Prijunkite savo „ID.“ per „We Connect Start“
1,2,3
2.
ID.3: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos 16,3–14,9; CO2 emisija, g/km: kombinuota 0. Automobilių emisijos ir sąnaudų vertės nustatytos naudojant WLTP, o ne NEFZ. Duomenys apie sąnaudas ir CO2 emisijos intervalai susiję su pasirinkta automobilio įranga.

Išmanusis ryšys su jūsų  Volkswagen ID.“ 

Vairuojate „ID.“ šeimos modelį? Tuomet kelyje galėsite važiuoti ne tik visiškai elektra varomu, bet ir prie interneto prijungtu automobiliu: Prijungtinės „We Connect Start“ paslaugos, skirtos „ID.“ modeliams, kurių „ID.“ programinės įrangos versija senesnė už 3.0, suteikia galimybę naudotis automobilio skaitmeniniais asistentais, kurie teikia naujausią informaciją apie įkrovimo valdymą arba eismą ir valdo pasirinktas funkcijas Volkswagen“ taikomojoje programoje.

Vienu naujiniu, jeigu „ID.“ programinės įrangos versija 3.0 galite išplėsti jungiamumo pasiūlymą „We Connect“ paslaugomis jūsų „ID.“ Kurias prijungtines paslaugas palaiko Jūsų „ID.“ patikrinkite suderinamumo patikrojeAtidaryti nuorodą.

Naudų Jums apžvalga:

  • Prijungtas prie tinklo ir interneto
  • Prieiga prie daugelio transporto priemonės funkcijų Volkswagen“ taikomojoje programoje

Pasirengęs judėti kartu su Jumis

Norite patikrinti savo „ID.“ modelio ridos atsargą? Savo išmaniajame telefone įdiegę Volkswagen“ taikomąją programą galite visuomet sekti įkrovimo lygį bei akumuliatoriaus būseną, taip pat galite patikrinti, ar yra prijungtas įkrovimo laidas. Jei laidas prijungtas, galite paleisti arba sustabdyti įkrovimo procesą tiesiog nuo sofos. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai taikomoje programoje įveskite išvykimo laiką ir kiekvieną rytą „ID.“ automobilis lauks Jūsų pilnai įkrautas. 

We Charge

„We Charge“ – labai nesudėtingas įkrovimas

Su „We Charge“ savo „ID.“ automobilį įkrausite dar paprasčiau. Namuose, naudojant prie tinklo prijungtą „Wallbox“, ir kelyje - viešuosiuose įkrovimo punktuose, esančiuose viename didžiausių ir sparčiausiai augančių įkrovimo tinklų Europoje. „In-Car“ taikomoji programa integruota į Jūsų „ID.“ automobilį yra iš tiesų labai praktiška. Ji suteikia galimybę žemėlapyje, aplink Jūsų dabartinę buvimo vietą, ieškoti įkrovimo stotelių, tuomet galima aktyvinti navigacijos sistemą, kuri parodo kelią iki Jūsų pasirinktos įkrovimo stotelės. Į navigacijos sistemą įtraukiama informacija apie galimus įkrovimo stotelės kištukų tipus ir įkrovimo greitį.

5.
Įkrovimo tarifai, įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli, Leidimo duomenys ir teisiniai nurodymai) pasiūlymas.
Jungiamumas

Sujungta su Volkswagen“ taikomąja programa

Jungiamumas

Sujungta su Volkswagen“ taikomąja programa

„Volkswagen“ taikomoji programa – skaitmeninis jūsų „ID.“ palydovas.

Atsisiųskite komforto naujinį savo „ID.“ modelių šeimai: Volkswagen“ taikomoji programa – tai jungtis su Jūsų Volkswagen naudotojo paskyra“ ir viskuo, kas Jums svarbu. Ji paverčia Jūsų išmanųjį telefoną į nuotolinį valdymo pultą, kuriuo galite valdyti daug naudingų transporto priemonės funkcijų. Taip Jūs visada matote savo „ID.“ automobilį – net ir tada, kai nesėdite jo salone.

Su „VW Connect“ arba We Connect“ savo „ID.“ naudokite visą prijungtinių paslaugų pasaulį

„VW Connect“ arba „We Connect“ išplečia skaitmenines jūsų „ID.“ galimybes, kai „ID.“ programinės įrangos versija 3.0, nes turi daugybę išmaniųjų kasdienių pagalbininkų, kurie sujungia Jus su transporto priemone ir daugybe naudingos informacijos.

„VW Connect“ ir „We Connect“ jūsų „ID.“ 

Naudodamas platų prijungtinių paslaugų asortimentą, Jūsų „ID.“ suteikia papildomo patogumo, kurį žinote iš savo išmaniųjų namų. Čia galite pamatyti, kokiomis paslaugomis galite naudotis nuo „ID.“ programinė įrangos versijos 3.0 savo transporto priemonėje.

„ID.“ programinės įrangos naujinimai

Dėl programinės įrangos atnaujinimų Jūsų „ID.“ yra visuomet naujausios versijos ir suteikti galimybę naudotis vis naujomis paslaugomis. Tai taip pat apima Jūsų „ID.“ skirtas išplėstines „We Connect“ prijungtines paslaugas, kurios yra prieinamos „ID.“ automobiliams, turintiems programinės įrangos versiją 3.0.

Tiesiog registruokitės ir pradėkite naudotis

Aprašymą, kaip atlikę vos kelis veiksmus aktyvinsite „We Connect Start“ sistemą ir pradėsite naudotis mūsų skaitmeninėmis paslaugomis automobilyje ir išmaniajame telefone, rasite čia.

