Vyras su žiemine striuke stovi apsnigtoje erdvėje ir žiūri į savo išmanųjį telefoną.
1

„We Connect“, skirtos „ID.“ modeliams aktyvavimas

„We Connect“, skirtos „ID.“ modeliams aktyvavimas

Prieš važiavimą, jo metu ir po jo naudokitės prijungtinėmis paslaugomis. Žingsnis po žingsnio padėsime Jums atlikti aktyvavimo procesą.

Jūsų kelias į prie tinklo prijungtą „ID.“ 

Atkreipkite dėmesį, kad visapusiškai naudotis funkcijomis galima tik turint Volkswagen ID naudotojo paskyrą ir sudarius atskirą sutartį su Volkswagen AG“ dėl naudojimosi mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis.

--:--

Taip aktyvuosite ir naudosite „ID.“ automobiliui skirtą „We Connect“ 

Norėdami prisijungti prie savo „ID.“, vadovaukitės aktyvinimo instrukcijomis.  

Peržiūrėti aktyvinimo instrukciją

„We Connect ID.“ taikomąją programą
2,3,4,5
2.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 402-560 km. Duomenys apie sąnaudas ir CO₂ emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

„We Connect ID.“ Taikomosios programos atsisiuntimas

Prisijunkite prie savo elektromobilio naudodami pasirinktas nuotolinio valdymo funkcijas, svarbią informaciją apie transporto priemonę ir įkrovimo paslaugą „We Charge“ savo išmaniajame telefone.

Nuo „We Connect Start“ iki „We Connect“ ir „We Connect Plus“

Jei Jūsų „ID.“ modelis gavo programinės įrangos 3.0 versiją per „Over-the-Air Update“, pradėkite nuo „We Connect Start“. Norėdami pasinaudoti daugeliu „We Connect“ ir „We Connect Plus“ privalumų, prisijunkite prie savo informacijos ir pramogų sistemos kaip pagrindinis naudotojas ir aktyvuokite atitinkamus paketus „In-Car“ parduotuvėje.