vw

ID. šeima.
Elektrinio mobilumo ateitis

ID. šeima suteikia viską, ko Tu gali tikėtis iš elektrinio ateities mobilumo: ji yra elektrinė, efektyvi ir lokaliai važiuoja be emisijos, o todėl yra sprendimas mūsų visuomenei, kuri tampa vis mobilesnė ir miestiškesnė.

ID. šeima suteikia viską, ko Tu gali tikėtis iš elektrinio ateities mobilumo: ji yra elektrinė, efektyvi ir lokaliai važiuoja be emisijos, o todėl yra sprendimas mūsų visuomenei, kuri tampa vis mobilesnė ir miestiškesnė.

Visur namuose: ID. Buzz

ID. Buzz mes grąžiname į gatvę legendinį „Bulli“. Pažangiausia technologija ir lanksti erdvės koncepcija maksimaliai laisvei žavės žmones taip pat ir ateityje. Ikona su individualybe žmonėms su individualybe.

Elegantiška efektyvumo forma

Naujasis ID.5, pasižymintis galingu elektriniu varikliu ir išraiškingu siluetu, sėkmingai sukuria modernią visureigio ir kupė formų sąjungą. Su nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo galimybe, jis pasiruošęs iš naujo apibrėžti elektrinio mobilumo sąvoką.

Visiškai elektrinis ID.4. Naujos kartos SUV.

 ID.4 pasižymi dviejų pasaulių derme: modernaus visureigio universalumu ir tvariu elektrinio automobilio našumu. Tiems, kurie nori visko. Be jokių išlygų.

Elektrinis ID.3: #justaigalite

Elektrinis ID.3 jau čia. Sveiki atvykę į visiems prieinamų elektromobilių amžių. Nuo šiol automobiliu naudositės kitaip.

Užsiprenumeruokite mūsų elektrinį naujienlaiškį!

Tiesiai į savo pašto dėžutę gaukite aktualiausias naujienas apie mūsų elektrinius modelius ir elektrinį mobilumą!

Pasiruošęs, jei tai esi Tu: ID. Crozz

Kaip atrodytų mobilumas, jei Tu galėtumei jį atrasti iš naujo? Mes sukūrėme koncepcinį automobilį, kuris elektrifikuoja Tavo kasdienybę. Mūsų elektrinio krosoverio vizija ID. Crozz užtikrina didelę ridos atsargą ir važiavimo malonumą visiems, kas jaučiasi mieste ir gamtoje kaip namuose. Ar esi pasiruošęs?

Elektrinio mobilumo vizija: ID. Vizzion

Geriausias ateities pranašavimo kelias yra jos išradimas. Kaip ir ID. Vizzion – mūsų aukščiausios klasės sedano vizija, kuri vienija pažangųjį dizainą ir kryptį rodančią technologiją. Važiuojantis įrodymas, kad ateitis seniai prasidėjo.

#challengeacceptID: ID.R

ID.R ne tik gerina rekordus sunkiausiose pasaulio trasose, jis taip pat yra pirmaujantis ID. šeimos automobilis ir pavyzdys visai elektromobilių kartai.

Vienas modulis.
Daug modelių.

Miesto automobilis, visureigis arba septynvietis – modulinė elektros pavaros unifikuotų konstrukcinių blokų sistema (MEB) siūlo viską, ko Tu gali tikėtis ateityje iš elektrinio mobilumo. Džiaukis didesne erdve, lankstumu, komfortu ir dinamika. Arba tiesiog naująja mobilumo rūšimi.

Jums taip pat gali patikti: