz novietots pie mājas ar atvērtām sānu durvīm.

Tvarumas kiekvienoje detalėje

Visapusiškas tvarumas kuriant klimatui palankią ateitį – to siekiame su naujuoju ID. Buzz. Mes pasirūpinsime, kad automobilio pristatymas būtų neutralus CO2 atžvilgiu, o Jūs galėsite jį vairuoti visiškai  neišmesdami CO2 išlakų. Taip pat galite įsigyti papildomai pasirenkamą įkroviklį „ID. Charger“. Įkraudami savo ID. Buzz bateriją sertifikuota Volkswagen Naturstrom“ energija, vairuosite tvariai – net iki 423 kilometrų viena įkrova. Be to, automobilio salone nėra natūralios odos, naudojama daug perdirbtų medžiagų, todėl ID. Buzz puikiai suderina komfortą su tvarumu.

The cockpit of the ID. Buzz.

Išbandykite rytojaus technologijas jau šiandien

Plačios ryšio galimybės, apimančios ir V2X technologiją, daugiau nei 30 standartinių ir pasirenkamų vairavimo pagalbos sistemų ir puikus matomumas, įjungus papildomai užsakomus LED matricos priekinius žibintus – naujasis ID. Buzz išsiskiria skaitmeninių funkcijų gausa ir aukšto lygio komfortu bei kokybe. Dėl integruotos SIM kortelės automobilis nuolat išliks prisijungęs prie interneto ryšio – tai reiškia, kad visada galėsite naudotis naujausiomis ID. Buzz skaitmeninėmis funkcijomis. Atnaujinimai nuotoliniu būdu, prieinami per „We Connect“, leidžia lengvai atnaujinti visų sistemų programinę įrangą vos vienu mygtuko spustelėjimu.

Nenorite laukti, kad įsigytumėte ID. Buzz?

Pasirinkite iš sandėlio ir gaukite savo naują automobilį greičiau, nei tikėjotės.

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa Euro NCAP pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.