Baltas Volkswagen T-Roc pastatytas priešais pastatą, matoma priekinė dalis ir šonas.

Įsigykite naująjį
T-Roc
už 270 € per mėnesį 1

Jūs susiruošėte į nuotykį mieste ir kelyje, todėl ieškote automobilio, kuris gali viską, yra pilnai sukomplektuotas ir kupinas charakterio. Mes jums palengvinsime paieškas: vos už 270 € per mėnesį galite įsigyti T-Roc iš sandėlio jau šiandien.

Jūs susiruošėte į nuotykį mieste ir kelyje, todėl ieškote automobilio, kuris gali viską, yra pilnai sukomplektuotas ir kupinas charakterio. Mes jums palengvinsime paieškas: vos už 270 € per mėnesį galite įsigyti T-Roc iš sandėlio jau šiandien.

  • Mėnesinė įmoka nuo270 €
  • Kaina nuo29 735 € su PVM
  • Bagažo skyriaus talpa445 l
  • Variklio galia110-221 kW (150-300 AG)
  • Sąnaudos4,2-8,9 l/100 km

  Su visa įranga, apie kurią svajojote. Daugybė erdvės nuotykiams:

  Jei įprastai T-Roc ir taip išsiskiria iš visų, su „Life“ apdaila jis iš tiesų spindės. Jis turi viską: naujausias technologijas, dizainą su charakteriu ir visą įrangą, kurios trokštate savo automobilyje.

  • „Life“ išorės dizainas

   Krosoverio charakteris išryškėja priekiniame ir galiniame bamperiuose bei kėbulo spalvos šoninėse juostelėse.

  • 16“ „Chester“ lydinio ratlankiai

   T-Roc „Life“ yra ne tik galingas, bet ir stilingas. Reikia tik pažiūrėti į „Chester“ lengvo lydinio ratlankius, kad tuo įsitikintumėte.

  • 8 vairavimo asistentai

   Jūsų naujasis visureigis jums palengvins vairavimą su eismo juostos išlaikymo asistentu, adaptyvia pastovaus greičio palaikymo sistema, automobilio statymo asistentu, šviesų reguliavimo asistentu, priešavariniu asistentu, kelių susidūrimų stabdžiu, priekiniu asistentu ir pėsčiųjų stebėjimu.

  • Galinio vaizdo kamera

   Žiūrėkite į priekį - jūsų T-Roc jau dairosi atgal už jus. Taigi turėsite pilną matomumą informacijos ir pramogų ekrane.

  • „App-Connect“

   Su „App-Connect“ technologija galėsite susieti savo telefoną su informacijos ir pramogų ekranu, kad nieko nepraleistumėte vairuodami.

  • „Climatronic“

   Be abejo, taip pat galėsite reguliuoti automobilio temperatūrą savo bei keleivių zonose naudodami intuityvų liečiamą ekraną.

  Greičiausias būdas įsigyti savo T-Roc

  Volkswagen sandėlio automobiliai

  Jūsų naujas automobilis, jau šiandien

  Jei norite vairuoti jau įrengtą Volkswagen ir nenorite laukti, kad jį atsiimtumėte, geriausias pasirinkimas yra įsigyti automobilį iš sandėlio. Atsiimsite savo automobilį greičiau, nei įsivaizduojate.

  T-Roc

  Privalumai

  Lengva, greita ir paruošta važiuoti

  Žinome, jog vairuoti naują automobilį yra jaudinanti patirtis. Tačiau jei tai pasieksite naudodamiesi Volkswagen sandėlio privalumais, bus dar geriau, ar ne?

  • Atsiimti galite iškart
  • Visiškai nauja
  • Su visa įranga, kurios reikia

  Ar norite jį vairuoti nedelsiant?

  Puikuokitės savo T-Roc „Life“ už 270 €1 per mėnesį su Volkswagen lizingu.

  Nauja pasitikėjimo savimi forma

  Dėl dar ryškesnės išvaizdos, aukštesnės kokybės, naujoviško dizaino salono ir patobulintų techninių savybių naujasis T-Roc trykšta pasitikėjimu savimi ir pabrėžia savo stiprų charakterį.

