Raudonos spalvos „VW ID.5 GTX“, vaizdas iš priekio, moteris išlipa iš transporto priemonės
1,2
2.
ID.5 GTX: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,6–16,2; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Susietų galimybių pasaulis skirtas „ID. modeliams“

Sveiki atvykę į Jūsų „ID.“ modeliui skirtų prijungtinių paslaugų parduotuvę.

„VW Connect“ arba „We Connect“ reiškia, kad dėl eismo informacijos realiuoju laiku išvengsite spūsčių pakeliui namo. Pašildykite saloną dar pusryčiaudami, atraskite naujas mėgstamas stotis naudodami transporto priemonėje esantį internetinį radiją ir klausykitės tinklalaidžių epizodų. Trumpai: Mes perkelsime skaitmenines jūsų „ID.“ galimybes į naują lygmenį Įvesdami daug išmaniųjų kasdienių pagalbininkų, kuriuos, atsižvelgiant į komplektaciją, galite naudoti savo „ID.“, jei programinės įrangos versija nuo 3.0 su „We Connect“ ir „ID.“, jei programinės įrangos versija nuo 4.0 su „VW Connect“.1 Su Volkswagen“ taikomąja programa galite savo automobilį nesunkiai sujungti su savo išmaniuoju telefonu ir visada stebėti visas svarbiausias paslaugas ir funkcijas – net jeigu tuo metu esate ne savo Volkswagen“ automobilyje.

Ar jūsų „ID.“ modelis paruoštas naudoti „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“, sužinosite netrukus, mūsų suderinamumo patikrojeAtidaryti nuorodą.

Moteris stovi šalia „Volkswagen ID.“

Visų prijungtinių paslaugų jūsų „ID.“ apžvalga

Visi didvyriai turi savo padėjėją. Su „VW Connect“ arba „We Connect“ prijungtinėmis paslaugomis savo ID. turėsite jų daugybę. Sužinokite, kokios paslaugos geriausiai tiktų Jūsų kasdienybėje ir kokios sąlygos turi būti įvykdytos. Čia iš karto matote visas jūsų ID. skirtas paslaugas ir parinktis.

Asmuo sėdi „Volkswagen“ automobilyje ir naudojasi „Volkswagen“ taikomąja programa savo mobiliajame telefone.

Taip aktyvinsite „VW Connect“ arba „We Connect“, skirtą Jūsų „ID.“

Čia sužinosite, kaip Volkswagen“ taikomojoje programoje savo „ID.“ aktyvinti mobiliąsias prijungtines paslaugas.

Vyras namuose žiūri į savo nešiojamą kompiuterį

Registruokitės dabar ir pasinaudokite privalumais

Kad savo automobilį su „VW Connect“ ir „We Connect“ paslaugomis galėtumėte sujungti su savo „ID.“, turite prisijungti su savo Volkswagen“ naudotojo paskyra. Pasinaudokite žemiau pateikta nuoroda ir paspauskite „Prisijungti arba užsiregistruoti“.

Volkswagen“ taikomosios programos

Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų Volkswagen“ palydovas

Volkswagen“ taikomosios programos

Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų Volkswagen“ palydovas

Asmuo sėdi šalia „Volkswagen“ automobilio ir savo mobiliajame telefone naudojasi „Volkswagen“ taikomąja programa.
3,4
3.
ID.5 Pro: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,0–15,5; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant tik WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 567 km. Duomenys apie degalų sąnaudas ir CO₂ emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Volkswagen“ taikomoji programa apima gausius „VW Connect“, „We Connect“ ir „Car-Net“ jungiamumo pasiūlymus. Ji leidžia naudotis visomis svarbiausiomis funkcijomis ir paslaugomis bei užtikrina dar didesnį patogumą. Atsisiųsti dabar.

