Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“, vaizdas iš priekio, moteris išlipa iš transporto priemonės
1,3

Susietų galimybių pasaulis
„VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų „ID.“ modeliams“

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,4–16,9; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Sveiki atvykę į Jūsų „ID.“ modeliui skirtų prijungtinių paslaugų parduotuvę.

„VW Connect“ arba „We Connect“ reiškia, kad dėl eismo informacijos realiuoju laiku išvengsite spūsčių pakeliui namo. Pašildykite saloną dar pusryčiaudami, atraskite naujas mėgstamas stotis naudodami transporto priemonėje esantį internetinį radiją ir klausykitės tinklalaidžių epizodų. Trumpai: Mes perkelsime skaitmenines jūsų „ID.“ galimybes į naują lygmenį Įvesdami daug išmaniųjų kasdienių pagalbininkų, kuriuos, atsižvelgiant į komplektaciją, galite naudoti savo „ID.“, jei programinės įrangos versija nuo 3.0 su „We Connect“ ir „ID.“, jei programinės įrangos versija nuo 4.0 su „VW Connect“.1 Su Volkswagen“ taikomąja programa galite savo automobilį nesunkiai sujungti su savo išmaniuoju telefonu ir visada stebėti visas svarbiausias paslaugas ir funkcijas – net jeigu tuo metu esate ne savo Volkswagen“ automobilyje.

Ar jūsų „ID.“ modelis paruoštas naudoti „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“, sužinosite netrukus, mūsų suderinamumo patikrojeAtidaryti nuorodą.

Moteris stovi šalia „Volkswagen ID.“

Visų prijungtinių paslaugų jūsų „ID.“ apžvalga

Visi didvyriai turi savo padėjėją. Su „VW Connect“ arba „We Connect“ prijungtinėmis paslaugomis savo ID. turėsite jų daugybę. Sužinokite, kokios paslaugos geriausiai tiktų Jūsų kasdienybėje ir kokios sąlygos turi būti įvykdytos. Čia iš karto matote visas jūsų ID. skirtas paslaugas ir parinktis.

Asmuo sėdi „Volkswagen“ automobilyje ir naudojasi „Volkswagen“ taikomąja programa savo mobiliajame telefone.

Taip aktyvinsite „VW Connect“ arba „We Connect“, skirtą Jūsų „ID.“

Čia sužinosite, kaip Volkswagen“ taikomojoje programoje savo „ID.“ aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas.

Vyras namuose žiūri į savo nešiojamą kompiuterį

Registruokitės dabar ir pasinaudokite privalumais

Kad savo automobilį su „VW Connect“ ir „We Connect“ paslaugomis galėtumėte sujungti su savo „ID.“, turite prisijungti su savo Volkswagen“ naudotojo paskyra. Pasinaudokite žemiau pateikta nuoroda ir paspauskite „Prisijungti arba užsiregistruoti“.

Volkswagen“ taikomosios programos

Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų Volkswagen“ palydovas

Volkswagen“ taikomosios programos

Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų Volkswagen“ palydovas

Asmuo sėdi šalia „Volkswagen“ automobilio ir savo mobiliajame telefone naudojasi „Volkswagen“ taikomąja programa.
4,5
4.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,6–16,1; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 474-544 km. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Volkswagen“ taikomoji programa apjungia plačius „VW Connect“ ir„ We Connect“ jungiamumo pasiūlymus. Ji siūlo naudotis visomis svarbiausiomis funkcijomis ir paslaugomis ir užtikrina dar didesnį patogumą. Atsisiųsti dabar.

Baltos spalvos „VW ID.3“, matomas iš šono, moteris eina link transporto priemonės, dėmesio centre – logotipo projekcija
6
6.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

„We Connect Start“ – jungiamumas „ID.“ Modeliams, kurių „ID.“ programinės įrangos versija yra 2.4 arba senesnė

Jeigu jūsų modelio „ID“. programinės įrangos versija ne senesnė už 3.0, galite naudotis „We Connect Start“ eismo informacija realiuoju laiku, pramogomis ir nuotolinio valdymo funkcijomis. „We Connect Start“7 pasiūlymas taip pat leidžia prisijungti prie Jūsų „ID.“ ir suteikia daug naudingų privalumų. Kokią programinės įrangos versiją šiuo metu naudojate savo „ID.“, sužinosite tokiu būdu:
Atidarykite savo „ID.“ informacijos ir pramogų sistemos meniu punktą „Setup“ (Nustatymas). Tada eikite į „Sistemos informacija“. Jūsų „ID.“ programinės įrangos versija rodoma skirsnyje „ID.“ programinė įranga“.

Papildomos funkcijos „In-Car“ parduotuvėje

Jūsų „ID.“ yra tinkamai prijungtas prie tinklo. Todėl galite atsisiųsti ir aktyvuoti naudingus skaitmeninius produktus arba pratęsti galiojančias sutartis tiesiogiai automobilyje. „Volkswagen Connect ShopAtidaryti nuorodą“ ir „In-Car Shop“, tiesiogiai jūsų informacijos ir pramogų sistemoje rodomi visi jūsų „ID.“ modeliui tinkantys produktai. Jei tai yra mokamas produktas, jį galėsite aktyvuoti iš karto, kai tik gausime apmokėjimą. Tiesiog patikrinkite duomenis, mokėjimo informaciją ir užbaikite užsakymą. Naujoji funkcija bus prieinama kitą kartą, kai užvesite savo elektromobilį su internetiniu ryšiu.

