Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“, vaizdas iš priekio, moteris išlipa iš transporto priemonės
1,3

Susietų galimybių pasaulis
„We Connect“, skirtas „ID.“ modeliams

2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 19,2–16,9; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

Sveiki atvykę į Jūsų „ID.“ modeliui skirtų prijungtinių paslaugų parduotuvę.

„We Connect“ reiškia, kad dėl eismo informacijos realiuoju laiku išvengsite spūsčių pakeliui namo. Pašildykite saloną dar pusryčiaudami, atraskite naujas mėgstamas stotis naudodami transporto priemonėje esantį internetinį radiją ir klausykitės tinklalaidžių epizodų. Trumpai: „We Connect“ perkelia Jūsų „ID.“ skaitmenines galimybes į naują lygį. Daugybė išmaniųjų kasdienių pagalbininkų, kurie papildomai prieinami nuo „ID.“ programinės įrangos 3.0 versijos, priklausomai nuo įrangos.1

Naudodamiesi mūsų suderinamumo patikraAtidaryti nuorodą sužinokite, ar jūsų „ID.“ modelis paruoštas naudoti „We Connect“ ir „We Connect Plus“.

Į tikslą atvykite atsipalaidavę.

Optimizuokite maršrutą ir važiavimo laiką naudodami žemėlapio naujinimą realiuoju laiku ir tikslią eismo informaciją beveik realiu laiku. Siųskite navigacijos tikslus į savo „ID.“ naudodami taikomąją programą. Specialiųjų tikslų paieška realiuoju laiku gali ne tik nukreipti į ypatingus tikslus, tokius kaip lankytinos vietos ar restoranai, bet ir dėl didelės duomenų bazės pasiūlyti daug naudingos informacijos. Taip pat galite peržiūrėti įkrovimo stoteles ir laisvas automobilių stovėjimo aikšteles. Jūsų mobili kasdienybė tokiu būdu taps dar lengvesnė. Ir dar geresnė.

Kaip aktyvinti „We Connect“, skirtą Jūsų „ID.“ automobiliui 

Vadovaukitės mūsų aktyvavimo instrukcijomis ir naudokite „We Connect ID.“ taikomąją programą, kad prisijungtumėte prie savo „ID.“

„We Connect ID.“ taikomosios programos atsisiuntimas
9,10,11,3
9.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis
10.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 402-560 km.

„We Connect ID.“ taikomosios programos atsisiuntimas

Prisijunkite prie savo elektromobilio naudodami pasirinktas nuotolinio valdymo funkcijas, svarbią informaciją apie transporto priemonę ir įkrovimo paslaugą „We Charge“. Nuskaitykite kodą ir atsisiųskite taikomąją programą tiesiai į savo išmanųjį telefoną.

Papildomos funkcijos „In-Car“ parduotuvėje

Jūsų „ID.“ yra tinkamai prijungtas prie tinklo. Todėl galite atsisiųsti ir aktyvuoti naudingus skaitmeninius produktus arba pratęsti galiojančias sutartis tiesiogiai automobilyje. „We Connect“ internetinėje parduotuvėjeAtidaryti nuorodą ir „In-Car“ parduotuvėje, tiesiogiai Jūsų informacijos ir pramogų sistemoje rodomi visi Jūsų „ID.“ modeliui tinkantys produktai. Jei tai yra mokamas produktas, jį galėsite aktyvuoti iš karto, kai tik gausime apmokėjimą. Tiesiog patikrinkite duomenis, mokėjimo informaciją ir atlikite užsakymą. Naujoji funkcija bus prieinama kitą kartą, kai užvesite savo elektromobilį su internetiniu ryšiu.

Upgrades – Jūsų Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis

Kaip „We Connect“ klientas su „Upgrades“12 ir po to, kai įsigyjate automobilį, visai paprastai įdiekite į jį naujų funkcijų. 

Pastaba: galimi „ID.“ automobiliui Modeliai su gamykloje įdiegtu „ID.“Programinės įrangos 3.1 arba aukštesnėms versijomis.

Jungiamumas, skirtas „ID.“ Modeliai su „ID.“programinės įrangos 2.4 arba senesnėmis versijomis

Jei jūsų modelyje dar nėra bent „ID.“ programinės įrangos versijos 3.0, galite naudotis „We Connect Start“ eismo informacija realiuoju laiku, pramogomis ir nuotolinio valdymo funkcijomis.

