Technologija ir evoliucija

Vienas modulis. 
Daug modelių

Nesvarbu, ar tai miesto automobilis, SUV ar erdvus 7 vietų automobilis, modulinė elektros pavaros unifikuotų konstrukcinių blokų sistema arba trumpiau – MEB – jums suteikia tai, ko galima tikėtis iš ateities elektrinio mobilumo. Ši naujoji platforma sukurta specialiai elektromobiliams. Ypatingos savybės: MEB platforma optimaliai išnaudoja šios technologijos galimybes. Galite pasidžiaugti, kadangi tai reiškia daugiau erdvės, kintamumo, ridos atsargos, patogumo ir dinamikos. Arba paprasčiausiai – tai naujas mobilumo būdas.

Daugiau galimybių jums augti.

Volkswagen apie elektrinį mobilumą pagalvojo visiškai iš naujo. Jums daugiau nebereikės vidaus degimo variklio bei pavarų dėžės su pavaros velenais arba degalų bei išmetimo sistemos. Pasisekė ne tik jums. Pasisekė ir mūsų inžinieriams bei dizaineriams. Rezultatas: didesnė ratų bazė, trumpesnės iškyšos, o maži elektros varikliai yra ant ašių. Ir tai ne tik atrodo dinamiškai, bet yra puiki platforma visoms transporto priemonėms – nuo kompaktinio automobilio iki furgono. Patirsite visiškai naują erdvės pojūtį ir turėsite daug daugiau vietos sau, keleiviams ir bagažui.

Sistemos energija.

ID. šeimos širdies dalis – tai gretai įkraunamų akumuliatorių sistema, kuri integruota taupant vietą ir su apsauga transporto priemonės grindyse. Ji keičia svorio centrą ir geriau paskirsto svorį, kad galėtumėte mėgautis ypač subalansuotu ir dinamišku važiavimu.

 Be to, akumuliatorių galima pasirinkti pagal savo poreikius.

Pasirinksite mažesnę ridos atsargą, nes daug važinėjate mieste, tuomet užteks mažesnio akumuliatoriaus. Tuomet automobilis bus pigesnis. O jeigu jums reikia daug energijos dideliems atstumams, automobilio akumuliatorius bus didesnis.