  Stiprybė, sklindanti iš vidaus

  T-Roc R-Line

  Stiprus charakteris su naujais elementais

  Paveikslėlyje pavaizduota, kaip Volkswagen T-Roc veikia „Travel Assist“ sistema.

  Paslaugus Jūsų kelionių palydovas

  --:--

  Gaukite pasiūlymą

  Atsiųsime jums kainą elektroniniu paštu.

  Išorė ir salonas

  Laikui nepavaldžios juodos spalvos akcentai

  Atletišką ir išraiškingą naujojo T-Roc išvaizdą paryškinkite akcentais, kurie suteiks išorei dar daugiau išskirtinumo, o salone sukurs dar unikalesnę atmosferą. Galimos parinktys apima juodus šoninių veidrodėlių korpusus, anglies pluošto imitacijos apdailą ant galinių statramsčių ir juodus 18 colių „Grange Hill“ lengvojo lydinio ratlankius – „Black Style“ dizaino pakete yra tai ir dar daugiau.

  Ryšis ir informacijos bei pramogų sistema

  Stebėkite svarbiausią dalyką: kelią

  Standartiniame naujojo T-Roc skaitmeniniame „Digital Cockpit“ prietaisų skydelyje su 20,3 cm (8 colių) spalvotu ekranu, pasižyminčiu patrauklia grafika, rodoma visa Jums svarbi informacija. Naudodamiesi daugiafunkcio vairo mygtukais, prietaisų skydelyje galite patogiai pasiekti garso sistemos, telefono ar pagalbinių vairavimo sistemų funkcijas.  Taip pat galite rinktis papildomai užsakomą „Digital Cockpit Pro“1 prietaisų skydelį – su 26,04 cm (10,25 colio) didelės raiškos ekranu jis suteikia plačias individualios konfigūracijos ir papildomų rodmenų galimybes, pavyzdžiui, galite matyti navigacijos žemėlapį prietaisų skydelyje tiesiai už vairo.

  1 Standartinė T-Roc įranga nuo Style įrangos lygio.

  IQ.DRIVE ir technologijos

  IQ.DRIVE – mūsų pagalbinės vairavimo sistemos

  IQ.DRIVE – mūsų pagalbinės vairavimo sistemos

  Vyras atsirėmęs į balto šalia šaligatvio stovinčio T-Roc bagažinės dangtį.

  Jau standartinėje naujojo T-Roc įrangoje diegiama „Lane Assist“ įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos sistema. Į standartinę įrangą visada yra įtraukta „Front Assist“ avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius ir transporto priemones, – kritiniu atveju ji gali automatiškai stabdyti, kad sušvelnintų susidūrimą, arba – idealiu atveju – padėtų jo visiškai išvengti.1 Be to, naujajame T-Roc siūlomos ir papildomos pagalbinės vairavimo sistemos, pavyzdžiui, „IQ.DRIVE Travel Assist“².


  1 Neviršijant sistemos veikimo ribų.
  2 Neviršijant sistemos veikimo ribų. Vairuotojas turi būti pasirengęs bet kada perimti automobilio valdymą iš pagalbinės sistemos. Šios sistemos neatleidžia vairuotojų nuo atsakomybės vairuoti atsargiai ir atidžiai.

  Ryškus akcentas: išmanioji šviesa

  Nesvarbu, kada keliaujate: dieną ar naktį, esant geroms ar prastoms oro sąlygoms, IQ.LIGHT LED matricos priekiniai žibintai, papildomai pasirenkami T-Roc Style ir aukštesnio įrangos lygio versijose, pagerina matomumą. Posūkio apšvietimo sistema „Dynamic Light Assist“ padeda apšviesti vingiuotus kelius, o priešinga kryptimi artėjančių automobilių vairuotojai neakinami net ir tada, kai įjungtos tolimosios šviesos1 – atskiri pažangios žibintų sistemos LED segmentai geriau paskirsto šviesą ir yra specifiškai įjungiami arba išjungiami, priklausomai nuo važiavimo situacijos. Tai gali padidinti ne tik Jūsų, bet ir kitų eismo dalyvių saugumą.

  1 Neviršijant sistemos veikimo ribų.