Baltas Volkswagen T-Roc pastatytas priešais pastatą, matoma priekinė dalis ir šonas.

Naujasis T-Roc

Gimęs pasitikintis savimi

Kaina nuo
28 360€ su PVM
Bagažo skyriaus talpa
445l
Variklio galia
110-221kW (150-300 AG)
Sąnaudos
4,2-8,9l/100 km

Nauja pasitikėjimo savimi forma

Dėl dar ryškesnės išvaizdos, aukštesnės kokybės, naujoviško dizaino salono ir patobulintų techninių savybių naujasis T-Roc trykšta pasitikėjimu savimi ir pabrėžia savo stiprų charakterį.

Stiprybė, sklindanti iš vidaus

Baltos spalvos Volkswagen T-Roc R-Line dinamiškai važiuoja sankryžoje, vaizdas iš šono

Stiprus charakteris su naujais elementais

Paveikslėlyje pavaizduota, kaip Volkswagen T-Roc veikia „Travel Assist“ sistema.

Paslaugus Jūsų kelionių palydovas

--:--

Gaukite pasiūlymą

Atsiųsime jums kainą elektroniniu paštu.

Išorė ir salonas

Laikui nepavaldžios juodos spalvos akcentai

Atletišką ir išraiškingą naujojo T-Roc išvaizdą paryškinkite akcentais, kurie suteiks išorei dar daugiau išskirtinumo, o salone sukurs dar unikalesnę atmosferą. Galimos parinktys apima juodus šoninių veidrodėlių korpusus, anglies pluošto imitacijos apdailą ant galinių statramsčių ir juodus 18 colių „Grange Hill“ lengvojo lydinio ratlankius – „Black Style“ dizaino pakete yra tai ir dar daugiau.

Ryšis ir informacijos bei pramogų sistema

Stebėkite svarbiausią dalyką: kelią

Standartiniame naujojo T-Roc skaitmeniniame „Digital Cockpit“ prietaisų skydelyje su 20,3 cm (8 colių) spalvotu ekranu, pasižyminčiu patrauklia grafika, rodoma visa Jums svarbi informacija. Naudodamiesi daugiafunkcio vairo mygtukais, prietaisų skydelyje galite patogiai pasiekti garso sistemos, telefono ar pagalbinių vairavimo sistemų funkcijas.  Taip pat galite rinktis papildomai užsakomą „Digital Cockpit Pro“1 prietaisų skydelį – su 26,04 cm (10,25 colio) didelės raiškos ekranu jis suteikia plačias individualios konfigūracijos ir papildomų rodmenų galimybes, pavyzdžiui, galite matyti navigacijos žemėlapį prietaisų skydelyje tiesiai už vairo.

1 Standartinė T-Roc įranga nuo Style įrangos lygio.

IQ.DRIVE ir technologijos

IQ.DRIVE – mūsų pagalbinės vairavimo sistemos

IQ.DRIVE – mūsų pagalbinės vairavimo sistemos

Vyras atsirėmęs į balto šalia šaligatvio stovinčio T-Roc bagažinės dangtį.

Jau standartinėje naujojo T-Roc įrangoje diegiama „Lane Assist“ įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Į standartinę įrangą visada yra įtraukta „Front Assist“ avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius ir transporto priemones, – kritiniu atveju ji gali automatiškai stabdyti, kad sušvelnintų susidūrimą, arba – idealiu atveju – padėtų jo visiškai išvengti.1 Be to, naujajame T-Roc siūlomos ir papildomos pagalbinės vairavimo sistemos, pavyzdžiui, „IQ.DRIVE Travel Assist“².


1 Neviršijant sistemos veikimo ribų.
2 Neviršijant sistemos veikimo ribų. Vairuotojas turi būti pasirengęs bet kada perimti automobilio valdymą iš pagalbinės sistemos. Šios sistemos neatleidžia vairuotojų nuo atsakomybės vairuoti atsargiai ir atidžiai.

Ryškus akcentas: išmanioji šviesa

Nesvarbu, kada keliaujate: dieną ar naktį, esant geroms ar prastoms oro sąlygoms, IQ.LIGHT LED matricos priekiniai žibintai, papildomai pasirenkami T-Roc Style ir aukštesnio įrangos lygio versijose, pagerina matomumą. Posūkio apšvietimo sistema „Dynamic Light Assist“ padeda apšviesti vingiuotus kelius, o priešinga kryptimi artėjančių automobilių vairuotojai neakinami net ir tada, kai įjungtos tolimosios šviesos1 – atskiri pažangios žibintų sistemos LED segmentai geriau paskirsto šviesą ir yra specifiškai įjungiami arba išjungiami, priklausomai nuo važiavimo situacijos. Tai gali padidinti ne tik Jūsų, bet ir kitų eismo dalyvių saugumą.

1 Neviršijant sistemos veikimo ribų.

Kitas žingsnis

Kad geras pasirinkimas būtų ir saugus

Naujovė! 5 metų garantija

Mes norime, kad jūs, pasirinkę įsigyti naują ar naudotą Volkswagen“, būtumėte visiškai patenkinti dar labai ilgai.

Tad Jūsų automobiliui taikome išplėstinę gamyklos garantijos programą, apsaugosiančią nuo netikėtų priežiūros ar remonto išlaidų iki 5 metų arba 100 000 km ridos.1

1 Nuo 2019 m. liepos 8 d. parduotiems automobiliams, kurių modelio metai yra 2020 ir kurių VIN numerio 10 simbolis yra raidė „L“.

Mes padėsime vairuoti ir toliau​. Pagalba kelyje

Jei nuleido padangą, baigėsi degalai ar išsikrovė akumuliatorius, nesijaudinkite – Volkswagen Mobility Warranty“ garantija nepaliks Jūsų kelkraštyje.

Mes atskubėsime į pagalbą. Smulkius gedimus pašalinsime vietoje, rimtesniems gedimams pašalinti pervešime jūsų automobilį į artimiausią Volkswagen“ servisą nemokamai ir užtikrinsime, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Europos naujų automobilių vertinimo programa „Euro NCAP“ pripažino šį modelį saugiausiu savo klasėje. Ir pelnytai.

Jūsų saugumas kelyje mums svarbiausias. Volkswagen“ automobiliuose įdiegta daugybė naujoviškų saugumo technologijų, kurios rūpinasi Jūsų, Jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumu.