VW Touareg R, side view, in nature, mountains in the background

„Touareg R“

Kaina nuo
95 212€ su PVM
Bendros degalų sąnaudos:
2,8l/100 km
Bendra CO2 emisija:
62g/km
Įsibėgėjimas nuo
0 iki 100 km/h:per 5,1 s

Ateitis – pati galingiausia varomoji jėga

Galią, sėkmę ir našumą šiandien lemia atsakingas požiūris. Naujasis „Touareg R eHybrid“, pasižymintis įkraunamo hibrido technologija, yra galingiausias visų laikų Volkswagen“. Šis modelis, sukurtas pagal tituluoto visiškai elektrinio ID.R lenktyninio automobilio prototipą, perkelia absoliutaus našumo patirtį iš lenktynių trasos į gatves, o aistringa sportinė prigimtis nulemia jo veržlų charakterį.

Naujasis „Touareg R“ pasižymi daugybe įspūdingų savybių. Trumpai apžvelgsime tris iš jų:

VW Touareg R Hybrid tail lights

Elektrinis režimas

Kasdienius vidutinius atstumus galima nuvažiuoti visiškai elektriniu režimu „e-Mode“.

VW Touareg R, rear view, with sunset

Našumas

Tobulas įspūdingo našumo ir elektrinio efektyvumo derinys: 340 kW (462 AG) maksimali sistemos galia.

VW Touareg R Logo

R linijos dizainas

Atnaujinto dizaino buferis ir elegantiški juodos spalvos elementai, įskaitant radiatoriaus groteles ir apdailos juosteles – sportinis automobilio charakteris atsiskleidžia kiekvienoje išorės detalėje.

Našumas 

Ateities link

Kelyje su naujuoju etalonu. Elegantiškas, galingas ir dinamiškas automobilis miesto gatvėmis juda praktiškai be garso ir visiškai neteršdamas aplinkos. Esant pakankamai įkrautam akumuliatoriui automobilis startuoja visiškai elektriniu režimu E-MODE, kuriuo gali pasiekti iki 135 km/h greitį. Įjungus hibridinį režimą optimizuojama sąveika tarp vidaus degimo variklio ir elektrinės pavaros, ypač naudojant pagalbinę maršruto nurodymų sistemą.

R linijos dizainas

Naujai apipavidalinta galia

Spinduliuojantis ir išskirtinis – „Lapiz Blue“ kėbulo spalva reprezentuoja Volkswagen R“ linijos koncepciją. Sportinį automobilio charakterį pabrėžia atnaujinto dizaino buferiai ir elegantiški juodos spalvos elementai, įskaitant radiatoriaus groteles, oro įleidimo angas, apdailos juosteles ir išorinių veidrodėlių korpusus. Aistringą lenktyninę šio modelio prigimtį pabrėžia apdailos juostelės ant priekinių sparnų ir durelių. O R linijos logotipas ant radiatoriaus grotelių ir bagažinės dangčio neleidžia suabejoti – tai galingiausias visų laikų Volkswagen“ automobilis. 

Technologija

Sportiška išvaizda be jokio akinimo

Nesvarbu, ar sukate ratus po miestą, ar vakare važiuojate kaimo keliuku, ar greitkelyje užklupo prastos oro sąlygos – pasirinktiniai „IQ.LIGHT LED Matrix“ žibintų segmentai prisitaikys prie kintančių eismo sąlygų apšviesdami kelią optimaliai ryškiai ir toli. O „Dynamic Light Assist“ funkcija apsaugo kitus eismo dalyvius nuo akinimo, net įjungus tolimąsias šviesas. Tokiu būdu kelias apšviečiamas geriau ir dėmesio netrikdo šviesa, atsispindinti nuo kelio ženklų. O jūsų „Touareg R“ atkreipia aplinkinių žvilginus tik gerąja prasme.

Dar daugiau apie naująjį Touareg R:

Kokiomis dar savybėmis pasižymi „Touareg R“? Sužinokite čia.  

Visos savybės

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui1 taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.2

1
 Volkswagen komerciniai automobiliai: Caddy (visi tipai), Transporter (visi tipai), Crafter (visi tipai), Amarok (visi tipai), ID.Buzz (visi tipai)
2 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.