Prijunkite savo „ID.“ per „We Connect Start“
1

We Connect Start
Lengvai sujungia, asistuoja ir nuveda iki jūsų tikslo

2.
ID.3 Pro Performance: Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,5-12,9; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++. ID.3 Pro / Pro S (4 ir 5 durų): Elektros energijos sąnaudos, kWh/100 km: kombinuotos emisijos 13,7-13,1; CO2 emisijos, g/km: kombinuota 0; efektyvumo klasė: A+++.

Išmanusis ryšys su jūsų  Volkswagen ID.“ 

Vairuojate „ID.“ šeimos modelį? Tuomet kelyje galėsite važiuoti ne tik visiškai elektra varomu, bet ir prie interneto prijungtu automobiliu: Prijungtinės „We Connect Start“ paslaugos, skirtos „ID.“ modeliams su žemesne nei 3.0 „ID.“ programinės įrangos versija, suteikia galimybę naudotis skaitmeniniais asistentais, kurie teikia naujausią informaciją apie įkrovimo valdymą arba eismą ir valdo pasirinktas funkcijas naudojant „We Connect ID.“ taikomąją programą. 

Nuo „ID.“ programinės įrangos versijos 3.0 galite išplėsti savo sujungiamumo lygį su Jūsų ID. automobiliui skirtos „We Connect“ pasiūlymu.Kurias prijungtines paslaugas palaiko Jūsų „ID.“ patikrinkite suderinamumo patikrojeAtidaryti nuorodą

Naudų Jums apžvalga:

  • Prijungtas prie tinklo ir interneto
  • Prieiga prie daugelio transporto priemonės funkcijų per „We Connect ID.“ taikomąją programą
  • pirmuosius tris metus galima naudoti nemokamai

Pasirengęs judėti kartu su Jumis

Norite patikrinti savo „ID.“ modelio ridos atsargą? Naudodami išmanųjį telefoną ir „We Connect ID.“, taikomąją programą ir prijungus „ID.“ prie interneto, galite visuomet sekti įkrovimo lygį bei akumuliatoriaus būseną, taip pat galite patikrinti, ar yra prijungtas įkrovimo laidas. Jei laidas prijungtas, galite paleisti arba sustabdyti įkrovimo procesą tiesiog nuo sofos. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai taikomoje programoje įveskite išvykimo laiką ir kiekvieną rytą „ID.“ automobilis lauks Jūsų pilnai pasikrovęs.  

We Charge

„We Charge“ – labai nesudėtingas įkrovimas

Su „We Charge“ savo „ID.“ automobilį įkrausite dar paprasčiau. Namuose, naudojant prie tinklo prijungtą „Wallbox“, ir kelyje - viešuosiuose įkrovimo punktuose, esančiuose viename didžiausių ir sparčiausiai augančių įkrovimo tinklų Europoje. „In-Car“ taikomoji programa integruota į Jūsų „ID.“ automobilį yra iš tiesų labai praktiška. Ji suteikia galimybę žemėlapyje, aplink Jūsų dabartinę buvimo vietą, ieškoti įkrovimo stotelių, tuomet galima aktyvinti navigacijos sistemą, kuri parodo kelią iki Jūsų pasirinktos įkrovimo stotelės. Į navigacijos sistemą įtraukiama informacija apie galimus įkrovimo stotelės kištukų tipus ir įkrovimo greitį.

4.
Įkrovimo tarifai, įkrovimo kortelės bei „ID. Charger“ modeliai yra Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli, Leidimo duomenys ir teisiniai nurodymai) pasiūlymas.
Jungiamumas

Sujungtas per „We Connect ID.“ išmaniąją programėlę

Jungiamumas

Sujungtas per „We Connect ID.“ išmaniąją programėlę

„We Connect ID.“ – išmanioji programėlė jūsų „ID.“ automobiliui.
5
5.
Iliustracijose pateikta informacija gali skirtis

Atsisiųskite atnaujinimus „ID.“ modelių šeimai: „We Connect ID.“ išmanioji programėlė –  tai jungtis su jūsų „ID.“ modelio Volkswagen“ automobiliu ir viskuo, kas jums svarbu. Ji paverčia jūsų išmanųjį telefoną į nuotolinį valdymo pultą, kuriuo galite valdyti daug naudingų transporto priemonės funkcijų. Taip jūs visada matote savo „ID.“ automobilį – net ir tada, kai nesėdite jo salone.

Naudokitės visu prijunginių paslaugų diapazonu su Jūsų „ID.“ skirta „We Connect“

Jūsų „ID.“ skirta „We Connect“ išplečia Jūsų skaitmenines galimybes, pradedant „ID.“ programinės įrangos 3.0 versija, nes turi daugybę išmanių kasdienių pagalbininkų, kurie sujungia Jus su transporto priemone ir daugybe naudingos informacijos.

„We Connect“, skirta Jūsų „ID.“ automobiliui

Naudodamas platų prijungtinių paslaugų asortimentą, Jūsų „ID.“ suteikia papildomo patogumo, kurį žinote iš savo išmaniųjų namų. Čia galite pamatyti, kokiomis paslaugomis galite naudotis nuo „ID.“ programinė įrangos versijos 3.0 savo transporto priemonėje.

