„Takata“ saugos oro pagalvių atšaukimo kampanija

Pasaulinės atšaukimo kampanijos, kurių priežastis – mirtinų sužalojimų pavojus dėl nekokybiškų „Takata“ saugos oro pagalvių, yra taikomos ir Volkswagen modeliams.
Čia galite rasti daugiau informacijos ir pasitikrinti, ar tai taikoma jūsų transporto priemonei.

Pasaulinės atšaukimo kampanijos, kurių priežastis – mirtinų sužalojimų pavojus dėl nekokybiškų „Takata“ saugos oro pagalvių, yra taikomos ir Volkswagen modeliams.
Čia galite rasti daugiau informacijos ir pasitikrinti, ar tai taikoma jūsų transporto priemonei.

Mirtino sužalojimo pavojus dėl sugedusių saugos oro pagalvių

Bendrovė „Takata“ jau kelerius metus automobilių pramonei tiekia oro pagalves su sugedusiais dujų generatoriais, kurių veikimas gali pakisti dėl senėjimo, kurį sukelia tam tikri klimato veiksniai (karštis ir drėgmė), todėl avarijos atveju gali kilti pavojus jums ir jūsų keleiviams.

Be daugelio kitų gamintojų, Volkswagen“ modeliams taip pat taikomos pasaulinės „Takata“ saugos oro pagalvių atšaukimo kampanijos.

Sugedusi saugos oro pagalvė kelia rimtą pavojų jūsų ir jūsų keleivių saugumui nelaimingo atsitikimo atveju. Čia galite rasti daugiau informacijos ir sužinoti, ar jūsų automobiliui taikomas atšaukimas.

Ar jūsų transporto priemonei taikomas atšaukimas?

Šios saugos oro pagalvės yra sumontuotos jūsų šalyje esančiuose Volkswagen automobiliuose (2005-2018 m.). Naudodamiesi toliau pateikta VIN patikros programa įveskite savo transporto priemonės identifikavimo numerį (VIN) ir patikrinkite, ar jūsų transporto priemonei taikomas atšaukimas. Prašome tikrinti nuolat, nes transporto priemonių sąrašai reguliariai atnaujinami.

Įveskite savo VIN, kad patikrintumėte, ar jūsų transporto priemonei taikomas atšaukimas.

Svarbu: ateityje transporto priemonių sąrašas bus reguliariai atnaujinamas, atsižvelgiant į mūsų atliekamą transporto priemonių, kurioms galioja atšaukimas, analizę. Todėl nuolat tikrinkite, ar galioja atšaukimas jūsų transporto priemonei.

Jei nežinote savo transporto priemonės VIN kodo, bet turite minėto laikotarpio modelį, nedelsdami kreipkitės į savo Volkswagen serviso partnerį, kad gautumėte informacijos.

Kas yra VIN kodas ir kur jį rasti?

VIN (transporto priemonės identifikavimo numeris) yra unikalus transporto priemonės ID, sukurtas pagal tarptautinius standartus. 17 skaitmenų numeris yra nurodytas jūsų automobilio dokumentuose ir priekinio stiklo apačioje.

Ar jums reikia pagalbos ieškant savo VIN? Vietiniai prekybos atstovai mielai padės jums sužinoti, ar atšaukimas taikomas jūsų automobiliui.

Visualisierung der Stelle an der Windschutzscheibe, an der sich die FIN an einem Fahrzeug befindet
Ant priekinio stiklo
Visualisierung der Volkswagen FIN in der Zulassungsbescheinigung Teil 1
Automobilio dokumentuose

Koks yra rizikos lygis?

Jei avarijos metu suveikia saugos oro pagalvė, dujų generatoriaus sukuriamas slėgis gali būti per didelis. Dėl to automobilyje sumontuota įranga gali sprogti ir į saloną patekti metalo skeveldros. Tai gali sukelti sunkius sužalojimus ar net mirtį.

Ką man reikia daryti?

Jei atšaukimas galioja jūsų transporto priemonei, nedelsdami kreipkitės į Volkswagen serviso partnerį, kad būtų galima nedelsiant pakeisti atitinkamas įrangos dalis. Tai užtruks apie valandą ir jums tai nieko nekainuos.

Mums svarbus jūsų saugumas, todėl prašome jus nedelsiant patikrinti savo transporto priemonę ir prireikus pasirūpinti, kad ji būtų suremontuota.