• Kaina nuo26 359 € įskaitant PVM
  • Bagažo skyriaus talpa381 l
  • Variklio galia81-110 kW (110-150 Hp)
  • Sąnaudos3,5-4,9 l/100 km

  Mobilumo ikona tampa skaitmenizacijos pavyzdžiu

  Naujasis Golf skrieja į priekį. Ir nustato naujus skaitmeninių galimybių standartus kelyje. Su išmaniaisiais vairuotojo asistentais kiekviena kelionė suteiks dar daugiau komforto ir atsipalaidavimo. Ir, žinoma, charakteringos Golf važiavimo patirties.

  Golf 360

  Golf virtualus turas

  Naujasis Golf – tai ateities kartos automobilis, suteikiantis dar daugiau patogumo, išmanumo ir ryšio galimybių.

  Naujasis Golf pasižymi daugeliu privalumų. Susipažinkite su trimis iš jų:

  Naujasis „Golf“ su „Innovision Cockpit“ vairuotojo kabina

  „Innovision Cockpit“ vairuotojo kabina

  Pritaikyta būtent jums

  --:--

  IQ.LIGHT

  IQ.LIGHT. Šviesa su intelektu.

  Naujasis „Golf“ su „Car2X“

  IQ.DRIVE: „Car2X“

  „Car2X“ stebi kelią priešakyje

  --:--

  Skaitmeninis komfortas

  Pritaikyta būtent jums

  Jūsų Golf atpažįsta jus ir automatiškai aktyvina jūsų asmeninį vairavimo profilį*, kiek leidžia esama įranga – įskaitant sėdynių sureguliavimą, apšvietimą, pageidaujamą temperatūrą. Galite lengvai reguliuoti asmenines nuostatas pasirinktinėje „Innovision Cockpit“ vairuotojo kabinoje – naudodami 25,4 cm(10 col.) skaitmeninės kabinos prietaisų skydelį „Digital Cockpit“ ir 25,4 cm (10 col.) „Discover Media“ arba „Discover Pro“ navigacijos sistemą. „Digital Cockpit“ prietaisų skydelyje pateikiami standartiniai rodiniai, įskaitant apsisukimų skaitiklį, spidometrą ir ridos duomenis, bei rodoma papildomos aktualios informacijos. Pavyzdžiui, per visą ekraną gali būti rodomas žemėlapis.
  Didžiuliame „Discover Media“ arba „Discover Pro“ ekrane pateikiama daugybė funkcijų, pasižyminčių įspūdinga grafika ir animacija – visai kaip jūsų išmaniajame telefone. Galite net suasmeninti pradžios ekraną įtraukdami nuotraukų ir mėgstamų funkcijų.

  Pastaba: *prieš tai reikia nustatyti savo Volkswagen ID“ ir prisijungti pirmą kartą.

  Gaukite pasiūlymą

  Atsiųsime jums kainą elektroniniu paštu.

  Dizainas

  Akivaizdžiai dinamiškas. Tikras Golf

  Golf pasižymi dinamišku dizainu, kuriam būdingas pažemintas priekis su siaurais „keturakiais“ LED matricos priekiniais žibintais, kuriuos papildo išraiškingas Volkswagen“ logotipas. Kaip ir visi Golf, šis modelis išsiskiria harmoningu ir vientisu dizainu. Naujos konstrukcijos galas taip pat pasižymi siaurais galiniais žibintais ir tarp jų besipuikuojančiu nauju logotipu bei vertikaliu užrašu. Išmetimo vamzdžiai subtiliai paslėpti po estetiškai atrodančiu galiniu difuzoriumi.