--:--

Upgrades – Jūsų Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis

Kaip „VW Connect“ arba „We Connect“ klientas kartu su naujinimais 8 gausite savo automobiliui papildomų funkcijų, taip pat ir įsigijus automobilį.

Pastaba: galimi „ID.“ automobiliui Modeliai su gamykloje įdiegtu „ID.“Programinės įrangos 3.1 arba aukštesnėms versijomis.

„VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų Volkswagen

Moteris stovi priešais „Volkswagen“ ir juokiasi

„VW Connect“ ir „We Connect“ – ne tik visiškai elektriniams Volkswagen“ automobiliams.  

Su „VW Connect“ ir „We Connect“, skirta ne visiškai elektriniams automobiliams, savo išmaniajame telefone taip pat galėsite valdyti ir naudoti pasirinktas automobilio funkcijas. Būsenos informacija ir informacija apie eismo situaciją beveik realiu laiku, kad dieną galėtumėte praleisti labiau atsipalaidavę.

Jus taip pat gali sudominti

Prijungtinės paslaugos. Taip savo Volkswagen“ paversite prijungiamu automobiliu.

Suderinamumo patikra. Čia galite peržvelgti, kokios mobiliosios prijungtinės
paslaugos veikia Jūsų Volkswagen“ automobilyje.  

Turite klausimų? Čia rasite greitus atsakymus arba asmeninę konsultaciją apie mūsų skaitmenines paslaugas.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“paslaugomis, skirtomis „ID. šeima“, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internete turite su Volkswagen AG“ sudaryti atskirą „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus “ paslaugomis. Užsiregistravus vėliau, sutrumpėja pradinio galiojimo laikotarpio trukmė. Tikslų naudojimo laikotarpį galite peržiūrėti aktyvavimo proceso metu arba suaktyvinus „myvolkswagen.net“. Pasibaigus pradiniam „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus“ naudojimo laikotarpiui, jį galima pratęsti už papildomą mokestį.    Kai kurias „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliąsias prijungtines paslaugas galima naudoti tik Volkswagen“ taikomojoje programoje. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).   Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.  
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

5.
Vertės, nustatytas pagal pasauliniu mastu suderintą bandymų procedūrą keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“, WLTP). Modelio įrangos variantų ridos atsargos intervalas nustatomas pagal bandymų stendo matavimus. Faktinė ridos atsarga praktikoje ir pan. priklauso nuo vairavimo stiliaus, greičio, patogumo / šalutinių įrenginių naudojimo, išorės temperatūros, keleivių skaičiaus / krovinio dydžio ir topografijos bei akumuliatoriaus senėjimo ir dėvėjimosi proceso.
7.
Norint naudotis „We Connect Start“ paslaugomis, Jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir turite prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect Start“. Be to, turite internetu sudaryti su Volkswagen AG“ atskirą „We Connect Start“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę naudodami Volkswagen“ taikomąją programą (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „We Connect Start“ paslaugomis. Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. Visas išlaidas, susijusias su duomenų perdavimu tinklo dengimo zonoje Europoje, išskyrus internetinio radijo ir WLAN viešojo interneto prieigos taško paslaugas, prisiima Volkswagen AG“. Norėdami naudotis internetinio radijo bei WLAN viešuoju interneto prieigos tašku, galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom“ įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais daugelyje Europos šalių. Informacija apie kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir WLAN viešuoju interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešojo interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Jeigu norite naudotis nemokama Volkswagen“ taikomąja programa, jums reikės išmaniojo telefono, kuris palaiko „iOS“ arba „Android“ operacinę sistemą ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.   Atsižvelgiant į įrangą, transporto priemonę ir šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos rasite adresu https://connect-shop.volkswagen.com taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifus teiraukitės savo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
8.
Norint įsigyti naujinius, jums reikalinga Volkswagen naudotojo paskyra, galiojanti „VW Connect“ / „We Connect“ sutartis ir jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, būtina, kad transporto priemonė turėtų atitinkamam atnaujinimui reikalingas technines funkcijas, aparatinę ir programinę įrangą. Galimybė įsigyti „Upgrades“ taip pat gali priklausyti nuo modelio metų ir pagaminimo datos. Atitinkamai transporto priemonei skirtus naujinimus naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba Volkswagen“ Connect“ internetinėje parduotuvė adresu „connect-shop.volkswagen.com“. Mokamus produktus galima įsigyti „In-Car Shop“ ir / arba Volkswagen Connect Shop“ internetinėje parduotuvėje naudojant visus nurodytus mokėjimo būdus. Naujinimo funkcijų pasiekiamumas „Webshop“ ir „In-Car Shop“ gali skirtis. Jūsų Volkswagen“ partneris mielai atsakys į visus klausimus apie naujinimus bei jų pasiekiamumą. Įsigytos ir aktyvintos „Upgrades“ funkcijos lieka transporto priemonėje visą aktyvavimo laikotarpį, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę.