ID. Volkswagen

Tai mums visiems

Laikas pakeisti įsisenėjusius dalykus – laikas visiems prisijungti prie naujo judėjimo. Išleidus ID. elektromobilių šeimą, elektrinis mobilumas taps prieinamas visiems. Mes įsitikinę, kad sutelkę mažumos jėgas galime pasikeisti. Tačiau tik sutelkę daugumą galime pakeisti pasaulį.

Atėjo laikas
elektromobiliams, skirtiems visiems

Naujoji ID. elektromobilių šeima reiškia daugiau nei vairavimą. Volkswagen ID.“ yra daugiau nei automobilis. Tai jūsų asmeninis ratuotas padėjėjas. Jis jūsų klausosi, šneka su jumis ir mokosi iš jūsų. Jis leidžia jums pajusti elektrinio greitėjimo dinamiką. Dėl greitai įkraunamos ir ilgai veikiančios baterijos jis taps tolimiausių jūsų tikslų palydovu. Volkswagen“ mobilumas skirtas visiems, todėl galėsite rinktis iš plataus kėbulų dizaino asortimento kiekvienam jūsų gyvenimo keliui.

Įperkamas elektrinis mobilumas

Išleisdami ID., Volkswagen“ elektrinį mobilumą pavertėme įperkamu daugumai – milijonams! ID. šeima gali pasiūlyti inovatyvių mobilumo sprendimų tradicinių automobilių kainomis, nes kiekvienai pasaulį keičiančiai idėjai reikia visų įsitraukimo.

A woman in half profile leaning against the ID. Crozz and the ID. Crozz from above in profile in motion.

Naujas pasirinkimas

Naujoji Volkswagen ID.“ šeima kiekvieną naują tikslą paverčia pasiekiamu. Greitai įkraunama baterija, su kuria galėsite važiuoti iki 550 km (WLTP), leis keliauti be rūpesčių ir CO² emisijų.

Naujos pasiekimų formos

Viso, pavarų dėže! Sveika, elektrine akceleracija! Aplinką tausojantis vairavimas pagaliau įdomus. Nekeisdami pavaros – nei automatiškai, nei rankiniu būdu – įžengiame į elektrinio vairavimo dinamikos erą ir esame pakeliui į visišką autonominį mobilumą.

Jauskitės prisijungę

Vairuoti ID. yra daugiau, nei tik vairuoti automobilį. Naudodamasis išmaniomis prieigomis ir inovatyviomis technologijomis, jis mokysis iš jūsų, šnekės su jumis ir padės jums pasiekti kiekvieną jūsų tikslą. Volkswagen ID.“ šeimos modeliai virsta visa aprėpiančiais mobilumo sprendimais, keisdami santykį tarp automobilio ir keleivių.

Visų dydžių ir formų

Naujas mobilumas turi tikti visiems. Volkswagen ID.“ pristato platų kėbulo dizaino asortimentą visiems jūsų mobilumo poreikiams patenkinti. Koncepciniai modeliai atskleidžia intuityvų interjero dizainą, sukurtą inovatyviam šiandieniniam mobilumui pasiekti, ir padeda įsivaizduoti, koks autonominis vairavimas keliaujant bus ateityje.

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!