Naujieji ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo 

Išankstinė prekyba naujaisiais Volkswagen ID. Buzz“ ir „ID. Buzz Cargo“ Lietuvoje prasidės birželį

Penkiaviečio „ID. Buzz“ kaina Lietuvoje prasidės nuo 59 850 Eur, o krovininį „ID. Buzz Cargo“ bus galima užsisakyti nuo 56 250 eurų (su PVM). Pirmieji automobiliai į Baltijos šalis atriedės vėliau šiais metais.

 

Išankstinė prekyba naujaisiais Volkswagen ID. Buzz“ ir „ID. Buzz Cargo“ Lietuvoje prasidės birželį

Penkiaviečio „ID. Buzz“ kaina Lietuvoje prasidės nuo 59 850 Eur, o krovininį „ID. Buzz Cargo“ bus galima užsisakyti nuo 56 250 eurų (su PVM). Pirmieji automobiliai į Baltijos šalis atriedės vėliau šiais metais.

 

Sveiki atvykę: naujieji, visiškai elektriniai ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo 

Susipažinkite su naujuoju ID. Buzz dabar – tai mūsų pasaulinės premjeros vaizdo įrašas:

Tai yra pirmoji Volkswagen komercinio transporto naujojo tipo mobilumo karta. Pirmieji visiškai elektriniai automobiliai: ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo. Nesvaru, ar visai šeimai arba prekių pristatymui: susipažinkite iš arčiau su naujuoju ikonišku dizainu, kuris vienija šiuolaikiškas proporcijas ir pažangiąs technologijas. Visiškas junglumas, skaitmeninės funkcijos, naujas erdvės pojūtis ir Jūsų naujas, klimato kaitos atžvilgiu sąmoningas mobilumas – su abiem ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo modeliais.

Kartu naujojo mobilumo kryptimi 

Naujieji ID. Buzz ir ID. Buzz Cargo nustato naujus asmeninio ir komercinio mobilumo standartus. Pirmą kartą Volkswagen sukūrė elektrinį mikroautobusą iš pagrindų – nuo pirmojo eskizo iki paskutinio rankos prisilietimo. Erdvės išnaudojimas, junglumas arba pavara: ID. Buzz koncepcija pakeis mobilumą.

 •  CO2 atžvilgiu neutralus pristatymas klientui
 •  Pažangioji integracija į tinklą su nuotoliniais atnaujinimais
 • naudojant „We Connect“3 ir „Car2X“
 • Naujos, intelektualiosios asistavimo vairuotojui sistemos
 •  Kompaktiškas dydis, bet gausybė erdvės

ID. Buzz: naujas erdvės pojūtis sukurtas didesniam lankstumui

Mieste arba užmiestyje, visai šeimai arba savaitgalio išvykai su draugais: su ID. Buzz tvarus mobilumas Jums taps patogus ir praktiškas. Tuo metu salono koncepcija sukurta iš pagrindų naujai, čia skaitmeninės inovacijos susijungia su nauja lankstumo vizija

 • ID. Light - Pasirinktinė
 • išimama daugiafunkcė ID. Buzz dėžė
 • Aplinką sudarantis apšvietimas, pasirinktinai iki 30 spalvų
 • Interjeras be gyvūnų odos
 • Perdirbtų medžiagų naudojimas, pvz., sėdynių apmušalams, grindų dangai ir lubų apdailos apmušalui
 • Nuotoliniai atnaujinimai per „We Connect"

ID. Buzz Cargo: naujas krovinių skyriaus konceptas šiuolaikiškam verslo mobilumui

Ko Jūs tikitės iš šiuolaikiško komercinio krovininio furgono? Elektros pavara, pakankama krovinių skyriaus talpa, tinkamumas ilgiems atstumams. ID. Buzz Cargo siūlo visa tai, o dėl šiuolaikiško junglumo ir skaitmeninių funkcijų ir dar daugiau. Iš naujo apibrėžkite savo verslo mobilumą.

 • Krovinių skyrius su vieta dviem europadėklams.
 • Iki 1000 kg velkamoji masė
 • Kompaktiškas dydis, bet gausybė erdvės
 • Nuotoliniai atnaujinimai per „We Connect“
 • 360° elektrinis mobilumas

  Prisiimame atsakomybę už mūsų automobilių mūsų vertės grandinės dalį ir laikomės Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos – siekiame iki 2050 metų tapti CO2 atžvilgiu neutralia įmone1. ID. Buzz yra pirmasis Volkswagen komercinio transporto automobilis, kuris iš pagrindų buvo sukurtas kaip elektromobilis. Jis taps pagrindiniu mūsų integruotos elektrinio mobilumo 360° ekosistemos komponentu. Nes mes pasieksime savo tikslus tik tuomet, jeigu tvariai elgsimės kompleksiškai.

  1. CO2 emisijos, jeigu įmanoma, išvengiama arba ji sumažinama tiesiogiai Volkswagen gamykloje. Atitinkamai įpareigojami vengti ir mažinti pirminiai tiekėjai. CO2 emisija, kurios negali būti išvengiama ir kuri negali būti sumažinama Volkswagen gamykloje dėl atitinkamų įsipareigojimų tiekėjų grandinėje, tuo pačiu dydžiu kompensuojama sertifikuotais klimato apsaugos projektais.

