Prijunkite savo „ID.“ per „We Connect Start“
1,2,3
2.
Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,5–15,2; CO₂ emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Išmanusis ryšys su jūsų  Volkswagen ID.“ 

Vairuojate „ID.“ šeimos modelį? Tuomet kelyje galėsite važiuoti ne tik visiškai elektra varomu, bet ir prie interneto prijungtu automobiliu: Prijungtinės „We Connect Start“ paslaugos, skirtos „ID.“ modeliams, kurių „ID.“ programinės įrangos versija senesnė už 3.0, suteikia galimybę naudotis automobilio skaitmeniniais asistentais, kurie teikia naujausią informaciją apie įkrovimo valdymą arba eismą ir valdo pasirinktas funkcijas Volkswagen“ taikomojoje programoje.

Vienu naujiniu, jeigu „ID.“ programinės įrangos versija 3.0 galite išplėsti jungiamumo pasiūlymą „We Connect“ paslaugomis jūsų „ID.“ Kurias prijungtines paslaugas palaiko Jūsų „ID.“ patikrinkite suderinamumo patikrojeAtidaryti nuorodą.

Naudų Jums apžvalga:

  • Prijungtas prie tinklo ir interneto
  • Prieiga prie daugelio transporto priemonės funkcijų Volkswagen“ taikomojoje programoje

Pasirengęs judėti kartu su Jumis

Norite patikrinti savo „ID.“ modelio ridos atsargą? Savo išmaniajame telefone įdiegę Volkswagen“ taikomąją programą galite visuomet sekti įkrovimo lygį bei akumuliatoriaus būseną, taip pat galite patikrinti, ar yra prijungtas įkrovimo laidas. Jei laidas prijungtas, galite paleisti arba sustabdyti įkrovimo procesą tiesiog nuo sofos. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai taikomoje programoje įveskite išvykimo laiką ir kiekvieną rytą „ID.“ automobilis lauks Jūsų pilnai įkrautas. 

We Charge

„We Charge“ – labai nesudėtingas įkrovimas

Su „We Charge“ savo „ID.“ automobilį įkrausite dar paprasčiau. Namuose, naudojant prie tinklo prijungtą „Wallbox“, ir kelyje - viešuosiuose įkrovimo punktuose, esančiuose viename didžiausių ir sparčiausiai augančių įkrovimo tinklų Europoje. „In-Car“ taikomoji programa integruota į Jūsų „ID.“ automobilį yra iš tiesų labai praktiška. Ji suteikia galimybę žemėlapyje, aplink Jūsų dabartinę buvimo vietą, ieškoti įkrovimo stotelių, tuomet galima aktyvinti navigacijos sistemą, kuri parodo kelią iki Jūsų pasirinktos įkrovimo stotelės. Į navigacijos sistemą įtraukiama informacija apie galimus įkrovimo stotelės kištukų tipus ir įkrovimo greitį.

5.
Įkrovimo tarifai, įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli, Leidimo duomenys ir teisiniai nurodymai) pasiūlymas.
Jungiamumas

Sujungta su Volkswagen“ taikomąja programa

Jungiamumas

Sujungta su Volkswagen“ taikomąja programa

„Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų „ID.“ palydovas.

Atsisiųskite komforto naujinį savo „ID.“ modelių šeimai: Volkswagen“ taikomoji programa – tai jungtis su Jūsų Volkswagen naudotojo paskyra“ ir viskuo, kas Jums svarbu. Ji paverčia Jūsų išmanųjį telefoną į nuotolinį valdymo pultą, kuriuo galite valdyti daug naudingų transporto priemonės funkcijų. Taip Jūs visada matote savo „ID.“ automobilį – net ir tada, kai nesėdite jo salone.

Su „VW Connect“ arba We Connect“ savo „ID.“ naudokite visą prijungtinių paslaugų pasaulį

„VW Connect“ arba „We Connect“ išplečia skaitmenines jūsų „ID.“ galimybes, kai „ID.“ programinės įrangos versija 3.0, nes turi daugybę išmaniųjų kasdienių pagalbininkų, kurie sujungia Jus su transporto priemone ir daugybe naudingos informacijos.

„VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų „ID.“ 

Naudodamas platų prijungtinių paslaugų asortimentą, Jūsų „ID.“ suteikia papildomo patogumo, kurį žinote iš savo išmaniųjų namų. Čia galite pamatyti, kokiomis paslaugomis galite naudotis nuo „ID.“ programinė įrangos versijos 3.0 savo transporto priemonėje.

„ID.“ programinės įrangos naujinimai

Dėl programinės įrangos atnaujinimų Jūsų „ID.“ yra visuomet naujausios versijos ir suteikti galimybę naudotis vis naujomis paslaugomis. Tai taip pat apima Jūsų „ID.“ skirtas išplėstines „We Connect“ prijungtines paslaugas, kurios yra prieinamos „ID.“ automobiliams, turintiems programinės įrangos versiją 3.0.

Tiesiog registruokitės ir pradėkite naudotis

Aprašymą, kaip atlikę vos kelis veiksmus aktyvinsite „We Connect Start“ sistemą ir pradėsite naudotis mūsų skaitmeninėmis paslaugomis automobilyje ir išmaniajame telefone, rasite čia.

Patarimai

„We Connect ID.“ DUK 

Jus taip pat gali sudominti

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect Start“ paslaugomis, Jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir turite prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect Start“. Be to, turite internetu sudaryti su Volkswagen AG“ atskirą „We Connect Start“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę naudodami Volkswagen“ taikomąją programą (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „We Connect Start“ paslaugomis. Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. Visas išlaidas, susijusias su duomenų perdavimu tinklo dengimo zonoje Europoje, išskyrus internetinio radijo ir WLAN viešojo interneto prieigos taško paslaugas, prisiima Volkswagen AG“. Norėdami naudotis internetinio radijo bei WLAN viešuoju interneto prieigos tašku, galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom“ įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais daugelyje Europos šalių. Informacija apie kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir WLAN viešuoju interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešojo interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Jeigu norite naudotis nemokama Volkswagen“ taikomąja programa, jums reikės išmaniojo telefono, kuris palaiko „iOS“ arba „Android“ operacinę sistemą ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.   Atsižvelgiant į įrangą, transporto priemonę ir šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos rasite adresu https://connect-shop.volkswagen.com taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifus teiraukitės savo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

4.
Būtina balso valdymo sąlyga yra 2 arba 3 zonų oro kondicionavimo sistema. Valdymo balsu realiuoju laiku funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: Vokiečių, danų, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, norvegų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų. Kalba, kuria galite bendrauti naudodami valdymo balsu funkciją, priklauso nuo pasirinktos informacijos ir pramogų sistemos kalbos.
7.
Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“paslaugomis, skirtomis „ID. šeima“, Jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ / „We Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Be to, turite internete turite su Volkswagen AG“ sudaryti atskirą „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ sutartį. Per 90 dienų po transporto priemonės perdavimo galite užregistruoti transporto priemonę adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“) ir visu sutartu nemokamo galiojimo laikotarpiu naudotis „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus “ paslaugomis. Užsiregistravus vėliau, sutrumpėja pradinio galiojimo laikotarpio trukmė. Tikslų naudojimo laikotarpį galite peržiūrėti aktyvavimo proceso metu arba suaktyvinus „myvolkswagen.net“. Pasibaigus pradiniam „VW Connect Plus“ / „We Connect Plus“ naudojimo laikotarpiui, jį galima pratęsti už papildomą mokestį.    Kai kurias „VW Connect“ / „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ / „We Connect Plus“ mobiliąsias prijungtines paslaugas galima naudoti tik Volkswagen“ taikomojoje programoje. Jei norite naudoti nemokamą taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis).   Mobiliosios prijungtinės paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Į „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paketus įtrauktos paslaugos gali skirtis, priklausomai nuo šalies. Galimybė jomis naudotis taip pat priklauso nuo transporto priemonės modelio, įrangos ir įdiegtos programinės įrangos versijos. Tai taikoma ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjų paslaugoms. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Taip pat atkreipkite dėmesį į šiuo metu galiojančias „ID. šeima“ skaitmeninių paslaugų bendrąsias sąlygas.