Vyras su žiemine striuke stovi apsnigtoje erdvėje ir žiūri į savo išmanųjį telefoną.
1

„VW Connect“ arba „We Connect“ jūsų „ID.“ Modelių aktyvavimas

„VW Connect“ arba „We Connect“ jūsų „ID.“ Modelių aktyvavimas

Prieš važiavimą, jo metu ir po jo naudokitės prijungtinėmis paslaugomis. Žingsnis po žingsnio padėsime Jums atlikti aktyvavimo procesą.

Jūsų kelias į prie tinklo prijungtą „ID.“ 

Atkreipkite dėmesį, kad visapusiškai naudotis funkcijomis galima tik turint Volkswagen ID naudotojo paskyrą ir sudarius atskirą sutartį su Volkswagen AG“ dėl naudojimosi mobiliosiomis prijungtinėmis paslaugomis.

--:--

Taip savo „ID.“ aktyvuosite ir naudosite „VW Connect“ arba „We Connect“.

Toliau pateikta instrukcija padės etapas po etapo užbaigti aktyvinimo procesą, kad galėtumėte prisijungti prie savo „ID.“.

Atsisiųsti aktyvinimo instrukciją

Asmuo sėdi šalia „Volkswagen“ automobilio ir savo mobiliajame telefone naudojasi „Volkswagen“ taikomąja programa.
2,3,4,5
2.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis
3.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,4–15,2; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Ridos atsarga: kombinuota 402-560 km. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Volkswagen“ taikomosios programos atsisiuntimas

Prisijunkite prie savo elektromobilio naudodami pasirinktas nuotolinio valdymo funkcijas, svarbią informaciją apie transporto priemonę ir įkrovimo paslaugą „We Charge“ savo išmaniajame telefone.

Nuo „We Connect Start“ iki „We Connect“ ir „We Connect Plus“

Jei Jūsų „ID.“ modelis gavo programinės įrangos 3.0 versiją per „Over-the-Air Update“, pradėkite nuo „We Connect Start“. Norėdami pasinaudoti daugeliu „We Connect“ ir „We Connect Plus“ privalumų, prisijunkite prie savo informacijos ir pramogų sistemos kaip pagrindinis naudotojas ir aktyvuokite atitinkamus paketus „In-Car“ parduotuvėje. 

Žvilgsnis į „VW ID.5“ prietaisų skydelį. Vyras sėdi ant priekinio keleivio sėdynės ir naudojasi informacijos ir pramogų sistema
6
6.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 18,6–16,1; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilio emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ.  Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“paslaugomis, skirtomis „ID. šeima“, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internete turite su Volkswagen AG“ sudaryti atskirą „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus “ paslaugomis. Užsiregistravus vėliau, sutrumpėja pradinio galiojimo laikotarpio trukmė. Tikslų naudojimo laikotarpį galite peržiūrėti aktyvavimo proceso metu arba suaktyvinus „myvolkswagen.net“. Pasibaigus pradiniam „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus“ naudojimo laikotarpiui, jį galima pratęsti už papildomą mokestį.    Kai kurias „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliąsias prijungtines paslaugas galima naudoti tik Volkswagen“ taikomojoje programoje. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).   Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.  
4.
Vertės, nustatytas pagal pasauliniu mastu suderintą bandymų procedūrą keleiviniams ir lengviesiems komerciniams automobiliams („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“, WLTP). Modelio įrangos variantų ridos atsargos intervalas nustatomas pagal bandymų stendo matavimus. Faktinė ridos atsarga praktikoje ir pan. priklauso nuo vairavimo stiliaus, greičio, patogumo / šalutinių įrenginių naudojimo, išorės temperatūros, keleivių skaičiaus / krovinio dydžio ir topografijos bei akumuliatoriaus senėjimo ir dėvėjimosi proceso.
5.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2