Baltos spalvos „VW ID.3“, matomas iš šono, moteris eina link transporto priemonės, dėmesio centre – logotipo projekcija
5
5.
ID.3: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–14,9; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

„We Connect Start“ – jungiamumas „ID.“ Modeliams, kurių „ID.“ programinės įrangos versija yra 2.4 arba senesnė

Jeigu jūsų modelio „ID“. programinės įrangos versija ne senesnė už 3.0, galite naudotis „We Connect Start“ eismo informacija realiuoju laiku, pramogomis ir nuotolinio valdymo funkcijomis. „We Connect Start“6 pasiūlymas taip pat leidžia prisijungti prie Jūsų „ID.“ ir suteikia daug naudingų privalumų. Kokią programinės įrangos versiją šiuo metu naudojate savo „ID.“, sužinosite tokiu būdu:
Atidarykite savo „ID.“ informacijos ir pramogų sistemos meniu punktą „Setup“ (Nustatymas). Tada eikite į „Sistemos informacija“. Jūsų „ID.“ programinės įrangos versija rodoma skirsnyje „ID.“ programinė įranga“.

Papildomos funkcijos „In-Car“ parduotuvėje

Jūsų „ID.“ yra tinkamai prijungtas prie tinklo. Todėl galite atsisiųsti ir aktyvuoti naudingus skaitmeninius produktus arba pratęsti galiojančias sutartis tiesiogiai automobilyje. „Volkswagen Connect ShopAtidaryti nuorodą“ ir „In-Car Shop“, tiesiogiai jūsų informacijos ir pramogų sistemoje rodomi visi jūsų „ID.“ modeliui tinkantys produktai. Jei tai yra mokamas produktas, jį galėsite aktyvuoti iš karto, kai tik gausime apmokėjimą. Tiesiog patikrinkite duomenis, mokėjimo informaciją ir užbaikite užsakymą. Naujoji funkcija bus prieinama kitą kartą, kai užvesite savo elektromobilį su internetiniu ryšiu.

--:--

Upgrades – Jūsų Volkswagen“ niekada nesiliauja mokytis

Kaip „VW Connect“ arba „We Connect“ klientas kartu su naujinimais 7 gausite savo automobiliui papildomų funkcijų, taip pat ir įsigijus automobilį.

Pastaba: galimi „ID.“ automobiliui Modeliai su gamykloje įdiegtu „ID.“Programinės įrangos 3.1 arba aukštesnėms versijomis.

„VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų Volkswagen

Moteris stovi priešais „Volkswagen“ ir juokiasi

„VW Connect“ ir „We Connect“ – ne tik visiškai elektriniams Volkswagen“ automobiliams.  

Su „VW Connect“ ir „We Connect“, skirta ne visiškai elektriniams automobiliams, savo išmaniajame telefone taip pat galėsite valdyti ir naudoti pasirinktas automobilio funkcijas. Būsenos informacija ir informacija apie eismo situaciją beveik realiu laiku, kad dieną galėtumėte praleisti labiau atsipalaidavę.

Jus taip pat gali sudominti

Prijungtinės paslaugos. Taip savo Volkswagen“ paversite prijungiamu automobiliu.

Suderinamumo patikra. Čia galite peržvelgti, kokios mobiliosios prijungtinės paslaugos veikia Jūsų Volkswagen“ automobilyje.  