Baltos spalvos „VW ID.3“, matomas iš šono, moteris eina link transporto priemonės, dėmesio centre – logotipo projekcija
13
13.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.

„We Connect Start“

„We Connect Start“14 pasiūlymas taip pat leidžia prisijungti prie Jūsų „ID.“ ir suteikia daug naudingų privalumų. Kokią programinės įrangos versiją šiuo metu naudojate savo „ID.“, sužinosite tokiu būdu:

Atidarykite savo „ID.“ informacijos ir pramogų sistemos meniu punktą „Setup“ (Nustatymas). Tada eikite į „Sistemos informacija“. Jūsų „ID.“ programinės įrangos versija rodoma skirsnyje „ID.“ programinė įranga“. 

Jus taip pat gali sudominti

„We Connect“. Taip savo Volkswagen“ paversite prijungiamu automobiliu.

Suderinamumo patikra. Patikrinkite, ar Jūsų transporto priemonės modelis suderinamas su „We Connect arba Car-Net“.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis „ID.“ šeimai, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internetiniu būdu su Volkswagen AG” sudaryti atskirą „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. „We Connect ID. šeima“ sutartis nėra apribota trejiems metams. „We Connect Plus“ paslaugos pradžioje suteikiamos trejiems metams, vėliau jas galima prasitęsti už papildomą mokestį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų grąžinti transporto priemonę apsilankius myvolkswagen.net arba naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą (galima atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play Store“) ir naudotis „We Connect Start“ paslaugomis visą sutartą nemokamą terminą. Užsiregistravus vėliau, nemokamo laikotarpio trukmė sutrumpėja. Kai kurios „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliosios prijungtinės paslaugos gali būti valdomos tik naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

6.
Valdymo balsu realiuoju laiku funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: Vokiečių, danų, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, norvegų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų.
8.
Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).
11.
Vertės, nustatytas pagal pasauliniu mastu suderintą bandymų procedūrą keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“, WLTP). Modelio įrangos variantų ridos atsargos intervalas nustatomas pagal bandymų stendo matavimus. Faktinė ridos atsarga praktikoje nukrypsta dėl vairavimo būdo, greičio, komforto/šalutinių įrenginių naudojimo, išorės temperatūros, keleivių skaičiaus/krovinio dydžio ir topografijos.
12.
Norint įsigyti „Upgrades“ funkcijas, Jums reikalinga Volkswagen ID“ naudotojo paskyra, galiojanti „We Connect“ sutartis ir Jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad Jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, būtina, kad transporto priemonė turėtų atitinkamam atnaujinimui reikalingą techninę funkciją ir aparatinę įrangą. Tai gali priklausyti nuo modelio metų ir pagaminimo datos. Transporto priemonei skirtas „Upgrades“ funkcijas pagrindinis naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba „We Connect“ internetinėje parduotuvėje adresu shop.volkswagen-we.com. Mokamus produktus galima įsigyti „In-Car“ parduotuvėje ir „We Connect“ internetinėje parduotuvėje naudojant pateikiamus mokėjimo būdus. Be to, jūsų Volkswagen“ partneris su džiaugsmu atsakys į visus klausimus apie „Upgrades“ funkcijas bei jų prieinamumą. Įsigytos ir aktyvintos „Upgrades“ funkcijos lieka transporto priemonėje, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę.
14.
Norint naudotis „We Connect Start” paslaugomis, Jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir turite prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect Start“. Be to, turite internetu sudaryti su Volkswagen AG“ atskirą „We Connect Start“ sutartį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų „We Connect ID“ naudojimui. Taikomąja programa (galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play Store“) ir „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis visą sutartą nemokamą laikotarpį. Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. Visas išlaidas, susijusias su duomenų perdavimu tinklo dengimo zonoje Europoje, išskyrus internetinio radijo ir WLAN viešojo interneto prieigos taško paslaugas, prisiima Volkswagen AG“. Norėdami naudotis internetinio radijo bei WLAN viešuoju interneto prieigos tašku, galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom” įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais daugelyje Europos šalių. Informacija apie kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir WLAN viešuoju interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešojo interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Jei norite naudoti nemokamą „We Connect ID.“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.  Atsižvelgiant į įrangą, transporto priemonę ir šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus gausite iš mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.