Atraskite mūsų teikiamą „Brake Service“ paslaugą ir svarbią informaciją apie stabdžių sistemą bei jai siūlomas originalias dalis.

Jūsų automobilio stabdžių patikra

Stabdžių sistema yra itin svarbi užtikrinant saugią jūsų Volkswagen automobilio eksploataciją, tačiau jos detalėms tenka pati didžiausia apkrova. Norėdami užtikrinti, kad stabdžių sistema tinkamai veiktų, pasirūpinkite reguliaria jos technine priežiūra. „Brake Check“ paslaugos metu apžiūrėsime visas svarbiausias stabdžių sistemos dalis, patikrinsime stovėjimo stabdžio efektyvumą ir stabdžių skysčio lygį. Užfiksuoti trūkumai bus šalinami atliekant remontą ar keičiant reikiamas dalis „Brake Service“ paslaugos metu.

 • Two Volkswagen Genuine Brake Discs

  Stabdžiai

  Mūsų siūlomos detalės idealiai tinka jūsų Volkswagen automobiliui. Svarbiausios stabdžių sistemos dalys yra diskai ir juos spaudžiančios trinkelės. Naudojant originalias dalis stabdžių sistemos efektyvumas gerokai viršija ECE-R90* standarte nurodytus minimalius reikalavimus.

  Privalumai

  • Saugumas:
   Tinkama stabdžių sistemos komponentų sąveika užtikrins greitą reakciją į pedalo paspaudimą, o kartu – ir trumpesnį stabdymo kelią.
  • Tikslus montavimas:
   Specialiai jūsų Volkswagen modeliui skirtos detalės buvo tobulinamos atsižvelgiant į automobilio svorį, dinamiką ir maksimalų išvystomą greitį. Tai leidžia užtikrinti šių dalių ilgaamžiškumą, sklandų sistemos veikimą ir minimalų dilimą.
  • Patvarumas:
   Išbandyta realiomis sąlygomis rengtuose sudėtinguose testuose ir ant stendo iš eilės atliekant iki 1000 intensyvių stabdymų.
 • Three cans of Volkswagen Genuine Brake Fluid

  Stabdžių skystis

  Mūsų stabdžių skystis išlaiko darbines savybes net ir esant labai aukštai arba itin žemai temperatūrai bei leidžia prailginti techninės priežiūros intervalus. Šis stabdžių skystis buvo sukurtas specialiai jūsų Volkswagen automobilyje sumontuotai stabdžių sistemai, o jo kokybė viršija visus galiojančius standartus. Volkswagen inžinieriai netgi yra nusistatę savo 501114 numerio standartą.

  Privalumai

  • Apsaugo kitas dalis:
   Nepažeidžia guminių sandariklių ir sugeria drėgmę. Tai sumažina korozijos židinių susidarymo riziką.
  • Išskirtinis našumas šalto klimato sąlygomis:
   Nepraranda efektyvumo netgi temperatūrai nukritus iki -40 °C.
  • Prailgina techninės priežiūros intervalus:
   Naujų Volkswagen automobilių (2008 metais ir vėliau pagamintų modelių) pirmojo stabdžių skysčio keitimo intervalas buvo prailgintas nuo dvejų iki trejų metų.
A rear wheel from Volkswagen – the brake system including brake disc and brake caliper can be seen

DUK apie stabdžius

A brake disc in horizontal position – Volkswagen Genuine Part

Norintiems žinoti daugiau

Ar norite sužinoti daugiau apie savo automobilio stabdžius? Tuomet apsilankykite mūsų parengtame informaciniame puslapyje. Surinkome aktualią informaciją ir naudingus patarimus apie stabdžių sistemą.

Stabdžių techninė priežiūra ir remontas

Jei domina mūsų siūlomos stabdžių sistemos techninės priežiūros ir remonto paslaugos, mes esame pasiruošę jums padėti.