Perėjimas prie elektrinio mobilumo

Ekologiškai tvarus įkrovimas kelyje ir namuose

Ateities elektrinis mobilumas yra tinkamas kasdienybei, komfortiškas ir pirmiausia ekologiškai tvarus. Nesvarbu, ar jūs šiuo metu esate kelyje, ar namuose.

Stage Sustainibility

Elektrizuojanti:
mūsų Volkswagen įkrovimo koncepcija

Ekologinis tvarumas turi būti paprastas. Todėl mes siūlome jums viską iš vienų rankų: nuo elektromobilio iki gamtinės elektros ir, žinoma, viską, kas yra tarp jų.

  • „ID. Charger“ (sieninė įkrovimo stotelė)
  • „ID. Charger“ įrengimo paslauga
  • „We Charge“
ID.3 and charging concept

„ID. Charger“¹ – Volkswagen sieninė įkrovimo stotelė

Su mūsų „ID. Charger“¹ jūs turėsite degalinę tiesiogiai savo namuose. Tai reiškia, kad jūs galėsite rytais įlipti į savo įkrautą ID.3 ir kupini energijos pradėti dieną. Taip sakant, pasipildymas miegant. „ID. Charger“ egzistuoja trijų versijų – su duomenų perdavimu ir nuotoline prieiga ir be jų bei skirtingos įkrovimo galios, priklausomai nuo elektros įvado iki 11 kW. Tai atitinka elektrą maždaug 300 km ridos atsargai ir maždaug 5 įkrovimo valandas. „ID. Charger Connect“ įrenginyje, priklausomai nuo versijos, yra integruotos jungiamumo funkcijos, tokios kaip valdymas per taikomąją programą arba nuotolinė priežiūra (pasirinktinai per LTE).

Papildomai „ID. Charger“ pagal poreikį tiekiamas su elektros skaitikliu, kad jūs visuomet turėtumėte akiratyje savo įkrovimo procesus. Netrukus jūs galėsite užsakyti „ID. Charger“ patogiai internetu arba tiesiogiai jūsų Volkswagen prekybos atstovo įmonėje.

Illustration ID.3 charging at wallbox
Camouflaged Prototype
Illustration ID.3 and Installationsservice

„ID. Charger“ – įrengimo paslauga

Norėdami užtikrinti, kad taip pat ir jūsų namuose būtų idealios sąlygos „ID. Charger“ naudojimui, ateityje mes siūlysime jums nemokamą prijungtinę pirminę patikrą. Keliais spustelėjimais jūs sužinosite, ar „ID. Charger“ įrengimas jūsų namuose iš principo įmanomas. Užsisakykite mūsų standartinį įrengimo paketą, ir mes dar kartą patikrinsime viską vietoje, atlikdami namų patikrą. Atsarga gėdos nedaro. Po to jūs žinosite, kokia maksimalia galia disponuojama jūsų ID.3 įkrovimui. Jeigu reikės, pagal jūsų sąlygas jūs gausite praplėstą pasiūlymą. Po to niekas nebetrukdys įrengimo paslaugos teikimui. Trumpai: viskas be įtampos iš vienų rankų.

Įkrovimas kelyje

Norėdami pasiekti mūsų pačių iškeltą CO₂ įtakos neturinčio ID.3 tikslą, mes taip pat siūlome jums galimybę paprastai ir ekologiškai tvariai krauti kelyje. Sprendimas – „We Charge“.

Illustration charging via Smartphone und We Charge

Įkrovimas naudojantis „We Charge“

„We Charge“ yra skaitmeninis ryšys su daugiau nei 150 000 įkrovimo kolonėlių visoje Europoje, kuris supaprastina jūsų ID.3. įkrovimo veiksmus. Be to, jūs galite patogiai planuoti maršrutus palei viešąjį įkrovimo kolonėlių tinklą ir paleisti navigaciją link nemokamų stotelių. Pavyzdžiui, link priklausančių „IONITY“, kur, priklausomai nuo prioritetinės sutarties, galioja skirtingos paslaugų apimtys. Šios sparčiojo įkrovimo kolonėlės yra ne tik itin galingos, bet ir iki 100 % ekologiškos, jeigu disponuojama atitinkamoje šalyje.

Mokėjimas naudojantis „We Charge“

Taip pat ir mokėjimas naudojantis „We Charge“ yra paprastas ir skaidrus su sudaryta įkrovimo elektros sutartimi. Įskaitant sąskaitą. Visoje Europoje. Visai patogiai naudojantis išmaniuoju telefonu ir Volkswagen We Connect“ taikomąja programa². Autentifikavimas įkrovimo kolonėlėje šiuo atveju atliekamas arba pagal „We Charge“ įkrovimo pasą (RFID kortelę), per taikomąją programą (QR kodą), arba ateityje per „Plug & Charge“ – čia įkrovimo kolonėlė žino apie jūsų elektromobilį ir apie tai, kas esate jūs. O įkrovimo metu jūs galite matyti įkrovimo būklę taikomojoje programoje, valdyti įkrovimą ir gaunate pranešimą pasibaigus įkrovimo procesui. Viskas automatiškai. Kaip ir „We Charge“.

Illustration paying via Smartphone and We Charge

 

 

 

¹ „ID. Charger“ galima užsisakyti pasirinktinai prie Volkswagen ID. modelių, ir jo neapima serijinė bazinė komplektacija.

² Norint naudotis nemokama „We Connect“ taikomąja programa, reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su duomenų perdavimo parinktimi, turint arba atskirai pasirašius mobiliojo ryšio paslaugų sutartį tarp jūsų ir jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.