Patarimai

„We Connect ID.“ DUK 

Jus taip pat gali sudominti

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Įsigiję naują automobilį turite galimybę nemokamai naudotis skaitmeninėmis „We Connect Start“ paslaugomis siūlomą pradinį sutarties laikotarpį. Kad galėtumėte naudotis „We Connect Start“ paslaugomis, jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu. Sėkmingai pridėję Volkswagen“ paskyros naudotojo ID ir susieję su savo automobiliu, galėsite nemokamai naudotis nuo transporto priemonės, šalių, programinės įrangos ir automobilio įrangos priklausančiomis paslaugomis pradinį sutarties laikotarpį. Tam reikia sudaryti atskirą „We Connect Start“ sutartį su Volkswagen AG“ adresu www.myvolkswagen.net arba per taikomąją programą Volkswagen“ (ją galima rasti „App Store“ ir „Google Play Store“). Faktinė nemokamo sutarties laikotarpio trukmė priklauso nuo to, kada aktyvinate skaitmenines paslaugas. Nemokamai siūlomas pradinis sutarties galiojimo laikotarpis pradeda automatiškai trumpėti vėliausiai nuo devyniasdešimtosios dienos po pristatymo. Tikslų atitinkamo automobilio sutarties laikotarpį galite matyti „myVolkswagen“ adresu www.myvolkswagen.net. Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. Volkswagen AG“ padengia su tuo susijusias tinklo duomenų perdavimo išlaidas Europoje. Jei norite naudotis nemokama Volkswagen“ taikomąją programa, jums reikės išmaniojo telefono, kuris palaiko „iOS“ arba „Android“ operacinę sistemą, ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp jūsų ir mobiliojo ryšio operatoriaus. Atsižvelgiant į šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Paslaugomis galite naudotis sutartą sutarties laiką, o sutarties galiojimo metu jų turinys gali keistis. Daugiau informacijos rasite adresu connect.volkswagen.com, taip pat teiraukitės savo Volkswagen“ partnerio. Informacijos apie mobiliojo ryšio tarifų sąlygas teiraukitės savo mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo. 
3.

Nurodytos sąnaudų ir emisijos vertės buvo nustatytos taikant teisės aktais reglamentuojamus matavimo metodus. Nuo 2022 m. sausio 1 d. WLPT bandymų ciklas visiškai pakeitė NEDC bandymų ciklą, todėl nuo šios dienos naujoms patvirtinto tipo transporto priemonėms neteikiamos NEDC vertės.

Nuorodos taikomos vienai konkrečiai transporto priemonei ir nėra pasiūlymo dalis, jos skirtos tik skirtingiems transporto priemonių tipams palyginti. Naudojant papildomą įrangą ir priedus (papildomai montuojamas dalis, dėl padangų formato ir t. t.) gali pasikeisti svarbūs transporto priemonės parametrai, pvz., svoris, pasipriešinimas riedėjimui ir aerodinamika. Taip pat transporto priemonės degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų, CO2 emisijos ir našumo vertėms įtakos gali turėti klimato ir eismo sąlygos bei individualus vairavimo stilius. Dėl realistiškų bandymų sąlygų pagal WLTP išmatuotos degalų sąnaudų ir CO2 emisijų vertės daugeliu atveju yra didesnės nei tos, kurios buvo gautos pagal NEDC. Todėl nuo 2018 rugsėjo 1 d. transporto priemonių apmokestinimas gali atitinkamai keistis. Išsamesnės informacijos apie WLTP ir NEDC skirtumus rasite adresu www.volkswagen.de/wltp.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir oficialias, specifines CO2 emisijos vertes rasite žinyne „Naujų lengvųjų automobilių degalų sąnaudos, CO2 emisijos vertės ir elektros energijos sąnaudos“, kurį galite nemokamai gauti visose prekybos vietose ir iš DAT „Deutsche Automobil Treuhand GmbH“, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern arba adresu www.dat.de/co2

4.
Būtina balso valdymo sąlyga yra 2 arba 3 zonų oro kondicionavimo sistema. Valdymo balsu realiuoju laiku funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: Vokiečių, danų, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, norvegų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų. Kalba, kuria galite bendrauti naudodami valdymo balsu funkciją, priklauso nuo pasirinktos informacijos ir pramogų sistemos kalbos.
7.
Įsigiję naują automobilį turite galimybę nemokamai naudotis skaitmeninėmis „VW Connect“ arba „VW Connect Plus“ ir „We Connect“ arba „We Connect Plus“ paslaugomis siūlomą pradinį sutarties laikotarpį. Norint naudotis „VW Connect“ ir „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ir „We Connect Plus“ paslaugomis, skirtomis ID. šeimai, jums reikės Volkswagen ID“ naudotojo paskyros, o „We Connect“ turėsite įvesti naudotojo vardą ir slaptažodį. Sėkmingai pridėję Volkswagen“ paskyros naudotojo ID ir susieję su savo automobiliu, galėsite nemokamai naudotis nuo transporto priemonės, šalių, programinės įrangos ir automobilio įrangos priklausančiomis paslaugomis pradinį sutarties laikotarpį. Tam reikia sudaryti atskirą „VW Connect“ ar „VW Connect Plus“ arba „We Connect“ ar „We Connect Plus“ sutartį su Volkswagen AG“ internete adresu www.myvolkswagen.net arba Volkswagen“ taikomojoje programoje (galima įsigyti „App Store“ ir „Google Play Store“). Faktinė nemokamo sutarties laikotarpio trukmė priklauso nuo to, kada aktyvinate skaitmenines paslaugas. Nemokamai siūlomas pradinis sutarties galiojimo laikotarpis pradeda automatiškai trumpėti vėliausiai nuo devyniasdešimtosios dienos po pristatymo. Tikslų atitinkamo automobilio sutarties laikotarpį galite matyti „myVolkswagen“ adresu www.myvolkswagen.net.