 • Galinga elektros pavara 

  Jokių CO2 emisijų ir ilgi įveikiami atstumai – tai kasdien elektros pavarai keliami reikalavimai keliami . Su ID. Buzz mes turime patenkinti įvairiausių žmonių poreikius, tiek privačių klientų, tiek verslo. Tokią galimybę mums suteikia pažangi ID. Buzz elektros pavara. Kompaktiškai gale sumontuotas elektros variklis suteikia galimybę be problemų tempti iki 1000 kg. Maksimaliu 145 km/h greitis tinkamas beveik visiems poreikiams. Tvari, tinkama kasdienybei ir patvari: ID. Buzz elektros pavara sujungia rūpestį klimatu ir asmeninį mobilumą.

Technologijos ir jungiamumas: sveiki atvykę į ID. šeimą 

--:--

Naujasis ID. Buzz nustato gaires. Pasirinktinai jis tiekiamas su daugiau nei 30 asistavimo vairuotojui sistemų ir galimybe mainytis duomenimis su kitais į tinklą integruotais automobiliais.

Su integracija į tinklą, interneto ryšiu, mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis ir integruotu valdymu balsu jis pasiekia naująjį jungiamumo lygį. Ir yra pasirengęs iš naujo apibrėžti Jūsų asmeninį mobilumą.

 • Nuotoliniai atnaujinimai

  Atnaujinimai patobulina Jūsų ID. Buzz skaitmeninių sistemų funkcionalumą. Jei tik patvirtinsite tai informacijos ir pramogų sistemoje, „We Connect“ naujausią programinę įrangą įdiegs per naktį. Tai reiškia, kad jūsų D.Buzz visados bus atnaujintas.

 • Car2X

  Automobiliai, kurie tarpusavyje mainosi duomenimis eisme, gali pasirūpinti, kad būtų mažiau spūsčių, ir įspėti dėl lokalių pavojaus vietų. „Car2X“ technologija keleriopai praplečia automobilio sensorių veikimo spindulį pasitelkdama į informaciją, gaunamą iš kitų eismo dalyvių ir infrastruktūros. Naudojant išmaniąją programinę įrangą ir elektroniką, saugumas pakeliamas į naują lygį. To pavyzdys yra paslauga „Lokalūs įspėjamieji pranešimai“. 800 m. spinduliu esantys ID. modeliai mainosi duomenimis per milisekundes. Dėl daugybės sensorių elektromobiliai iš anksto atpažįsta galimus pavojus ir automatiškai įspėja apie juos kitus arti esančius eismo dalyvius WLAN radijo signalu.

 • ID. Light

  „ID. Light“ sistema vizualiai bendrauja su Jumis ir derinyje su bazinėje įrangoje tiekiama navigacijos sistema padeda paprasčiau įveikti intensyvų eismą. Jeigu naudojatės valdymu balsu, automobilis į Jūsų žodžius atsakys šviesos signalu. Kai tik Jūs išlipsite iš savo ID. Buzz, „ID. Light“ sistema atsisveikins su Jumis intelektualiuoju šviesos ženklu.

 • Travel Assist sistema su kolektyviniais duomenimis

  „Travel Assist“ sistema su kolektyviniais duomenimis gali išlaikyti eismo juostą, atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir Jūsų nustatytą maksimalų greitį. Tuo metu ji naudoja adaptyviojo eismo juostos išlaikymo funkciją. Ji aktyviai išlaiko automobilį eismo juostos viduryje. Tuo metu „Travel Assist“ sistema su kolektyviniais duomenimis prisitaiko prie Jūsų važiavimo stiliaus ir taip pat gali laikyti automobilį jo eismo juostoje vietoje tiksliai per vidurį kairiau arba dešiniau. Be to, „Travel Assist“ sistema su kolektyviniais duomenimis, jeigu pageidaujama, taip pat aktyviai padeda Jums automagistralėje persirikiuoti į kitą eismo juostą. Jeigu disponuojama kolektyviniais duomenimis, „Travel Assist“ sistemai su kolektyviniais duomenimis tik nurodomos atpažintos važiuojamosios dalies ribos, kad išlaikytų eismo juostą, pavyzdžiui, užmiesčio keliuose be vidurinio važiuojamosios dalies žymėjimo. Be to, „Travel Assist“ sistema su kolektyviniais duomenimis aprūpinta įžvalgiuoju greičio reguliavimu ir asistavimu važiuojant posūkiuose. Tuo metu automobilio greitis gali būti pritaikomas prie galiojančių greičio apribojimų bei kelių konfigūracijos (posūkiai, eismas ratu ir t.t.)..

Ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui?

ID App screen

Naudodamiesi mūsų naująja Volkswagen EV Check“ mobiliąja programėle galite analizuoti savo važiavimą ir suprasti, ar jau esate pasirengę elektriniam mobilumui, bei koks Volkswagen“ elektromobilis būtų jums tinkamiausias. Jūsų asmeniniame profilyje rodoma kas būtų, jei, pvz., vairuotumėte naują ID.3 – kiek toli nuvažiuotumėte, kiek tai kainuotų, kur būtų artimiausia įkrovimo stotelė ir kiek laiko truktų įkrovimas.

ID. 3 galite atrasti ir per papildytą realybę mobiliojoje programėlėje. Panašu į mokslinę fantastiką? Dabar tai realybė. Tiesiog išmėginkite.

Eiti į „App Store“Atidaryti nuorodą

Eiti į „Play Store“ Atidaryti nuorodą

 

 

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.