A mountain road – VW Recycling for sustainability

Automobilio perdirbimas ir grąžinimas Volkswagen

Sertifikuotos perdirbimo įmonės pasirūpins, kad 95 proc. jūsų automobilio būtų perdirbta ir panaudota pakartotinai

Sertifikuotos perdirbimo įmonės pasirūpins, kad 95 proc. jūsų automobilio būtų perdirbta ir panaudota pakartotinai

Jūsų Volkswagen automobilis netrukus bus netinkamas eksploatuoti? Mes žinome mūsų, kaip gamintojo, atsakomybes ir priimsime mūsų pagamintus produktus, kai jie bus nebetinkami naudoti. Čia galite sužinoti daugiau apie perdirbimo procesą ir teisines sąlygas, pagal kurias galima nemokamai grąžinti eksploatuoti netinkamus automobilius, akumuliatorius ir baterijas bei elektros bei elektroninės įrangos atliekas.

A road above a body of water leading into the mountains
Perdirbimas

Perdirbti pritaikyta konstrukcija

Tvarumas yra neatsiejama visos mūsų veiklos procesų grandinės dalis, turinti įtakos mūsų siūlomų produktų gamybos planavimui, gamybai ir transporto priemonės perdirbimui. Mūsų pasitelkiamos priemonės prisideda prie aplinkos išsaugojimo, pavyzdžiui, padeda tausoti išteklius.

Priemonės, taikomos kuriant automobilius

Dar jūsų naujojo Volkswagen automobilio projektavimo metu taikome tam tikras priemones, padedančias užtikrinti, kad automobilį, pasibaigus jo eksploatavimo laikotarpiui, būtų galima perdirbti aplinkai nekenksmingu būdu.

Perdirbtos medžiagos Volkswagen gamyboje

Mes siekiame sumažinti naujų žaliavų sunaudojimą, todėl gamindami transporto priemones naudojame perdirbtas medžiagas, pavyzdžiui, perdirbtą plastiką, gaunamą iš plastiko atliekų, ar gamybos metu susidarančių likučių. Jos sudaro tik nedidelę naujos transporto priemonės dalį.

Tokia pati aukšta kokybė

Nesvarbu, pagaminti iš naujų žaliavų ar perdirbtų medžiagų – visi mūsų transporto priemonių komponentai atitinka mūsų griežtus reikalavimus. Naudojame tik aukštos kokybės perdirbtas medžiagas, kurios yra nuodugniai išbandomos prieš pritaikant gamyboje.

Perdirbto plastiko panaudojimo pavyzdžiai dvejuose mūsų modeliuose
A red VW Golf 8

Golf 8

Pateikiame informaciją apie perdirbtą plastiką, naudojamą Golf 8 išorėje ir viduje.

A VW ID.4

ID.4

Sužinokite, kur ID.4 modelio konstrukcijoje naudojamos perdirbtos medžiagos ir kokią dalį jos sudaro.

Rays of sunlight break through the leaves of a tree
Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymas

Paprasta ir nemokama

Atėjo laikas perdirbti ir pakartotinai panaudoti jūsų senąjį Volkswagen? Tiesiog pristatykite jį į vieną iš daugelio mūsų surinkimo centrų, o automobilis bus perdirbtas nemokamai pagal galiojančias teisines sąlygas.

Perdirbimo rodikliai

Įdomu sužinoti apie eksploatuoti netinkamų transporto priemonių surinkimo ar perdirbimo rezultatus? Metinės perdirbimo rodiklių ataskaitos yra skelbiamos Vokietijos federalinės aplinkos, gamtos apsaugos ir branduolinės saugos ministerijosAtidaryti nuorodą (BMU) interneto svetainėje.

Perdirbimo procesas

A Volkswagen Genuine Battery
Baterijų ir akumuliatorių surinkimas ir perdirbimas

Baterijos nepriskiriamos prie buitinių atliekų. Čia galite sužinoti, ką reikia daryti su naudoti netinkamomis baterijomis ir akumuliatoriais.

Naudoti netinkamos elektros ir elektroninės įrangos surinkimas ir perdirbimas

Mielai jus informuosime apie jūsų teises ir pareigas išmetant senus elektrinius ar elektroninius prietaisus.

Symbol of a dustbin with a line through it – proper disposal