A VWR Golf R and Golf R Estate in Lapiz Blue are standing in a carpark

Volkswagen R serijos modeliai

Išgryninta dinamika: leiskitės įkvepiami galingiausių mūsų automobilių

Išgryninta dinamika: leiskitės įkvepiami galingiausių mūsų automobilių

Domitės sportiškiausiais Volkswagen automobiliais? Tuomet čia rasite kai ką, skirta būtent Jums. Sužinokite daugiau apie mūsų dinamiškuosius R serijos modelius, kaip antai Golf R arba pirmąjį šios serijos hibridą Touareg R eHybrid.

Dėmesį prikaustantys automobiliai – mūsų R serijos modeliai

Naujasis T-Roc R: galia, slypinti grožyje

Naujasis T-Roc R taps kasdienių Jūsų kelionių palydovu. Šis galingas automobilis žavi savo veržlumu ir charakteringu dizainu, o kartu pasižymi ypač praktiškomis ir kasdienį naudojimą palengvinančiomis savybėmis. Jis tiesiog spindi kokybe ir suteikia jaudinančių potyrių. Sėskite prie vairo ir išlaisvinkite galią.

Arteon R: susipažinkite su tobulybe

Trokštate jaudinančios dinamikos? Jus neabejotinai pakerės 7 pavarų automatinė dviejų sankabų transmisija, leidžianti nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 4,9 sekundės, ir „R-Performance Torque Vectoring“ sistema, nepriklausomai paskirstanti sukimo momentą į abu galinius ratus. Sportiškas Arteon R gali pasiūlyti visa tai – ir dar daugiau.

Arteon R Shooting Brake – sportiška elegancija

Jokiame kitame automobilyje estetiškos linijos ir atletiškos savybės nedera taip puikiai kaip Arteon R Shooting Brake. Reikia pavyzdžio? 18 colių ratams pritaikyta galinga stabdžių sistema ir išskirtinės priekinės oro įsiurbimo angos ne tik įspūdingai atrodo, bet ir pagerina dinamines automobilio charakteristikas. Daugiau atraskite čia!

Galingiausias visų laikų Golf R

R serijos modelių šeima auga: pasisveikinkite su Golf 8 R! Vos paminėjus 2 litrų, 4 cilindrų variklį su turbokompresoriumi ir maksimalų 420 Nm sukimo momentą, Jūsų oda iš jaudulio perbėga šiurpuliukai? Taip nutinka ir mums. Atraskite visas savybes ir iš arčiau susipažinkite su Golf R.

Sportiškas kasdienybės herojus: Tiguan R

Štai ir ji – galingiausia mūsų populiariojo SUV modelio versija. Tiguan R gali pasigirti daugybe talentų ir leidžia patirti vairavimo malonumą kiekvieną dieną. Šis sportiškų modelių šeimos narys, pasižymintis 235 kW (320 AG) galia ir maksimaliu 420 Nm sukimo momentu, aiškiai demonstruoja, ką reiškia tikra dinamika. Nekantraujate sužinoti daugiau?

Mūsų Touareg R – galingas ir valdingas

Jaudinančiai dinamiškas ir nepaprastai efektyvus: tai yra esminės Touareg R savybės. Šiame eHybrid modelyje išskirtinis pajėgumas harmoningai dera su galimybe tam tikrą atstumą įveikti elektros režimu – visiškai be išmetamo CO2 pėdsako. Jūs pasiruošę sukelti gaivaus vėjo gūsį savo kelyje? Pirmyn – pajuskite tai patys!