„ID.“ programinės įrangos 3.0 versija

Dėl programinės įrangos atnaujinimų Jūsų „ID.“ yra visuomet naujausios versijos ir suteikti galimybę naudotis vis naujomis paslaugomis. Tai taip pat apima Jūsų „ID.“ skirtas išplėstines „We Connect“ prijungtines paslaugas, kurios yra prieinamos „ID.“ automobiliams, turintiems programinės įrangos versiją 3.0.

Tiesiog registruokitės ir pradėkite naudotis

Aprašymą, kaip atlikę vos kelis veiksmus aktyvinsite „We Connect Start“ sistemą ir pradėsite naudotis mūsų skaitmeninėmis paslaugomis automobilyje ir išmaniajame telefone, rasite čia.

--:--

Patarimai

„We Connect ID.“ DUK 

Papildomai galite atsisiųsti aktyvavimo instrukcijas, kurios pateikiamos PDF formatu.

Pasikalbėkime

Pasikalbėkime

Kontakt

Turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų? Paskambinkite mums.

Su mumis susisieksite telefonu 8-800-30723 (nemokama linija iš visų Lietuvos tinklų). Galite skambinti mums visą parą. Jei telefoninio ryšio tiekėjas nepalaiko šio numerio, skambinkite +49 5361-379377-5. Išlaidos priklauso nuo konkretaus Jūsų tiekėjo tarifo. Skambinant iš užsienio gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.

Galite rašyti mums el. paštu:
weconnect-support@volkswagen.deRašyti el. laišką

Jus taip pat gali sudominti

Suderinamumo patikra. Patikrinkite, ar Jūsų transporto priemonės modelis suderinamas su „We Connect arba Car-Net“.

Išnaudokite visas Jūsų „ID.“ modelio skaitmenines galimybes Modelis naujame lygmenyje.

Jus taip pat gali sudominti

Volkswagen teisės atsisakymas Volkswagen

1.
Norint naudotis „We Connect Start” paslaugomis, Jums reikia turėti Volkswagen ID“ naudotojo paskyrą ir turite prisijungti savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu prie „We Connect Start“. Be to, turite internetu sudaryti su Volkswagen AG“ atskirą „We Connect Start“ sutartį. Po transporto priemonės perdavimo, turite 90 dienų „We Connect ID“ naudojimui. Taikomąja programa (galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play Store“) ir „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis visą sutartą nemokamą laikotarpį. Mobiliosiomis internetinėmis „We Connect Start“ paslaugomis galima naudotis per integruotą interneto ryšį. Visas išlaidas, susijusias su duomenų perdavimu tinklo dengimo zonoje Europoje, išskyrus internetinio radijo ir WLAN viešojo interneto prieigos taško paslaugas, prisiima Volkswagen AG“. Norėdami naudotis internetinio radijo bei WLAN viešuoju interneto prieigos tašku, galite iš išorinio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo „Cubic Telecom” įsigyti mokamus duomenų paketus ir naudotis jais daugelyje Europos šalių. Informacija apie kainas ir šalis, kuriose ši paslauga palaikoma, pateikta adresu https://vw.cubictelecom.com. Internetinio radijo ir WLAN viešuoju interneto prieigos tašku galite naudotis ir mobiliame galiniame įrenginyje (pvz., išmaniajame telefone), turinčiame WLAN viešojo interneto prieigos taško funkciją. Tokiu atveju susijusiomis paslaugomis galima naudotis tik su esama arba atskirai sudaryta mobiliojo telefono sutartimi tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo ir tik to mobiliojo ryšio tinkle. Priklausomai nuo mobiliojo telefono tarifo ir jeigu internetinėmis paslaugomis naudojamasi užsienyje, jos gali kainuoti papildomai (pvz., tarptinklinio ryšio mokestis). Jei norite naudoti nemokamą „We Connect ID.“ taikomąją programą, Jums reikia išmaniojo telefono su tinkama „iOS“ arba „Android“ operacine sistema ir SIM kortelės su aktyvinta duomenų parinktimi arba galiojančia ar atskirai sudaryta mobiliojo ryšio sutartimi tarp Jūsų ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.  Atsižvelgiant į įrangą, transporto priemonę ir šalį, paketuose aprašytų atskirų paslaugų prieinamumo galimybės gali būti skirtingos. Šios paslaugos teikiamos sutartą sutarties galiojimo laikotarpį ir sutarties galiojimo laikotarpiu gali būti keičiamos. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje www.connect.volkswagen-we.com ir pas savo Volkswagen“ partnerį. Informaciją apie mobiliojo ryšio tarifus gausite iš mobiliojo ryšio paslaugų teikėjo.
3.
Būtina balso valdymo sąlyga yra 2 arba 3 zonų oro kondicionavimo sistema. Valdymo balsu realiuoju laiku funkcija šiuo metu siūloma šiomis kalbomis: vokiečių, anglų (JK ir JAV), prancūzų, italų, olandų, lenkų, portugalų, švedų, ispanų ir čekų.