Vyras su žiemine striuke stovi apsnigtoje erdvėje ir žiūri į savo išmanųjį telefoną.

„We Connect“, skirtos „ID.“ modeliams aktyvavimas

„We Connect“, skirtos „ID.“ modeliams aktyvavimas

Prieš važiavimą, jo metu ir po jo naudokitės prijungtinėmis paslaugomis. Žingsnis po žingsnio padėsime Jums atlikti aktyvavimo procesą.

Jūsų kelias į prie tinklo prijungtą „ID.“ 

Atkreipkite dėmesį, kad visapusiškai naudotis funkcijomis galima tik turint Volkswagen ID naudotojo paskyrą ir sudarius atskirą sutartį su Volkswagen AG“ dėl naudojimosi mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis.

Taip aktyvuosite ir naudosite „ID.“ automobiliui skirtą „We Connect“ 

Norėdami prisijungti prie savo „ID.“, vadovaukitės aktyvinimo instrukcijomis.  

Peržiūrėti aktyvinimo instrukciją

„We Connect ID.“ taikomąją programą
1,2
1.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis
2.
ID.3 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,5-12,9; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.3 Pro / Pro S (4 ir 5 durų): Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,7-13,1; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

„We Connect ID.“ Taikomosios programos atsisiuntimas

Prisijunkite prie savo elektromobilio naudodami pasirinktas nuotolinio valdymo funkcijas, svarbią informaciją apie transporto priemonę ir įkrovimo paslaugą „We Charge“ savo išmaniajame telefone.

Nuo „We Connect Start“ iki „We Connect“ ir „We Connect Plus“

Jei Jūsų „ID.“ modelis gavo programinės įrangos 3.0 versiją per „Over-the-Air Update“, pradėkite nuo „We Connect Start“. Norėdami pasinaudoti daugeliu „We Connect“ ir „We Connect Plus“ privalumų, prisijunkite prie savo informacijos ir pramogų sistemos kaip pagrindinis naudotojas ir aktyvuokite atitinkamus paketus „In-Car“ parduotuvėje. 

Žvilgsnis į „VW ID.5“ prietaisų skydelį. Vyras sėdi ant priekinio keleivio sėdynės ir naudojasi informacijos ir pramogų sistema
3
3.
ID.5 Pro: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 15,9-14,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.5 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 15,9-14,6; CO₂ emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

Jus taip pat gali sudominti

Išnaudokite visas Jūsų „ID.“ modelio skaitmenines galimybes Modelis naujame lygmenyje.

Kiekvieną dieną „ID.“ transporto priemonėje naudokitės „We Connect“ išmaniosiomis pagalbinėmis funkcijomis.

Jus taip pat gali sudominti