View out of a moving car on a road in the mountains

Informacija apie esamas gamtinėmis dujomis varomų automobilių atšaukimo kampanijas

Patikrinkite, ar tai aktualu jūsų automobiliui.

Patikrinkite, ar tai aktualu jūsų automobiliui.

Informacija apie naują 20DP gamtinėmis dujomis varomų Volkswagen Touran modelių atšaukimo kampaniją.

Ankstesnių 20X7, 20Y8 ir 20X4 atšaukimų metu bendrovė Volkswagen AG“ jau buvo užsakiusi pakeitimui skirtus dujų bakus gamtinėmis dujomis varomiems automobiliams. Į šiuos atšaukimus buvo įtraukti Touran, Passat ir Caddy modeliai.

Transporto priemonėse, kurioms aktuali ši atšaukimo kampanija, dėl galimos dujų bakų korozijos dujų bakai gali sprogti. Dėl to kyla nemažas didelių ar net mirtinų sužalojimų pavojus. Kadangi atskirais atvejais korozija aplink dujų bakus gali pasikartoti, Touran EcoFuel (5 ir 7 vietų) ir Touran TGI (7 vietų) automobiliai turi būti grąžinti į autoservisus, kad būtų užbaigta nauja atšaukimo kampanija 20DP.

Atšaukimo kampanijos 20DP metu numatyta išjungti du galinius bakus (apie 20 proc. atvejų), taip pat patikrinti priekinius du dujų bakus, ar juose neužfiksuota korozijos židinių. Nustačius koroziją, du priekiniai bakai gali būti išjungti.

Artimiausiu metu vyks dar viena kampanija (jau planuojama), kurios metu bus keičiami išjungti dujų bakai. Apie tai bus informuojama atskirai! Toliau įveskite savo transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN) ir sužinokite, ar tai yra aktualu jūsų Volkswagen Touran.

Volkswagen Touran savininkų arba turėtojų prašome nedelsiant susisiekti su Volkswagen atstovybeAtidaryti nuorodą. Po 20DP atšaukimo kampanijos iš šios atstovybės gausite atitinkamą sertifikatą. Net jei šis neplanuotas apsilankymas servise jums sukels nepatogumų, tikimės jūsų supratimo ir bendradarbiavimo įgyvendinant šią priemonę. Vertiname jūsų pasitikėjimą Volkswagen bendrove ir tikimės, kad ir toliau išliksite su mumis.

Patikrinkite, ar tai aktualu jūsų automobiliui.

Naudodami savo transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN) galite patikrinti, ar jūsų Volkswagen yra aktuali gamtinėmis dujomis varomų automobilių atšaukimo kampanija ir ar reikia atlikti pakeitimus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Volkswagen klientų aptarnavimo tarnyba.

Kas yra VIN?

Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN) yra 17 skaitmenų numeris, pagal kurį galima atpažinti jūsų automobilį. Jį rasite pirmojoje registracijos dokumento dalyje ir apatinėje priekinio stiklo srityje.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Ant priekinio stiklo
Visualization of the Volkswagen VIN in part I of the registration certificate
Pirmojoje registracijos dokumento dalyje

DUK apie gamtinėmis dujomis varomų automobilių atšaukimo kampanijas

Šiame puslapyje pateikiami klausimai ir atsakymai apie gamtinėmis dujomis varomų automobilių atšaukimo kampanijas.

Susisiekite su mumis

Ar turite Volkswagen atstovams skirtų klausimų apie esamą situaciją ar jūsų automobilio būklę? Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba mielai jums padės.

Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu:
customercare@volkswagen.lvRašyti el. laišką

Rasti kelią į artimiausią Volkswagen atstovybę:
Rasti Volkswagen atstovybęAtidaryti nuorodą