Turite klausimų? Čia rasite greitus atsakymus arba asmeninę konsultaciją apie mūsų skaitmenines paslaugas.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Įsigiję naują automobilį turite galimybę nemokamai naudotis skaitmeninėmis „VW Connect“ arba „VW Connect Plus“ ir „We Connect“ arba „We Connect Plus“ paslaugomis siūlomą pradinį sutarties laikotarpį. Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis ID. šeimai, jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Sėkmingai pridėję Volkswagen“ paskyros naudotojo ID ir susieję su savo automobiliu, galėsite nemokamai naudotis nuo transporto priemonės, šalių, programinės įrangos ir automobilio įrangos priklausančiomis paslaugomis pradinį sutarties laikotarpį. Tam reikia sudaryti atskirą „VW Connect“ ar „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ar „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“ internete adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“). Faktinė nemokamo sutarties laikotarpio trukmė priklauso nuo to, kada aktyvinate skaitmenines paslaugas. Nemokamai siūlomas pradinis sutarties galiojimo laikotarpis pradeda automatiškai trumpėti vėliausiai nuo devyniasdešimtosios dienos po pristatymo. Tikslų atitinkamo automobilio sutarties laikotarpį galite matyti „myVolkswagen“ adresu www.myvolkswagen.net.
4.
Vertės, nustatytas pagal pasauliniu mastu suderintą bandymų procedūrą keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“, WLTP). Modelio įrangos variantų ridos atsargos intervalas nustatomas pagal bandymų stendo matavimus. Faktinė ridos atsarga praktikoje ir pan. priklauso nuo vairavimo stiliaus, greičio, patogumo / šalutinių įrenginių naudojimo, išorės temperatūros, keleivių skaičiaus / krovinio dydžio ir topografijos bei akumuliatoriaus senėjimo ir dėvėjimosi proceso.
6.
Įsigiję naują automobilį turite galimybę nemokamai naudotis skaitmeninėmis „We Connect Start“ paslaugomis siūlomą pradinį sutarties laikotarpį. Kad galėtumėte naudotis „We Connect Start“ paslaugomis, jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Sėkmingai pridėję Volkswagen“ paskyros naudotojo ID ir susieję su savo automobiliu, galėsite nemokamai naudotis nuo transporto priemonės, šalių, programinės įrangos ir automobilio įrangos priklausančiomis paslaugomis pradinį sutarties laikotarpį. Tam reikia sudaryti atskirą „We Connect Start“ sutartį su Volkswagen AG“ adresu www.myvolkswagen.net arba per taikomąją programą Volkswagen“ (ją galima rasti „App Store“ ir „Google Play Store“). Faktinė nemokamo sutarties laikotarpio trukmė priklauso nuo to, kada aktyvinate skaitmenines paslaugas. Nemokamai siūlomas pradinis sutarties galiojimo laikotarpis pradeda automatiškai trumpėti vėliausiai nuo devyniasdešimtosios dienos po pristatymo. Tikslų atitinkamo automobilio sutarties laikotarpį galite matyti „myVolkswagen“ adresu www.myvolkswagen.net. Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. Volkswagen AG“ padengia su tuo susijusias tinklo duomenų perdavimo išlaidas Europoje. Jei norite naudotis nemokama Volkswagen“ taikomąją programa, jums reikės išmaniojo telefono, kuris palaiko „iOS“ arba „Android“ operacinę sistemą, ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp jūsų ir mobiliojo ryšio operatoriaus. Atsižvelgiant į šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Paslaugomis galite naudotis sutartą sutarties laiką, o sutarties galiojimo metu jų turinys gali keistis. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės savo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
7.
Norint įsigyti naujinius, jums reikalinga Volkswagen naudotojo paskyra, galiojanti „VW Connect“ / „We Connect“ sutartis ir jūsų, kaip pagrindinio naudotojo, tapatybės patvirtinimas, kuris reiškia, kad jūsų naudotojo paskyra susieta su konkrečia transporto priemone. Be to, būtina, kad transporto priemonė turėtų atitinkamam atnaujinimui reikalingas technines funkcijas, aparatinę ir programinę įrangą. Galimybė įsigyti „Upgrades“ taip pat gali priklausyti nuo modelio metų ir pagaminimo datos. Atitinkamai transporto priemonei skirtus naujinimus naudotojas gali peržiūrėti informacijos ir pramogų sistemos „In-Car“ parduotuvėje arba Volkswagen“ Connect“ internetinėje parduotuvė adresu „connect-shop.volkswagen.com“. Mokamus produktus galima įsigyti „In-Car Shop“ ir / arba Volkswagen Connect Shop“ internetinėje parduotuvėje naudojant visus nurodytus mokėjimo būdus. Naujinimo funkcijų pasiekiamumas „Webshop“ ir „In-Car Shop“ gali skirtis. Jūsų Volkswagen“ partneris mielai atsakys į visus klausimus apie naujinimus bei jų pasiekiamumą. Įsigytos ir aktyvintos „Upgrades“ funkcijos lieka transporto priemonėje visą aktyvavimo laikotarpį, jomis gali naudotis visi vairuotojai, jų negalima perkelti į kitą transporto priemonę.